Ekologiczna żywność

/ 4 odpowiedzi

Hej, macie dostęp do świeżych i ekologicznych produktów? zbieram zamówienia na mleko prosto od krowy, maśło 100%, twarożek, ser żółty, flaki wołowe. Wszystko swojej produkcji, bez konserwantów, nieprzetworzone. Kto chętny na świeta? 

jakies ceny 

(2015/12/15 14:01)

Mleko wiejskie 4 zł litr 
Twarożek wiejski 15 zł kilogram
Ser żółty 25 zł 
Masełko 6 zł 200gram
Flaki wołowe gotowe do podgrzania 20 zł słoik litrowy 
Flaki wołowe mrożone 20 zł kilogram

(2015/12/15 15:51)

Wszystko swojej produkcji :D
jak mnie zawsze bawi to określenie zwłaszcza jesli dotyczy krowiego mleka :)

a tak przy okazji mam pytanie bo mnie co w wymienionych produltach jest ekologicznego?

(2015/12/17 12:23)

tak jak i szynka z własnego wyrobu na rynku taki pan sprzedaje.... Tylko że ostatnio ten sam pan brał 30kg xxx mięsa w kauflandzie lekko podwędza u siebie i sprzedaje jako swoje. Swojeskie wyroby na rynku schodą na psy. Co jak co ale wiem jak smakuje swój wyrób a wyrób kupny zrobiony z MOM taka prawda że ekologiczna żywność to taka jak sobie sami ją zrobimy bo to co sprzedają to też pic na wode a tylko 2 x tyle płacisz bo ekologiczne. Na zdrowy rozsądek to jest nie logiczne. Bo "zdrowe" to takie co prawie samo rośnie beż pestycydów to powinno być tańsze bo mniej zużywasz nakładu finansowego na utrzymanie. Ale dla nie których zdrowe to takie że musi być równej wielkości i kolor musi być odpowiedni. Ekologiczna żywność to taka którą sami sobie zasiejemy i pielegnujemy pod warunkiem że sąsiad obok nie zakopał azbestu pod ziemią ;| bo taka jest mentalność ludzi których ewolucja nie obdarzyła rozumem

(2015/12/22 11:15)