emigranci

/ 49 odpowiedzi / 6 zdjęć
Tylko Czesi odpowiedzieli-NIGDY W ŻYCIU !!!! PONOĆ 200.000

bo do polski to każde gówno sciągają.

(2015/04/25 12:59)
Każde gówno? Nazywasz ludzi gównem?
Obyś Ty 
dragonie36 nigdy nie musiał uciekać.

(2015/04/25 13:10)
Ufam że ''dragon36'' miał na myśli gówniane ustawy POPiSu ściągane do naszego kraju przez uprzejmych europosłów... kolor skóry człowieka jest wyłącznie atutem który wystarczy dostrzec... można to  zrobić wyłącznie w jeden sposób poprzez poznanie... wewnątrz w sercach ludzie są tacy sami na całej Ziemi... wszędzie spotkamy głupców i ignorantów tak samo łatwo chamów i ''bezduszników'' za to najtrudniej o tych dobrych ufnych i uczciwych...  

(2015/04/25 13:36)
brawo tadeusz o to mi chodziło,człowiek najważniejszy,reszta szkoda słów.

(2015/04/25 14:36)
użalmy się nad biednymi afrykanerami,teraz jak będziemy mieć 200 tys. afropolaków możecie już zgłaszać swoje lokum do ich przygarnięcia,każdy litościwy jedną rodzinę do swojego domu, z Libii usuwają tych z najmniej wartościowych plemion,Unia da  (to znaczy MY damy,bo to z naszych składek do Unii)jakieś euro na łeb uchodźcy,kasa się rozpłynie oczywiście,a potem się zobaczy

(2015/04/25 17:33)
W jednej ze szkół w Birmingham w Wielkiej Brytanii pakistańscy rodzice żądali od dyrekcji, by z Anderton Park Primary School "usunięto białe dzieci" - poinformowała brytyjska prasa. Dyrekcja szkoły zgłosiła sprawę policji. Rosnąca grupa mniejszości w Wielkiej Brytanii to jedno z większych wyzwań, jakie stoją przed brytyjskim rządem. - Priorytetem musi być zdecydowana promocja zachodnich wartości - podkreślał wielokrotnie premier David Cameron.Władze szkoły oświadczyły, że muzułmanie domagali się "usunięcia białych dzieci ze szkoły". Pochodzący z Pakistanu ojciec jednego z uczniów, jak relacjonuje dyrektorka, zażądał tego w imieniu społeczności muzułmańskiej. 

"Gdybym to ja był tu dyrektorem to umieściłbym te białe dzieci w białych ławkach w rogu klasy wraz z białymi nauczycielami i trzymał z daleko od reszty uczniów (...) Powinna się pani ich pozbyć, tego oczekuje społeczność muzułmańska" - miał oświadczyć w rozmowie z dyrektorką. W odpowiedzi kobieta wprost zarzuciła mężczyźnie bycie rasistą. 

(2015/04/25 17:55)

(2015/04/25 17:57)
 W odpowiedzi Robroy,  ja kobieta wprost zarzucam Tobie - mężczyźnie bycie rasistą. 

(2015/04/25 19:03)
jestem tylko męską szowinistyczną świnią,żadnym rasistą,czy już zadeklarowałaś przyjęcie rodziny z Afryki do swojego domu i na swoje utrzymanie?

(2015/04/25 19:09)
zauważ że na obrazę słowem czy rysunkiem reagują czynami,niszczą , zabijają

(2015/04/25 19:11)
DO--DOLICHA,MASZ WIADOMOŚĆ NA PRIV

(2015/04/25 20:26)

"emigranci"

(2015/04/25 21:39)

"tadeusz",ja niestety nie jestem światowcem i obracam się tylko w Polsce, nie zasmakowałem jak TY - wielokulturowości obcując  z innymi nacjami za granicą (rozmawiamy tutaj o inwazji afrykanerów-islamistów),niewątpliwie czarni są przyjacielscy,możesz bezboleśnie poruszać się po ich klubach,dzielnicach,meczetach,może kiedyś jak mi sytuacja pozwoli poznam i polubię(albo będę bardziej tolerancyjny w stosunku do tych ludzi),na razie nie chcę gości w moim domu Polsce,gości którzy będą mi narzucali jaką mam wiarę wyznawać,jak się zachowywać bo inaczej łeb mi maczetą strącą,mój dom moje warunki,prawda?pozdrawiam

(2015/04/25 22:31)
Szanowny ''robroy'' jasne jak słońce... nasz dom nasze warunki... ludzi złych eliminujmy ale więcej jest ludzi dobrych... nie popadaj w paranoje telewizji i medialnych wypaczeń rzeczywistości... psychole są wszędzie ale to nie może znaczyć że będziemy takimi samymi... my jesteśmy inni istniejemy po to by żyć pełnią życia i dawać z siebie to co najlepsze innym... odwaga to nie tylko bójka ale również umiejętność postawienia się i pokazania że rozum, rozsądek i jego wrażliwość jest ważniejszy od wszelkiej ideologii religii a ludzkość opiera się na wspólnym działaniu i wspólnym rozwijaniu niezależnie od koloru skóry i wyznania ( uwielbiam Żydówki, Murzynki , Azjatki,i Polskie wariatki najbardziej hehehe)  ... czerpiąc wspólnie od siebie to co możemy dać drugiemu to co tkwi w nas dobrego... rozwijamy się dając cywilizacji to co możemy najlepszego!!! Bez tego czeka nas ''wojna''... Bez szacunku dla innych racji ludzie popadają w konflikty... szacunek jest najważniejszą częścią życia i nie jest ważne czy okazujesz go bliskim czy dalszym czy wreszcie najdalszym z obcego kontynentu....Jeśli nie okazujesz go nikomu będzie to budzić zawsze agresje u każdego niezależnie od wyznania, płci, czy rasy...

(2015/04/25 23:04)
Do Tadeusza.
Wybacz drogi forumowiczu ale te wszystkie sztuczki psychologiczno-ideologiczne dziś tak naprawdę na nikim nie robią większego wrażenia i nie mają znaczenia właśnie w tym konkretny przypadku. Żyjemy w innej rzeczywistości i napotykamy na inne trudności. Dziś choć mało kto wie o tym bo tego się nie nagłaśnia w mediach żaden kraj nie chce emigrantów przykład Anglia, Holandia, Belgia, Niemcy i o każdym z tych państw można napisać wiele i podać przyczyny dla których tak się dzieje. W jednym z ostatnich programów prowadzonych przez Agatę Młynarską na temat emigracji przeprowadzono sondę i co się okazało ponad 70 procent polaków nie chce emigrantów. Sądzę, że nie ze względu na kolor skóry czy wiary i poglądów tylko nas na to po prostu nie stać. Sami borykamy się z bezrobociem i brakiem wsparcia socjalnego typu mieszkania, służba zdrowia, pomoc społeczna itp, itd. Oczywiście nie zamkniemy się na emigrację bo sami też wyjeżdżamy za chlebem ale co dalej, co im możemy zaoferować? W kraju w którym rujnowany jest przemysł a gospodarka schodzi na dno.....Rozważ tem problem pod tym względem czyli ekonomicznym i socjalno bytowym.
Karol

(2015/04/26 00:42)
Szanowny ''karol997'' jak można sztuczkami psychologiczno-ideologicznymi nazwać Szacunek... ?
Pieniądze mamy w naszym kraju i to dużo... zamiast wydawać je np: na tłustych księży aby Ci popierali władze jestem pewny że lepiej je przeznaczyć na ratowanie chrześcijan uciekających z Libii przed ścięciem za to że są chrześcijanami... My zamiast napychać kościelną pękatą kieszeń powinniśmy ratować ludzkie życie... życie tych ludzi ma większą wartość niż polityczne stołki dwulicowych podłych polityków którzy przeżerają i marnotrawią pieniądze społeczne jednocześnie zatrudniając za nasze pieniądze całe bandy znajomków... Te pieniądze to dziesiątki milionów które mogły by uratować życie wielu tysiącom ludzi którym bez naszej pomocy utną małym nożykiem głowę...''karol997'' inaczej byś pisał mieszkając w Libii... a może stanął byś po bardziej bezpiecznej i intratnej stronie ?  

(2015/04/26 17:16)
Drogi Tadeuszu, nie wiem czy w Libii są chrześcijanie (ale jeśli to w ogromnej mniejszości) to raczej kraj arabski z wiarą w Allacha i jak to u nich mówi wiara "Allach tak chciał". W Libii nawet kobieta jest nikim i można jej się pozbyć wyrzucając na pustynie. Problem zapewne jest ale czy nasz kościół i księża poprą Twój pogląd, wątpię. To spadnie jak zwykle na szaraczków takich jak Ja i Ty. Wyczytałem z wcześniejszych Twoich wypowiedzi że jesteś "światowcem" i znasz wielokulturowość którą lubisz i szanujesz. Powiem Ci tylko tyle, że znam ten problem i osobiście doświadczyłem wiele by być wśród tych ponad siedemdziesięciu procentach na nie dla emigracji do Polski, choć szanuję ludzi.
Karol

(2015/04/26 18:41)
Kupić żelazne, zewnętrzne rolety, zasunąć, zamknąć na kłódki i spokojnie siedzieć.Bardzo proste,że też cały świat nie wpadł na to.

(2015/04/26 19:21)
Żelazne rolety używane są od lat dla bezpieczeństwa własnego....:)
Kiedyś była nawet żelazna kurtyna dla bloku wschodniego. Dziś jesteśmy królikami doświadczalnymi na których testuje się przepisy unijne.
Ale skoro jesteście tacy "szlachetni" to nie przeszkadzam.
Karol

(2015/04/26 21:31)
Panie Karol Pan poczyta na temat kilka publijacji, tam masowo mordowani są chrześcijanie, żydzi i wielu uczciwych wyznawców islamu. Pisze Pan bzdury jak typowy rasowy Katol.

(2015/04/27 10:22)
Jakie bzdury, byłeś tam, widziałeś, znasz tą kulturę...umiesz tylko wierzyć w to co przeczytasz, więc nie ucz starszego, doświadczonego. Znam islam wiem jakie wartości są dla nich najważniejsze. Czytam i wyciągam wnioski więc jak jesteś taki oczytany to znajdź sposób na emigrację jak cała Europa ma z tym problem.
Karol

(2015/04/27 11:01)
Europa jedyny problem ma z ludźmi którzy boją się pozytywnych zmian i działania nastawionego na pomaganie słabym, za to chętnie w Polsce pomaga sie bogatym.

(2015/04/27 11:30)
Szanowny ''karol997'' nie mogłeś wyczytać z moich wypowiedzi że jestem światowcem hehehe bo to bzdura jednak mam jak najbardziej przyjazny stosunek do ludzi którzy uciekają przed śmiercią... i jeśli będzie to o de mnie zależało wielkim honorem będzie dla mnie pomoc w uratowaniu jakiejś rodzinie życia... ''czym chata bogata tym rada...''  

(2015/04/27 13:31)
a bedzie jeszcze gorzej.... w coraz wiekszej liczbie krajow bedzie sytuacja krytyczna, brak wody, pozywienia co bedzie powodowalo wojny i biede... coraz wiecej ludzi bedzie uciekac na tereny gdzie to pozywienie bedzie.... jeszce 40-50 lat i zobaczycie co bedzie grane.

(2015/04/27 13:31)
do -Tadeusza-na początku XX wieku Afryka liczyła ok.160 milionów Afrykańczyków,teraz liczy ponad miliard,jest się nad kim litować i kogo ugościć,szczęście że Indie wyszły z jako takiego głodu,są samowystarczalni w produkcji żywności,bo gdyby nie......,Szwedzi dostali propozycję przyjęcia kilkudziesięciu tysięcy niezbyt czystych rasowo Żydów 3 kategorii,co do wody-Izrael trzyma za morde Palestyńczyków właśnie za pomocą wody,a u nas sprzedali spółce giełdowej wodociągi na śląsku,pani phezydent Wahszawy sprzedała wodociągi Warszawskie,jak myślisz?po co się takie coś sprzedaje? nieopłacalne? a ktoś to kupi i będzie mu się opłacać?pieniądze ze złodziejskiego przekrętu Gronkowiec-Tango rozpiehdoli albo prześle na konto w raju podatkowym a tymczasem Warszawiacy będą zdziwieni rosnącą ceną h2o,jak podniosą o 100 % ceny   c2h5oh,i pwch4p  (zgodnie z dyrektywą  UE) przyjdzie umierać                 

(2015/04/27 17:16)