ENDOKRYNOLOG

/ 9 odpowiedzi
Poszukuję dobrego endokrynologa w Sochaczewie.Czy może ktoś ma namiary?Poproszę też o opinie.Z góry dziękuję.
Witaj! Z tego co wiem, to w Sochaczewie jest tylko jeden endokrynolog dr Cylke. Przyjmuje w Poradni przy szpitalu i prywatnie w gabinecie przy ul. Wąskiej.
Kilka dni temu byłam u swojego lekarza rodzinnego właśnie w sprawie endokrynologicznej i kazał mi poszukać kogoś w Warszawie... U mnie wchodzi w grę diagnostyka, ustawienie leczenia itd.  Ogólnie opinie są podzielone. Jedni mówią, że jest konkretna i bardzo w porządku inni natomiast, że ma duże opory żeby nawet szczegółowe badania zlecić...

(2013/08/23 18:05)
Bardzo Ci dziękuję,znam doktor Cylke ale nie wiedziałam,że jest endokrynologiem.Wiem,że jest jeszcze ktoś w Alfie i też dobrze byłoby się dowiedzieć od pacjentów czegoś więcej.Jeszcze raz dzięki.

(2013/08/24 12:21)
Ja też chyba do Warszawy się przejadę , choć mi się to nie uśmiecha.

(2013/08/24 14:45)

x
Witam. Ja od już prawie 3 lat leczę się w Warszawie - z bardzo dobry efektami. Więc jeśli ktoś by chciał namiary na dobrego endokrynologa ale w Warszawie to służę pomocą.
Pozdrawiam

(2013/08/24 14:53)
X jesli mozesz to podaj namiary na tego lekarza u ktorego sie leczysz jesli jestes z niego zadowolona.

(2013/08/24 20:58)
Ja też poproszę.

(2013/08/24 21:20)

x
http://www.skorzewska.pl/z pełną odpowiedzialnością polecam tę osobę. po ponad 2 latach bezskutecznego leczenia natrafiłam na tą Panią - w końcu doczekałam się prawidłowej diagnozy,leczenia i oczywiście efektów. mam nadzieje że pomoże

(2013/08/25 00:27)
Polecam doktora Nieżurawskiego przyjmuje w prywatnym gabinecie w Warszawie. Trafiłam do niego z niedoczynnością tarczycy. Doktor wyprowadził mnie z tego stanu w 4 miesiące. Dziś jeżdżę do niego tylko na kontrolę.

(2013/08/26 09:59)
a co możecie powiedzieć na temat doktora Dudka,który przyjmuje prywatnie w przychodni specjalistycznej w jw na Piłsudskiego?póki co obiły mi się o uszy dwie pochlebne opinie.

(2013/08/28 09:45)