enie

/ 5 odpowiedzi

Ile jeszcze centr handlowych Sochaczew wybuduje w polu na za dupiu.A policja bedzie zarabiac na mandatach(za chodzenie po niewłasciwej stronie jezdni).Czy wreszcie ktoś sie zato wezmie?. Z centrum miasta na zadupie do centrum Handlowego ,hodnikiem z centrum prosto w pole, i z zadupia hodnikiem znowu w pole , ewentualnie rowem .Sprzedano tyle ziemi dochody jakies wpływaja a nie można wybudowac 500 metrów chodnika i zafundować oswietlenie.Proponuje pas awaryiny jezdni pomalowac ,wywiercic kilka otworów i obsadzic rurki zeby młodzierz mogła spokojnie udac sie do Wieś-maka.

Rozbawiłeś mnie tym zarabianiem na mandatach ! Jakby szli właściwą stroną to by Policja się nie czepiała. A tak swoją drogą to cud, że jeszcze żaden "niewidzialny" pieszy nie został tam rozjechany. PIESI, ZAKŁADAJCIE KAMIZELKI ODBLASKOWE !!!

(2016/01/12 06:11)

U nas w mieście buduje się magazyny, to nie dziw się że centra handlowe powstają na wsi za miastem.

(2016/01/13 09:29)

Tak gwoli poprawności językowej centrów a nie centr ;)
a co do chodzenia odpowiednią stroną ulicy to chyba dla własnego bezpieczeństwa przede wszystkim warto iść lewą stroną ulicy.
Na chodnik to trzeba poczekac co najmniej do najbliższego roku wyborczego ;)

(2016/01/13 15:58)

Jak już o poprawności to zdania zaczynamy wielką literą ;)

Tak jest. Obiecają, a jak już zrobią to tak jak wszystko (parking PKP, ul. staszica itp.) aby było.

Pozdrawiam.

(2016/01/13 17:10)

post faktyczie jest napisany głupio i bez sensu a na dodatek auto analfabeta i nie wie którą strona jezdni się chodzi. Centra handlowe powstaja bo widocznie jest takie zapotrzebowanie, dobrze że  w ogóle coś. A tak na marginesie to miała powstać  z prawdziwego zdarzenia Galeria odzieżowa w centrun, jakoś  na razie nic o tym się nie mówi , nie pisze, temat przepadł.

(2016/01/16 01:58)