Euro i Strefa Kibica

/ 156 odpowiedzi / 2 zdjęć
STREFA KIBICA JEST W PŁOCKU W PŁOŃSKU KTO CHCE MOŻE JECHAĆ BURMISTRZ PEWNIE MIAŁ BILETY NA MECZE TO PO CO MU STREFE KIBICA ROBIC W MIEŚCIE LEPIEJ KASE OD KASZTELANA WZIAŚĆ ZA DNI SOCHACZEWA PO CO SIE MĘCZYC

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW
Głupi jesteś?
 Chwała Burmistrzowi za to że nie robił tu strefy kibica , to były by bez sensu zmarnowane pieniądze. Jedź sobie do strefy kibica  jak lubisz taki spęd do Warszawy czy gdzieś. Szukasz wrażeń to było wczoraj jechać miałbyś okazje napierniczać się z Ruskimi kibolami.

(2012/06/14 15:15)

Olaf spociłeś się czy sodówa ci odwala!!! Cienki bolku!!!!

Kto tu napisał o kibolach??

Karol

(2012/06/14 15:28)

(2012/06/14 15:47)

To jedź sobie do Warszawy i zobacz czy strefa kibica to tylko postawienie telebimu: cały plac ogrodzony , ochrona , scena , wynajęcie zespołów, toalety, i  wiele wiele innych. Jeśli dla ciebie wydanie kilkuset tysięcy złotych dla paru osób , no może z 50 max do 100 to niewiele to tylko pogratulować , ale czego  bo chyba tylko dziury w mózgu. Na szczęście Burmistrzem Sochaczewa nie jest żaden kretyn leming marnotrawiący publiczne pieniądze.  Mogłeś sobie wykupić wejściówki na mecze jeśli jesteś takim zagorzałym kibicem, za swoje.

(2012/06/14 15:57)
 Swoją drogą wszystkim tym co tak  ubolewają nad brakiem strefy kibica u nas polecam wyjazd do Warszawy , 40 min pociągiem lub autem. Wreszcie moglibyście się trochę odchamić!!!

(2012/06/14 16:00)
Olaf naoglądałeś się telewizji. Ja byłem w strefie kibica w Warszawie we wtorek na meczu Polska-Rosja. W strefie nie było żadnych kiboli. Nikt się nie bił. Wszyscy oglądali mecz i dopingowali naszą drużynę. Kibole ganiali się poza strefą. Na stadionie nie było takiej zabawy jak w strefie kibica.

(2012/06/14 16:11)
Ja jednak wolę zabawę i doping na stadionie. Niesamowite przeżycie , niepowtarzalne atmosfera, tego nawet nie da się opisać. Strefa kibica,   nie da się tego zorganizować z takim rozmachem jak to jest przed Pałacem Kultury, więc po co?

(2012/06/14 16:41)

Jak grali Polacy to olaf siedział na kiblu powodzenia...:)

Karol

(2012/06/14 17:18)
hahahaha

(2012/06/14 18:50)
 Karol, skąd ty możesz wiedzieć gdzie ja byłem i co robiłem, no chyba jutro specjalnie dla ciebie wkleję fotki z telefonu jak kibicowałem?

(2012/06/14 22:51)
Karol widzę że pasjonują cię wszelkiego typu spędy gdzie jest dużo ludzi , ścisk i gówno widać jak stanie przed tobą jakiś dryblas. Twoja sprawa, tylko  jakbyś chciał zrobić strefę kibica w Sochaczewie to skąd weźmiesz ten tłum?

(2012/06/14 22:55)

(2012/06/15 08:24)

olaf sugerujesz ze w twoim ukochanym miescie sami bandyci mieszkaja i rozniosa cale miacho jak powstala by strefa kibica?

wyluzuj. nic na tym zadupiu sie nie dzieje i fajnie by bylo miec taka strefe - ale z takimi pogladami to na twoim miejscu faktycznie mialbym pewne obawy :P

zmarnowac pieniadze?? nie czytales ile kasiory p burmistrz zaoszczedzil?

idac za twoim tokiem rozumowania to oprocz "marszu w obronie" to nic w socho nie powinno sie dziac.. a ty naiwny myslisz ze to co p burmistrz "przyoszczedzil" nie robiac strefy kibica to pojdzie na drogi? na place zabaw? parkingi? dzieciak jestes.

(2012/06/15 08:33)
Coś sie przyj.... kolejny do odstrzału?

Karol jeszcze jedno.Jak byłeś w strefie kibica to raczej nie widziałeś co się na zewnątrz działo. Polscy kibole chcą pretendować do najbardziej dzikich kiboli świata, a Rosjanie chcą ich w tej dyscyplinie pokonać. Zresztą jeśli masz znajomych co byli na mistrzostwach w Szwajcari i Austri topopytaj co tam się działo , to powiesz że u nas to normalka. Ludzi chorych psychicznie nie brakuje.  Każde środowisko  ma zazwyczaj swoich przedstawicieli w sejmie , ale nie jestem pewien czy J.Palikot  powinien być przedstawicielem tej grupy czy raczej powinien ich reprezentować ktoś ze służby zdrowia?. Ten pomagier Donalda  organizował na moście Poniatowskiego grupy kiboli właśnie w dniu meczu z Rosją, notabene wyganiał dziennikarzy zasłaniając się immunitetem. Ja byłem w strefie kibica w dniu meczu z Grecja z czystej ciekawości ale takie miejsca nie przypadają mi do gustu. Lubię być na meczu na stadionie a jeśli nie mam takiej możliwości to wolę jednak TV.

(2012/06/15 08:39)
kacpersky , wyrażam tylko swoją opinię na ten temat ja co chciałem to zobaczyłem podczas Euro, raz byłem w strefie kibica , raz na stadionie , byłem też na treningu Polskiej Reprezentacji na stadionie Polonii.Teraz mecze oglądam w telewizji.  Nie widzę też żadnego problemu  aby jechać do Warszawy do strefy kibica i uważam taką w naszym mieście za zbyteczną. Burmistrz nie chciał to nie zrobił musicie się z tym pogodzić.

(2012/06/15 08:45)

Burmistrz w kampanii obiecywał wiele z tego zostało to co mamy a nawet mniej czyli niewiele. Burmistrz jako dawny sportowiec bo chyba za takiego się ma, mógł zorganizować strefę kibica na terenie zamkniętym Orka klepisko. Zamiast tego organizuje tam kiepskie (mówiąc delikatnie) Dni Sochaczewa i porównuje je do fantastycznego meczu Polska- Rosja co mnie bardzo irytuje. Jestem mieszkacem Socho-wiochy co widać na mazurku upieczonym z tej okaji na fotkach...:) ale jestem też kibicem a nie kibolem. Wybrki grupy chuliganów wcale mnie nie interesują. Lubię dobrą zabawę w dobrym gronie. Jest wiele miast do których nie przjeżdżają goście zagraniczni a mimo to są organizowane strefy kibica wspomniany Płońsk, Płock dodam Błonie. Czy to taki ogromny wydatek chyba nie tylko chęci i pomysłu brak. Brać kasę to każdy potrafi ale coś pomyśleć, zorganizować to już trzeba chętnego. W strefach kibica bawią się ludzie fantastycznie i miałem taką możliwość a ktoś kto szuka zaczepki to zawsze się znajdzie... więc o czym my tu rozmawiamy jeśli jedyną "rozrywką" są marsze w obronie sądu lub tv trwam...!!! Żenada!!!

Karol

(2012/06/15 10:05)
 No dobra ale marszu to nie organizował Burmistrz tylko Sochaczewski PIS i poseł M. Małecki
 Dni Sochaczewa no były takie jak zawsze,nic nadzwyczajnego ale Dżem akurat  t była gwiazda na jaką czekałem. A jednak nie było dla ciebie wielkim problemem być w strefie kibica  w Warszawie.
 Karol a tu zapraszam cię bo to chyba ciekawe
 HOLENDERSKA TELEWIZJA O POLSCE

(2012/06/15 10:37)

Od pewego momentu( kiedy to nowy rząd Holendeski powsatał) zmienił się stosunek tego Państwa(rządu) do emigrantów. Dlatego nawet fragment przedstawiony przez ciebie jest zlepkiem wyrwanych wypowiedzi czy sytuacji, który daje taki obraz. Człowiek który urodził się po stanie wojennym i zna ją tylko z opowieści dla mnie nie jest odpowiednim reprezentantem do rozmowy o tym okresie teraz i na boisku piłkarskim. Uważam, iż sport jest sportem, polityka, polityką a kościół, kościołem i nie wkładam tego wszystkiego do jednego worka. W kościele nie walczę, mecz oglądam a o polityce rozamawiam. Czasy się zmieniły i lata 80 w których walczył Gwiazda daleko odbiegają od dzisiejszych. Nie trzeba się ukrywać za własne poglądy. Wrażasz je ty jak i ja choć mamy odmienne zdania. W Sochaczewie rządzi PiS i co masz lepiej, jednak NIE!!! Najwyższe ceny wody, ścieków, CO, które uchwala rada miasta i burmistrz, to przez to mamy robić burdy uliczne!!! Przez taką czy inną politykę miasta mam siedzieć cicho i klepać że jest dobrze!!!

Karol

(2012/06/15 12:01)
karol997 czy Ty naprawdę wierzysz, że ktoś kto wrzuca linki z Gazety Polskiej spojrzy na to z tej strony?

(2012/06/15 12:08)

Mam nadzieję, że choć odrobia z tego co napisałem jest jasna dla większości...:) może i olaf zakuma...:) Propagowanie takich linków nie wpływa pozytywnie na wizeruek NASZEGO KRAJU!!!! EURO 2012 to NAJWIĘKSA PROMOCJA POLSKI i niech nikt nie próbuje coś ugrać przy tej okaji!!!! Jarek przynajmniej stara się milczeć widocznie wyciąga wnioski, mam nadzieję że olaf przyzna mi rację...:), coś rozumie i coś przemyśli chyba że dostanie smsa...i odp...li jak wyżej...:)

Karol

(2012/06/15 14:59)
Akurat Ja Karolu w momencie obalenia komunizmu byłem już dorosłym człowiekiem po wojsku. Dla mnie reportaż Holenderskiej telewizji jest bardziej wiarygodny od reportaży tv tvn czy dajmy na to trwam. Te obie są bardzo stronnicze, a stronniczość trwam wynika z przeciwstawienia się dla równowagi tvn -owi. Co do Sochaczewa to pisałem ci już niejednokrotnie , miasto jest takie jakie jest w wyniku zaniedbań kilkudziesięciu lat jak i ostatnich kilku kadencji m. in.  Burmistrza Czubackiego najbardziej. Z drugiej strony mówisz że ciagle krytykuję Tuska , tak akurat jest poniekąd całe państwo mamy takie: duże bezrobocie , drożyzna,bałagan a jak wiadomo  za rzadów Tuska nic się nie zmieniło na korzyść w tych kwestiach. Wypocono autostradę po ciężkich męczarniach i groźbami blokady oraz totalnej kompromitacji, notabene    tam gdzie powinien być najbliższy węzeł  w Wiskitkach na nia nie wjedziesz. To po co komu taka autostrada , na pokaz żeby była?Prowokator(* nie lubisz tej gazety ale lis Palikota do Rosjan jest oryginalny , przeczytaj sobie co ten chory psychicznie pomagier Tuska wyczynia,{ acha musisz go powiększyć}

(2012/06/15 15:40)

elo,

Panowie po co tutaj sie klucic,kazdy ma swoje zdanie i ja tez:

nie pcham sie na Warszawe,Plock itd w strefe kibica,spokojnie ogladam sobie mecze nieco blizej bo w Lowiczu i atmosfera jest lux,wstep kosztuje 4zł ale oplaca sie tam wyladowac a bilety mozna kupic tez przed meczem badz w Lowickim Osrodku Kultury na Podrzecznej tam gdzie jest kino,jutro tez tam spedzam swoj czas bo tutaj w Sochaczewie miescie smutnym jak p...nic nie ma do roboty i nie dziwie sie ze miasto nie zorganizowalo strefy kibica a mogli bo jest troche bogatsze od Lowicza i wieksze,dla mnie to zenada ale coz pilka nozna<poza jajkiem> chyba nie lezy Naszym wlodarzom na sercu.A tak odnosnie Dni Sochaczewa to lipa do mega potegi,z sobota jeszcze jakos wybrneli ale niedziela to juz totalna klapa i jak to bywa juz chyba od lat niebo plakalo na te porazke.Pozdrawiam 

(2012/06/15 16:09)

Sczawiu miałeś rację Olaf przedstawia kolejne skrajne przykłady i utwierdza się w przekonaniu, że jak był "dorosły" w latach 80-tych to wie już wszystko. Mój wysiłek poszedł na marne ale jakoś sobie z tym poradzę. Olaf różnimy się w tym temacie i nie tylko w tym...trudno siedź, śledź tylko nie komentuj bo tego moja jak i innych czytelników cierpliwość nie ścierpi...:) Bawmy się każdy na swój sposób...:) Przestańmy psuć atmosferę...dajmy przykład innym, że moża się fajnie bawić mimo, że burmistrz SOCHO NAS kolejny raz olał...:)

Karol

(2012/06/15 16:41)
 Karol przecież ja ci to tłumaczę już od dwóch dni. Fajnie jest bawimy sie podczas Euro a na rozliczanie Burmistrza jeszcze przyjdzie czas, tylko mnie w to nie wciągaj  i akurat strefa kibica w Sochaczewie to ostatnia  rzecz jaka mi tu potrzebna.

(2012/06/15 17:50)