Euro i Strefa Kibica

/ 156 odpowiedzi / 2 zdjęć

"... i akurat strefa kibica w Sochaczewie to ostatnia rzecz jaka mi tu potrzebna..."  - widać od Dobrego egoizm od dawna bije na kilometr... 

(2012/06/17 17:29)
O co ci chodzi Bianka , nie masz telewizora?
 Jak tu już ktoś napisał strefy kibica rozlokowała UEFA, daleko do Warszawy nie jest kto chce to pojedzie tam

(2012/06/18 10:08)

Olaf,

Jak zwykle piszesz co usłyszałeś w tv trwam i rm ewentualnie przeczytałeś w gazecie polskiej.

O strefe kibica mogło wystapić każde miasta, które musiało spełniać pewne kryteria.

To wszystko, po prostu trzeba chcieć, a nie urządzać jak tańce ludowe dla 20 osób, a póżniej pisac bzdury o wspaniałej zabawie w której uczestniczyły 100- tki osób.

Litości myśl troche chłopie.

(2012/06/18 11:32)
Rysiek ty się interesujesz piłką nożną? Przecież to sport dla mężczyzn.
 Można ,można ale po co?. No to jest tak że zawsze  są różne opinie moja jest taka że uważam  że to była słuszna decyzja Burmistrza.

(2012/06/18 23:15)

Olaf,

Co wpis to inne zdanie w temacie, ilu w tobie mieszka osobników, czy to już nie choroba psychiczna ?!?!?!

Jesteś zwykłym mitomanem i nie oceniaj czyjeś męskości, nie rób czegoś o czym nie masz pojęcia. 

(2012/06/19 09:50)
Skąd ty wiesz o czym mam pojęcie a o czym nie .  Napisałem tak bo zachowujesz się jak ciota. A wogóle to daj mi święty spokój bo nie chce mi się z tobą gadać.Żałosny jesteś :(

(2012/06/19 10:15)
A jeśli wytrzyma go końca to ciekawe czy przed wyborami będą też takie bzdury mówić?

Pozd.

Daniel

(2012/06/19 12:17)
O jaki przewrót ci chodzi?

Tak ci źle? Ja tam mieszkam i nie narzekam. Mówienie bzdur to domena polityków, to nie są ludzie tzw. "Dobrej roboty" tylko tacy którzy lubią ślizgać się po stołkach.

(2012/06/19 12:32)

Życie uplynie Ci na siedzeniu na forum esochaczew i ekscytowaniu się sobą i swoimi mądrościami "Dobry" Olafie...

Pozdrawiam myślących "inaczej" :) 

(2012/06/19 15:08)
OGÓLNIE RZECZ BIORĄC "Z KACZKI ORŁA NIE ZROBISZ" .

(2012/06/19 16:08)
Spadaj i odpitol się ode mnie Kibole

(2012/06/19 16:42)
"Are you talking" to me" , Olaf ? ;D.
Reprezentacja pewnie tak "nadmuchana PR " jak sukcesy naszej gospodarki!!??

(2012/06/19 16:53)
 Nie moja wina że media napompowały taki pogląd iż Polska Reprezentacja musi odnieść sukces i dlatego teraz takie rozczarowanie

(2012/06/19 16:58)
Obejrzyj i spróbuj zrozumieć czym jest kibicowanie , czym jest rodzina kibiców i miłość do klubu

Kibole Lecha

(2012/06/19 18:28)

Olaf,

Padalcu mam dośc twojego chamstwa i prostactwa czy będziesz miał odwage powiedzieć mi to prosto w oczy ????

(2012/06/20 09:19)
Olaf nauczył się linki wstawiać i teraz rządzi w każdym temacie, ba jeszcze nawet innych poucza w tej sprawie :)))
Olaf kibol :D

(2012/06/20 09:35)
No i wyszła kultura z chama Ryśka. Szczawiu niektórym trzeba pewne rzeczy obrazowo wytłumaczyć i podeprzeć to filmem bo mi oczywiście nie uwierzą jeśli powiem jak się na meczach bawimy , dla nich kibol to chuligan , bandyta i wszystko co najgorsze bo tak to przedstawiły załgane media opierając się na jakiejś wybranej grupce chuliganów stadionowych.
 Jakoś dziwne że pani minister przeprowadziła kontrole po odpadnięciu Polski z turnieju , wcześniej nie mogła bo jaśnie nam panujący kazał zamiatać wszystkie brudy pod dywan bo Europa się zjeżdża.
 Nawet to żen nasi piłkarze zamiast rozgrywać mecze międzynarodowe z dobrymi Reprezentacjami grali w Omanie,Maroko i Tajlandii na boiskach szkolnych przy garstce kibicujacych tubylców.  Biletów dla rodzin piłkarzy oczywiście zabrakło. Honoraria za  wygrane mecze czy wyjście z grupy itd nie ustalone. Pan Lato i  jego świta nie zapomniał  spędzić w międzyczasie uropu na Galapagos. To ja się dziwię że Oni w ogóle chcieli grać  , dali z siebie i tak dużo. Jak ktoś sobie robi jaja z piłkarzy to niech nie oczekuje potem wyników.Jest przysłowie że ryba psuje się od głowy i to co się teraz stało obnażyło jak wygląda całe nieudolne państwo tuskowe. Ku chwale Ojczyzny to ja służyłem w LWP, piłkarze grają w zachodnich klubach za dobra kase i też mają honor , nie pozwolą z siebie dziadów robić. I dobrze się stało bo jeszcze troche a Reprezentacja grała by w szmaciankę na jakiejś łące

(2012/06/20 12:27)

Rysiu nie doczekasz się odpowiedzi, zapomnij ;)

A chamstwo drogi Olafie to w większości postów widzę u Ciebie.

(2012/06/20 12:38)

Zauważyłem że olaf, o honorze, szacunku, tolerancji, uczciwości tylko pisze, a na co dzień nie przestrzega.

(2012/06/20 13:05)
Ten ostatni post Olaf to jakiś bełkot. Piszesz o wszystkim o niczym zarazem. Tusk, Mucha, Lato, kibole, reprezentacja, sparingi przed EURO.

Co to jest? O co Ty chłopie walczysz?

pomijam już fakt, że temat jest o naszej władzy która nie zrobiła czegoś takiego jak strefa kibica dla Sochaczewian.

(2012/06/20 14:39)
Niema czegoś takiego jak strefa kibica Sochaczewian , poruszam różne sprawy związane zMistrzostwami ,, bianka jakiś przykład? czy to kolejne wcielenie ryśka?

(2012/06/20 16:15)

heh a to musze Ci przypominać co wypisujesz?Robisz to w jakimś amoku, że mam przykłady przytaczać?

Dajże spokój człowieku z tymi swoimi teoriami na każdy temat.

Własnie - nie było  czegoś takiego jak strefa kibica Sochaczewian, a szkoda... Dało rade ją zrobić w miejszych miastach ale w Socho jak zwykle nic nie może być,  najlepiej jest życ w jakimś ciemnogrodzie i jeszcze tego bronić. Super.

(2012/06/20 16:24)
bianka ciemnogród w twojej głowie to twój problem tak samo jak strefa kibica, czy dla Karola wysokie ceny wody , i innych rzeczy w naszym mieście . Problem Burmistrza to dbanie o różne sprawy i rozwój naszego miasta a nie koszty życia w nim czy organizowanie wam czasu wolnego.  Uważacie się za socjalistycznych debili o których życiu ma ktoś inny decydować , bo ja nie?
   Ile razy wam powtarzać że skoro sa strefy kibica w innych miastach to bez sensu było robić taką tutaj. Lubicie jakieś socjalistyczne instytucje  jaka jest UE gdzie wam z góry ktoś coś narzuca.Podobnie kojarzy mi się sposób organizacji  mistrzostw Euro przez UEFA w niektórych sprawach, cieszy mnie tylko to że nie o wszystkim UEFA  decyduje. Ty chamstwo to zacznij zwalczać od siebie i niektórych tu osobników.Ja mam pochodzenie inteligenckie ,  rodowód szlachecki i nie pozwolę aby nazywano mnie chamem. Chamstwo w państwie to obecna władza i dobrze o tym wiesz. Ogarnij się dziewczyno.

(2012/06/21 12:14)