Euro i Strefa Kibica

/ 156 odpowiedzi / 2 zdjęć

olaf skoro sa dni blonia i teresina to twoim tokiem myslenia - po co robic dni sochaczewa?

(2012/06/21 12:29)

Ja mam pochodzenie inteligenckie ,  rodowód szlachecki i nie pozwolę aby nazywano mnie chamem. 

hahahhahah dobre :D 

(2012/06/21 12:37)
To nie zachowuj sie jak cham a inni nie będą Cie tak nazywać - przeciez to taka prosta zasada...

(2012/06/21 12:39)
Niestety ale ani pochodzenie, ani wykształcenie nie wyklucza bycia chamem.
Chamem może być każdy nie zależnie od pozycji, wykształcenia czy rodowodu.

(2012/06/21 13:01)
Typowa inwektywa paradoksu kłamcy , złodziej dla odwrócenia krzyczy"Łapać złodzieja"
 a największy burak i cham dla odwrócenia uwagi od swojego chamstwa obarcza tym epitetem kogoś innego. Mnie ludzie dobrze oceniają a już najmniejszym zmartwieniem jest dla mnie opinia Sochaczewskiego prostactwa.

(2012/06/21 17:07)
Magda twoja opinia jest mało istotna ponieważ jesteś zwykłym lemingiem  i polonofobem walczącym z Polakami jak twój guru troll ober jaśnie phremiehr.

(2012/06/21 17:10)
To w Toruniu tak dobrze uczą pluć jadem i żółcią?

Przyznaję że jesteś "dobry". ;)

(2012/06/21 19:41)
Olaf a jakiego herbu jesteś? Rola czy Grabie?

hahahaha musicie przyznać, że jest coraz lepszy :)

(2012/06/21 21:56)
jadem i żółcią weź koło i puknij się w czoło, kto tupluje jadem i  cholera wie jakimi toksynami .
jeszcze
Szczawiu z tej

(2012/06/21 22:23)
herb

(2012/06/21 22:30)

Olaf piszesz takie bzdury, nawet w temacie sportowym wprowadzasz zamieszanie...pijesz czy ćpasz? A twoje wypowiedzi na forum są manią, obsesją, która pozwala ci się dowartościować!!! Człowieku, wyzywasz wszystkich i oczekujesz poklasku. Zastanów się czy warto wystawiać się na takie pośmiewisko. Walisz głupa czy głupkiem jesteś??? Nie odpowiadaj MY wiemy co napiszesz...:)

Karol 

(2012/06/22 08:31)
Olaf dla poklasku nawet nazwisko zmienił :)

a co do plucia to odpowiedzmy sobie na pytanie: Lepiej pluć jadem czy głupotą?

(2012/06/22 10:08)
I nie obraź się Olaf, ale mi szlachectwo nie za dobrze się kojarzy niestety.
Rzeczpospolita Szlachecka to jeden z najgorszych okresów niestety.

A ludzi oceniam poprzez czyny i charakter a nie poprzez nazwisko, herby i portrety dziadków.

(2012/06/22 11:42)
Amen.

(2012/06/22 11:47)
Szczawiu znakiem tego musisz zadobyć trochę jadu , nazwiska nie zmieniałem tylko moja mama, natomiast ród ojca był rodem dziedziców jak i ja zresztą. W każdym razem pochodzę z rodziny rdzennie Polskiej do 4 pokolenia włącznie a nie jak  te ścierwa co tu przyszli albo raczej  wjechali na czołgach i teraz nas okupują.
 Grzech i bianka , jakie pochodzenie takie bzdury wypisujecie. Amen to się mówi na koniec modlitwy Bianka, nie chodzisz do kościoła to nawet tego nie wiesz.

(2012/06/22 12:35)
hehe zabawny jestes:)

(2012/06/22 12:45)
1. Znamy się że znasz moje pochodzenie? Ogólnie urodziłem się w Polsce. Moi rodzice byli Polakami. Moi dziadkowie także. Pradziadek był z Ukrainy ale walczył w oddziałach Piłsudskiego podczas wojny Bolszewickiej za co miał potem problemy podczas okupacji Sowieckiej. Chyba jednak z pochodzenia jestem Polakiem. Czy z czynów to niech inni osądzą. Oczywiście według kryteriów partii Jarosława K. stoję tam gdzie stało ZOMO, ale się jakoś tym nie przejmuję :)
Niestety dalszych pokoleń nie znam. Przykro mi. Niestety dziedzicem nie jestem i sam pracuję na siebie. No ale nie narzekam.
2. Amen. Słowo powstało wcześniej niż stary testament. I nie jest używane tylko i wyłącznie jako zakończenie modlitwy. I swoją droga to nie jest kropka w modlitwie jak chcesz wiedzieć :) Oczywiście w chrześcijaństwie występuje jako swego rodzaju potwierdzenie modlitwy "niech tak się stanie", ale już chociażby na bliskim wschodzie był to odpowiednik żołnierskiego "tak jest" czyli potwierdzenia.

3. a o czym tak w ogóle był ten wątek? Bo znowu wygląda że mamy wątek o Olafie herbu zielona pietruszka, a przepraszam herbu Jelito.

(2012/06/22 12:54)
hahaha herbu jelito :))))

napisałbym krótko MISTRZ, ale to jest po prostu żenujące co mówi pan Szlachcic

Olaf ja też jestem szlachcic z pochodzenia herbu Ostoja rozumiesz prawda więc nie życzę sobie by na forum, na którym konwersuję używano słów obelżywych wobec adwersarzy i ogólnie gadano tu głupoty khę khę.

A tak poważnie (choć o tym herbie Ostoja mówiłem poważnie co byś nie myślał, że masz z chamem do czynienia haha) pojechałeś i to grubo z tą swoją polskością. Wystawiłeś sobie świadectwo kolejny raz. Ludzi raczej mało interesuje pochodzenie rozmówcy, ważne chyba co osobnik sobą reprezentuje i co ma w głowie. Koleś, który w każdym o innym zdaniu niż jego widzi zagrożenie dla siebie i kraju ma generalnie siano w głowie. Daruj sobie obelgi, bo jak brzmi stare przedszkolne porzekadło kto się przezywa sam się tak nazywa. Szlachcicowi, katolikowi nie przystoi ziać taką nienawiścią i nazywac kogos ścierwem.

(2012/06/22 13:45)

No coś takiego o Mnie zapomniał a dałem mu taki mały wykładzik...:) Herbu pietruszka hahaha już mam lepszy humor... może fajnie być z takiego roduuuu natka ma w sobie tyle witamin a po pietruszce tylko dużo sikasz...:) kurde nie mogę się powstrzymać od śmiechu...hahahah...:) Pietrucha....:):):) świetnie tak trzymaj a zmieiając dane może zmieisz swój stosunek do romówców...

Karol

(2012/06/22 14:02)

hehe... Jakiś czas mnie tu nie było ale widzę, że Olaf vel Dobry znowu zaczyna się rozkręcać :)))

Pochodzenie szlacheckie... tak jak Grzech już napisał, nawet jesli to prawda, to nie ma sie czym chwalić :P Szlachta przez swój egoizm i zachłannośc doprowadziła do updaku pierwszej RP i rozbiorów.

Poza tym twoje zachowanie jest klasycznym przykładem projekcji. Wyzywasz innych i obrażasz i jednocześnie piszesz, że to wszyscy ciebie obrazają :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

Twoje wypowiedzi tu na forum powinny byc podane w wiki jako przykład :)

(2012/06/22 14:57)
Jacek i tak patrząc jeszcze przez analogię to szlachta w I RP także nazywała się jedynymi Polakami. Prawdziwymi potomkami sarmatów. Reszta to plebs, chamstwo i prostactwo.
Nic to jak tylko linia ideowa TV Trwam, PIS i innych pseudo prawicowych partii (PIS=socjalizm).

Tylko znowu odchodzimy od tematu EURO i strefy kibica której raczej już nie będzie.
A dziś się zapowiada fajny mecz.
Niemcy mówią:
"dziś grecji nie uratujemy"
A Grecy:
"dajcie nam Merkel. Już my im to Euro rozwalimy"

:)

(2012/06/22 15:59)
Komunizm= socjalizm+ zamordyzm> socjalizm zlikwidowano, zamordyzm obecna władza właśnie utrwala.
 To wam ulżyło, ufff

(2012/06/22 16:17)
Ale to nie ja ani Prezes PIS tylko wasz guru z tym pożal się Boże ministrem finansów nie porafiacym 2+2 zmuszą was do zapłacenia 12000zł za  mistrzostwa Euro 2012.
 Karol nie fałszuj histori, histeryk może z ciebie ale na pewno historii to ty nie znasz. Teraz szlachtę która próbowała ratować kraj obarczasz za rozbiory Ty puknij się w łeb. To trypowe dla was ,  takiej podłości  jak ci szubrawcy którzy doprowadzili do katastrofy tupolewa gdzie zginęło 96 osób i potem chcieli zwalić winę na Prezesa PIS to chyba od nich się uczycie.

(2012/06/22 16:35)