Euro i Strefa Kibica

/ 156 odpowiedzi / 2 zdjęć
Bianka, czy ty przypadkiem nie pisałaś o rzekomym chamstwie Olafa. No jest już was dwoje , heh.MW

(2012/06/23 23:28)
Karol prawda, Niemcy prezentują bardzo wysoki poziom, Hiszpanie będą bronić Mistrza , między tymi dwiema Reprezentacjami może  być zacięta walka i ciekawy mecz. Wygra lepszy.

(2012/06/23 23:32)

Subara jeśli temat jest o EURO 2012 to nie czepiaj się Bianki która wyraziła własne zdanie pod którym większość(napisałem większość bo Ty zapewe nie) jest w stanie się podpisać. Olaf ma swój specyficzy sposób wypowiadania się i można go zaliczyć do grupy ch....w, wyzywa wszystkich tych którzy mają odmienne poglądy i zdanie na forum.

Jako kobieta...:) powinnaś docenić gust Roaldo...:) nie jest to pusta blodyka...:)

Karol

(2012/06/24 11:02)
Przypominam, ze to nie ja użyłam epitetu "zdzira" - i nigdy bym tego nie zrobila w stosunku do kogoś kto ma inne zdanie, w przeciwieństwie do Ciebie Subara.  

(2012/06/24 12:55)
Ina zdanie to nikt ci nie broni mieć  ,jednak ty pierwsza nazwałaś katoliczki dewotkami. Już ten temat był już niejednokrotnie przerabiany, Bianka szanuj innych a inni będą szanować Ciebie.

(2012/06/24 17:39)

Szkoda, że Olafowi tego nie piszesz. Według Ciebie widze, że on może wszystkich wyzywać i jest ok? jakby to nazwać - czyżby hipokryzja?

(2012/06/24 18:14)
Nie popieram tego aby ktokolwiek kogoś wyzywał. Bianka a  zastanów się albo poczytaj wszystkie posty od początku i zauważ czy to Olaf wyzywał, czy odpowiadał tylko  w taki sposób na obelgi w stosunku do  niego.

(2012/06/24 19:43)

Prepraszam Subara jeśli studijesz psychologię to popracuj nad wypowiedziami Olafa a nie umoralniasz Bogu ducha winną Biankę...przemyśl to i przeanalizuj wszystkie jego wypowiedzi.

Karol

(2012/06/24 23:25)
"o w mordę ale towarzystwo" cytując kaprala Wiadernego.
Ten szlachcic z rodowodem a ta psycholożka co to przeczytała nie jedną książkę, a nawet trzy :)
subara ja oprócz sierpa i młota mam jeszcze odwrócony pentagram w herbie :D

"Kościelne dewoty" wcale nie musi oznaczać, że ktoś kto chodzi do Kościoła rzymskokatolickiego jest dewotką/dewotem. Tylko ludzie
niedouczeni, niespełnieni lub niedowartościowani

rozumieją to od razu jako chamstwo czy brak szacunku. Przecież dewocja to nie jest wcale określenie obraźliwe.
Śmieszne jest to, że ktoś nazywa kogoś zdzirą czy idiotką a za chwilę wymaga szacunku do siebie i innych:) Drobnomieszczańska mentalność albo Dulszczyzna jak kto woli.

Co do Euro to ja kibicuje Portugalii. Ufff na szczęście nie ze względu na Ronaldo. Znaczy chyba pustą laską nie jestem ;)
...poczytaj wszystkie posty od początku i zauważ czy to Olaf wyzywał, czy odpowiadał tylko w taki sposób na obelgi w stosunku do niego.

wystarczy przeczytać pierwszy post i pierwszą odpowiedź w tym temacie :)

(2012/06/25 13:07)
Co do Portugali to też im kibicuję a głównie dlatego że mają dobrych piłkarzy i dobrze grają ale nic jeszcze nigdy nie zdobyli. A czy bramkę zwycięzką strzeli Ronaldo czy ktoś inny to się okaże. Karol nie usprawiedliwiaj się obaj z Olafem zachowujecie się tak samo. Szczawiu Dulszczyzna to zjawisko typowo i nagminnie Polskie:

1 post Olafa:

Głupi jesteś?
 Chwała Burmistrzowi za to że nie robił tu strefy kibica , to były by bez sensu zmarnowane pieniądze. Jedź sobie do strefy kibica  jak lubisz taki spęd do Warszawy czy gdzieś. Szukasz wrażeń to było wczoraj jechać miałbyś okazje napierniczać się z Ruskimi kibolami.

1 post Karola :

Olaf spociłeś się czy sodówa ci odwala!!! Cienki bolku!!!!

Kto tu napisał o kibolach??

Karol

Przyjęli taką retorykę , widocznie to ich bawi

(2012/06/25 14:38)

- kochanie a moze sprobujemy na jezdzca?
- jaki najezdzca?
- germanski.. k***a oprawca! wrrr

hahaahah

ja jestem za niemcami :D

(2012/06/25 14:50)
Czy ktoś tu mówił o moim niby chamstwie. No kurrrr.. takiego chamstwa jak w Sochaczewie to nigdzie nie znajdziecie. Weźcie sobie wreszcie uświadomcie kim jesteście, ludność tego miasta to totalne dno  co właśnie udowodnił kaspersky. kasper  pogrążasz się zboku jeden.

(2012/06/25 16:25)

Subara z punktu widzenia przyszłego psychologa/żki jak ocenisz powyższą wypowiedź...:) Brawo tak trzymać to jest dopiero kultura...:)

Karol

(2012/06/25 17:30)
Macie chłopcy zdrowie do takich dialogów - ja wymiękłam :)

(2012/06/25 18:11)
Karol no wydaje mi się iż użycie tak prymitywnego sformułowania przez kacperskyego wynika      albo z  totalnej desperacji i braku hamulców. Szczerze mówiąc to brak mi słów jeśli ktoś  nie wstydzi się składać  w tak obleśny sposób takie no nie wiem czy to miała być propozycja czy co, kacpersky chyba niema samokrytycyzmu. Mogę mu tylko powiedzieć że mój chłopak za to najchętniej dałby mu po gębie,a ode mnie  Kacpersky- Nie dla psa kiełbasa. Tak więc poziom forum sięgnął poziom rynsztoka. ponadtto nie wiem co to miało być deklaracja antypolskości, ten człowiek m jest frustratem i ma naprawdę jakieś problemy. Spróbujcie mu jakoś pomóc. Ja wymiękam
.

(2012/06/25 19:51)
Karol sorry , mój koment był trochę.ujowy ale nie znalazłem odpowiednio adekwatnych słów aby wyrazić w odpowiedni sposób mój stan obrzydzenia tak odnoszącym się do kobiety osobnikiem.

(2012/06/25 20:01)
chamstwo, propozycja? hahahaha to dopiero jest kabaret :)
czepiliście się kacperskyego a nie znacie po prostu pveka i chyba z poczuciem humoru u Was nie bałdzo
mój chłopak za to najchętniej dałby mu po gębie

to dopiero jest ogłada i kultura :) tylko skąd wiesz, że za to po gębie kacpersky nie urwałby mu za chwilę głowy i nie nasikał do szyi? To jest tekst filmowy w razie czego gdyby za chwile jakieś ą ę się oburzyło na moje "chamstwo".
Dystansu więcej do siebie i do świata proponuję

(2012/06/25 20:26)
Przecież to był tylko żart...

(2012/06/25 20:31)

Subara ja miałem na myśli wypowiedź Olafa a ten już zdążył się usprawiedliwić...bystrzak...:) jeszcze wiele nauki przed Tobą w tej psychologii...:)

Wątek jak zwykle padł więc napiszę FINAŁ NIEMCY-HISZPANIA!!!!!

Karol

(2012/06/25 20:46)
Włochy- Hiszpania. Dla Włochów mecz z Niemcami to tylko trening :)

(2012/06/25 23:19)

ej ej ludziska kurde... to zwykly kawal, ktory chodzi juz po necie od 2 lat chyba.. moj post w najmniejszym zamiarze nie mialbyc kontynuacja waszej dyskusji ktora i tak juz dawno odbiegla od tematu.

do nikogo nie pilem, nie kontynuowalem waszej dyskusji.

noo, ze "germanski" - jestem za niemcami... takie nawiazanie przez kawal

tylko mnie nie bijcie :)

(2012/06/26 08:03)
"Szlachcic" z używający języka wprost z rynsztoka oraz pani "psycholog", która najprostszego dowcipu nie potrafi zrozumieć... hmmm... cóż za doborowe towarzystwo... :))))

(2012/06/26 12:03)
   Jacek dowcip to ja zrozumiałam od razu ale tego typu żarty  oraz ich poziom niestety ale mi nie odpowiada. W ten sposób możecie sobie z Bianką żartować, być może jej to będzie odpowiadało. Nie wiem o co wam chodzi z tym germańskim? Wiem że grają Niemcy i jest tam Łukash Podolski-Polak. Jeszcze tylko tydzień i będzie po Euro. Strefy kibica niema , nie było i nie będzie, no może kiedyś w przyszłości jeśli Sochaczew będzie większym miastem. A może zauważyliście te nowe przystanki dla Komunikacji Miejskiej? Bardzo gustowne.

(2012/06/26 12:52)
Wiesz ja tego typu dowcipów nie biorę do siebie, nie jestem przewrażliwioną dziewczynką i owszem bawią mnie takie żarty. Także kacpersky smiało, ja sie nie oburzam ;)

(2012/06/26 12:57)