Euro i Strefa Kibica

/ 156 odpowiedzi / 2 zdjęć
Szczeże to nie mam pojęcia kto wygrał wybory na ziemiach Polskich w 205r. ;)
A jakoś więcej nienawiści widzę w opozycji dzisiejszej i wśród zagorzałych katolików niż u pana o wilczym spojrzeniu i wśród ateistów.

Co do tatuażu to pewnie odnosisz się do Kś Kapłańskiej mówiącej o nacinaniu ciała i o tauowaniu się. Podobno Kościół odcina się od starego testamenu stawiając tylko nowy jako wzór do postępowania.
W dodatku idąc dalej tym tropem to normalne kolczyki są grzechem.
Każda ingerencja w ciało człowieka jest grzechem.
W związku z tym także każda operacja czy zabieg powodująca zmiany w ciele.
I co z zakonami pokutnymi które okaleczają swoje ciała w imie religii?

(2012/09/07 00:25)
A jeszcze wracając do tatuażu to wspomniany teks z księgi kapłańskiej mówi także o
"19' [...] Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici. [...] 26 Nie będziecie jeść niczego z krwią. [...] 27 Nie będziecie obcinać w kółko włosów na głowie. Nie będziesz golił włosów po bokach brody"
Elanobawełna, kaszanka, kozia brodka.
Wiec chyba puki tatuaż nie nosi treści niezgodnych z religia to trzeba włożyć miedzy bajki to ze tatuaż to grzech :)

(2012/09/07 09:43)
Grzech chyba a raczej na pewno pomyliłeś wątki, o tym pisaliśmy w innym temacie. Wiesz ja nie wiem jak  różni ludzie do tego różnie podchodzą. Znam wielu wytatuowanych katolików i nawet  mi się podobają niektóre wzory. Ładnie wygląda  taki delikatny motyw u kobiety na brzuchu. Na ramieniu, itp.

Wracając do piłki nożnej

Skandal, Zróbcie coś z tym debilem Lato

(2012/09/07 10:03)
Oj Olaf Olaf. Po prostu napisałem ten sam wpis na kilku wątkach i Ci się troszkę pokićkało :)

Spójrz na koniec poprzedniej strony tego wątku :)
Euro i Strefa Kibica

(2012/09/07 10:09)
Ok, bo tego tematu już dawno nie pisaliśmy

(2012/09/07 10:13)