FABRYKA CENTRUM REKREACJI

/ 11 odpowiedzi
Czy ktoś wie co się dzieje w Fabryka Centrum Rekreacji i Odnowy- czemu  tyle pomieszczeń tam jest do wynajęcia- plakaty obsypały miasto . Czyżby był to początek- końca
W języku polskim rzeczowniki się odmienia!!

(2015/02/05 23:14)
początek- końca może plotkowania i roznoszenia zbędnych komentarzy po sieci :), a jeśli już Pani zakłada specjalnie wątek bo tak ciekawość zżera to może bezpośrednio do Fabryki. Wasza głupota rozpowiadania głupot nie zna granic :)

(2015/02/06 00:23)
Może i ciekawość- fakt . Najbardziej reklamowane miejsce w Sochaczewie, największe halo zrobione wokół i teraz wynajmowanie  pomieszczeń , szukanie innych najemców ?? Dziwna sprawa - nie minął rok od otwarcia a  powietrze pomału uchodzi  z tego miejsca .Bezpośrednio w Fabryce byłam stąd moje pytanie ;-)

(2015/02/06 09:14)
Skoro "Fabryka" powstała rok temu to chyba logiczne jest, że jest o niej głośno. Każda nowa firma się reklamuje. Co do uchodzenia powietrza z tego miejsca to przepraszam ale chyba była Pani jak było zamknięte. Regularnie uczęszczam tam od października (średnio 4 x w tygodniu) i zarówno na zajęciach jest pełna sala jak i na siłowni non stop ktoś.
Jak dla mnie jest to jedyne miejsce dla wszystkich (kobiety, mężczyźni, dzieci) i najlepsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaznaczam nie jestem osobą spokrewnioną z właścicielami fabryki - pisze tu tylko własne spostrzeżenia i swoją ocenę. Odwiedziłam większość obiektów sportowych w Sochaczewie i zdecydowanie przekonała mnie do siebie Fabryka Centrum ale zaznaczam to jest moje zdanie.

P.S. Najgorsze jest zazdrość ludzka i roznoszenie plot.

Jako stała bywalczyni potwierdzam "FABRYKA MA SIĘ DOBRZE, A NAWET LEPIEJ" :) więc pisanie na forum, iż " Dziwna sprawa - nie minął rok od otwarcia a  powietrze pomału uchodzi  z tego miejsca " jest zdecydowanie nie na miejscu.

(2015/02/06 12:04)
faktycznie chyba była tam Pani jak było zamknięte:), może w niedzielę? bo ostatnio jak byłam czyli hmm 2 dni temu to ledwo mogłam zmieścić się w holu przed recepcją. Racja marlena87 zazdrość nie zna granic. Pozdrawiam serdecznie FABRYKA CENTRUM- tak dalej!!!

(2015/02/06 12:39)
Czas płynie , czas pokaże. Jeśli chodzi o zazdrość to nie ma czego zazdrościć tylko współczuć .

(2015/02/06 14:08)
w kazdym słowie,wypowiedzi jest troszkę prawdy ale szczerze polecam fabryke przy warszawskiej niż siłownię damską fit studio na ul gawłowskiej ludzka bezczelność tam nie zna granic...niekompetentni ludzi na stanowiskach pracy,mają swoich ulubionych klientów i nikogo wiecej nie chca zaakceptowac,sporo ludzi rano i kilka wieczorem i mysla ze to najlepsza siłownia w mieście..Treningi personalne bardzo drogie,malo sprzetu ,większość pozajmowana przez osbowy cwiczace z panem trenerem ,heh smieszy mnie ta siłownia ,a pozatym niektore urzadzenia stoja a do niczego sie nienadaja porazka i jeszcze raz porazka Kiedys nawet przez to ze nie ma normalnego parkingu moja znajoma otrzymala mandat bo stanela na chodniku,a wlascciciele stwierdzili ze kazdy musi dac sobie rade z parkowaniem....bezszelnoac nikomu nie polecam .Fabryka jest chyba na pierwszym miejscu w sochaczewie,polecam rowniez silownie na basenie .

(2015/02/07 00:03)
Ja też chodziłam do fabryki , i osobiście uważam że jest to super miejsce :), z przyczyn osobistych musiałam przerwać ćwiczenia ,ale na 100 % tam wrócę :) pozdrawiam serdecznie cudowną Panią Anię :):) .. zazdrość ludżka nie ma granic :P

(2015/02/09 13:44)
i fajne trx-maja :) przydal by sie jeszcze spinning i kolejni zadowoleni klienci na pewno sie pojawia!

(2015/02/09 15:29)
A co sądzicie o siłowni Gymme? Słyszałam dobre opinie,warto się tam wybrać? 

(2015/02/11 13:47)
Siłowania Gymme Godna polecenia, zarówno jak i Mario na Kochanowskiego

(2015/02/12 16:35)