Fajna impreza - 01.06 - kierowcy i pasjonaci

/ 6 odpowiedzi
pierwszy raz byłam na takiej imprezie - II KONKURS ZRĘCZNOŚCI KIEROWCÓW W SOCHACZEWIE - byłam pod wrażeniem kierowców  którzy w pojedynkę  lub z pilotem obok pokonywali  tor - były pary mieszane a nawet panie ,które nie ustępowały  w wynikach  facetom , było głośno , szybko , w tle grochówka i zbiórka wśród zebranych  pieniążków na szczytny cel , zapach  palonych gum i piękna pogoda - cała impreza  zabezpieczona  organizowana legalnie  i darmowa .... oj było na co popatrzeć , ponad 30 załóg a nad bezpieczeństwem czuwali strażacy  z Paprotni .

...a mówi się ,że młodzież  nie umie się  bawić ... moim faworytem był zespół  IBIZY

Ja też byłem pierwszy raz na takiej imprezie, Pani wyżej cukierkuje bo z wpisu wynika że brała udział w wyścigach lub była współorganizatorem :)
Pomijając to co wyżej, moim faworytem był kolo z czerwonej 3-drzwiowej beemwicy !!! Impreza była ciekawa, poprawnie zorganizowana, jak trąbili w radiu - szczytny cel dla chorego Kacpra !!! Mam nadzieję że stali bywalcy tego forum nie zepsują tematu chamskimi wpisami. Uważam, że organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty, dobrze że są ludzie którzy chcą coś w tym mieście organizować bez fety politycznej bo nie widziałem tam żadnego lokalnego kandydata, i dobrze !!!
Jak będzie kolejna taka jazda to na pewno będę i ponownie wrzucę do puszki !!!

(2014/06/01 20:26)
Dołączam fotkę tego gościa z BMW

(2014/06/01 20:43)
Dołączam fotkę tego gościa z BMW

(2014/06/01 20:45)
jak napisałam wcześniej każdy przejazd byŁ dla mnie niesamowity  i wbrew pozorom wcale nie jestem fanką motoryzacji chcę tylko wyrazić podziw dla wszystkich dzięki którym powoli Sochaczew zaczyna istnieć .... a i nie mam nic wspólnego z organizacją tej imprezy  chociaż  będąc miłośnikiem psów marzy mi się  taka rodzinna zabawa z czworonogami w tle na wzór tej wczorajszej

a BMW było super no i IBIZA .....

(2014/06/02 10:29)
pewnie medika_a szacun dla organizatorow.. robmy cos w tym miescie

(2014/06/02 10:37)
  Tak szacunek wielki dla organizatorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W końcu coś fajnego , w końcu fajna imprezka której już nie było w Socho od lat !!!!!!!!!!

Oby częsciej !!!!!!!!!!!!!

(2014/06/05 09:34)