fast wku*w w sochaczewie

/ 8 odpowiedzi

jakie sa wasze odczucia co do nowej restauracji mac donalds w socho?

nie za czesto korzystam ale jak mi sie to przytrafilo za kazdym razem to jaka musi byc skala tych zaniedban.

1. zamawiasz loda o smaku takim, dostajesz o innym
2. mac drive - 2x nie dostalem calego zamowienia

ale ostatni hit to przebil wszytkie powyzsze: zamowilem kanape mac wrapa... jak zobaczylem co jest w srodku to mi rece opadly... kotlet z hamburgera zlozony na pol, dwa ogoreczki i narabane kapusty pekinskiej... jesli pracownicy sochaczewskiego mac donaldsa oraz jego kierownik nie wiedza jak powinna wygladac taka kanapka zapraszam na instruktaz chocby do blonia.

do tego czas oczekiwania.... praaaawie jak w restauracji w ostrudzie w pelni sezonu.. z zegarkiem w reku w kolejce do kasy spedzasz prawie 10 min! fast food... fast wkurw chyba :)

Kacperskyy, a powiedz mi, bo nie jestem w stanie zrozumieć: kto przy zdrowych zmysłach jada smażoną tekturę (niezależnie od lokalizacji) i jeszcze na nią narzeka? 

Sorry, ale dla mnie to taka właśnie małomiasteczkowa mentalnosć - hurrra, MacDonalda otworzyli! Rzeczywiscie, atrakcja na poziome Psiej Wólki.

(2013/08/30 16:31)
a kto przy zdrowych zmyslach kupuje forda albo fiata?? te osoby tez nie maja prawa wymagac jakosci od marki? zastanow sie conapisalas.
tektura? zgodze sie ale jak mam ochote zjesci za to zaplacic a marka gwarantuje pewien poziom to tego wymagam... tak mogla bys ostatecznie napisac jakbym kupil kebaba w budzie na zachodnim a nie jedzenie badz co badz markowej restauracji

(2013/08/30 16:59)
A ja tam miałem ubaw, patrzyłem jak troklodyci podjeżdżają pod mcdrive biorą ten szajs i wpychają w siebie w samochodzie na najbliższym miejscu parkingowym.  Restauracja:-))))

(2013/08/30 21:39)

niezła prowokacja  :)

nie truj kacperskyy !!

nie żryj fast fooda i będzie spokój .

wielcy powiadali < to co jesz , nie pozwól ,żeby ktoś ci  to przyrządzał...

(2013/08/30 22:59)

niezła prowokacja  :)

nie truj kacperskyy !!

nie żryj fast fooda i będzie spokój .

wielcy powiadali < to co jesz , nie pozwól ,żeby ktoś ci  to przyrządzał...

filozof od dobrego i zdrowego jedzenia... a pizze wpierd.... w kazdej knajpie :) post #57397 w watku Najlepsza pizzeria w Sochaczewie - sonda

(2013/08/31 11:25)
Te uważam, że w sochaczewskim MD niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. I nie chodzi tu tylko o jedzenie.Kilka tygodni temu płaciliśmy z mężem kartą, która nie ma czipa i jest na podpis. Pani podała nam terminal mówiąc, że mamy sami sobie przciągnąć kartę (podobno kierownictwo zabrania dotykać kart klientów(!!!)), nie sprawdziła podpisu, a na uwagę, że mogliśmy posłużyć się skradzioną kartą, wzruszyła ramionami i powiedziała: "To sobie zgłaszajcie to".Ciekawostka...

(2013/08/31 11:46)
obsługa straszna, zamówienia pomylone... ogólnie kicha...

(2013/08/31 15:52)