Feromony czy działają?

/ 8 odpowiedzi
Chciałbym wypróbować feromonów na ludziach z pracy pod wpływem pewnej publikacji o zachowaniach w pracy. Było tam napisane, ze ponoć feromoy mogą znacznie bardziej wpływac na atmosferę. Pytanie jednak czy ktoś z Was testował i jak się to ma do rzeczywistości. I jakie wybrać?
Rzecz jasna miało być napisane, że chciałabym :P Wkradł się chochlik :P

(2019/03/07 07:53)
Na początek proponowałbym spróbować produktów naturalnych: fasolka po bretońsku, smażona cebula itp. Stosować doustnie dzień przed planowanym działaniem. Na 100% zmienisz atmosferę w pracy, a współpracownicy ci tego nie zapomną. A poza tym co roku w wakacje są testowane feromony w przestrzeni publicznej. Najczęściej testerów można spotkać w komunikacji miejskiej...

(2019/03/10 10:16)
Sam od pewnego czasu testuję Pheromone essence. Ogolnie jest to dla mnie nowość tak wiec nie mam tutaj wielkiego porównania z innymi feromonami ale czuję różnicę.Na pewno widzę wzrost zaufania od innych ludzi.

(2019/08/05 14:46)
Będziesz zadowolony bo pheromone essence to akurat jedne z najmocniejszych feromonów na rynku. W pracy jak najbardziej. Ogolnie najlepiej jest prowadzić testy feromonów w otoczeniu osób, które nie są Ci bliskie i które Cię nie znają bo testowanie feromonów na znajomych większego sensu nie ma. Liczy sie tutaj pierwsze wrażenie a feromony sprawiają ze zrobisz lepsze pierwsze wrazenie na innych.

(2019/08/13 14:08)
Nie wierzę, że koleżanka z pracy, z którą codziennie rozmawiam i jesteśmy na stopie czysto towarzyskiej, pod wpływem feromonów poczuje nagłe podniecenie i będzie chciała się na mnie rzucić. No ale skoro piszesz :P

(2019/08/14 14:19)
Pewnie nie, ale na pewno będzie Cie uważniej słuchała a mężczyźni w robocie będą mieli do Ciebie większy szacunek.To nie jest tak, ze nagle feromony rozwiązą Twoje wszystkie problemy i od razu ludzie będą u Twoich stóp jest to jedynie wspomagacz ;)

(2019/08/15 13:30)
One są bezzapachowe? Jak się je dawkuje?

(2019/08/16 12:12)
Tak, są totalnie bezzapachowe, ogólnie nie trzeba ich dawkować dużo bo wystarczy jedynie kropla czy dwie w ciepłe miejsca ciała. Nie potrzeba więcej. Na pewno nie powinno się przedadzić. Jak dla mnie jest to duży plus pheromone essence - możęsz je przecież przykryć swoim ulubionym zapachem.

(2019/08/16 14:28)