Firmy Transportowe, które nie płacą !!! Wpisywać tu oszustów !!!

/ 16 odpowiedzi
Witam ...  Tak słucham, czytam, patrzę i nie mogę się nadziwić, że w XXI wieku są jeszcze tzw. DZIAD-TRANSY, które nie płacą driverom co miesiąc, albo niektórzy od dwóch miesięcy czekają na wypłatę ... Jeśli się znajdą chętni, którzy wdepnęli do takiej firmy, niech piszą gdzie warto się zatrudnić, a jakie firmy omijać z daleka .....
nawet nie wiesz jak duzy to jest proceder. falszowanie tachografow.. oszczedzanie na wszystkim.

(2014/06/20 15:12)
Najlepsze wyjście z sytuacji to kupić własny ciągnik, załatwić odpowiednie zezwolenia i jeździć na własny rachunek. Znam kolesi co w ten sposób zrobili i nieźle wyciągają.

(2014/06/20 22:12)

oko
A jak PAŃSTWO okrada społeczeństwo to jest w porządku? Otwórz byle jaką firmę i zobaczysz jak to jest po drugiej stronie... Bez oszustwa np: tacho możesz zwijać interes i iść grzecznie na pośredniak. Jak to mówią masz łeb i hu...- to kombinuj i będziesz coś miał. A tak w ogóle to o co chodzi? Gdzie tak NIE płacą? - masz jakieś złe doświadczenia? źle trafiłeś? ktoś Ci nie zapłacił? - czy tylko tak słyszałeś/czytałeś????????????????  Nauczyciel jak pracuje 20h tygodniowo i zarabia 3 tysie (do łapy) to jest OK? - i tu zapewne problemu nie widzisz? KTOŚ MA ŹLE, ABY DRUGI MIAŁ DOBRZE!  Włącz myślenie człowieku. A tak a pro po, ja się nie mogę nadziwić, że w XXl ludzie głodują, kradną, a najlepsze jak biorą odkurzacz za 300 stówy na RATY  nie mają pracy, chorują często, kiedyś na wakacje dzieci jeździły na kolonie, do "dziadków" - a teraz ... POMYŚL sam! Gdzie są stołówki w szkołach, dentysta, pielęgniarka, przedszkola, żłobki - za FREE - 0zł!!!!!!!... - teraz tylko psycholog i że dziecko to, tamto,  ale że nosi plecak 1/4 wagi dziecka to też nie ważne  - bo taka moda z zachodu? -  szkoda gadać! Teraz masz internet LTE z limitem 15GB - normalnie absurd, a dla nie których HIT...


(2014/06/20 23:51)
A co ma w ogóle tacho do tego, kierowca sam powinien wiedzieć jakie sa jego możliwości i jak długo może jechać bez odpoczynku?. I sądzę że nie kombinacja  z tacho wpłynęła na to że kilka dni temu na mojej ulicy kierowca wjechał naczepa do rowu tylko  to po prostu dupa nie kierowca. Ludzie którzy nie są kreatywni, nie próbują własnych możliwości, każdy dla nich kto się dorobił to albo Żyd, złodziej, ubek lub inny niegodziwiec. Świat kapitalizmu jest taki że sa ludzie bogaci i biedni, inteligentni i idioci, pracowici i leniwi,  to nie plujcie na tych którzy wam dają zatrudnienie bo Oni też często łatwo nie mają.

(2014/06/22 11:12)
Oko kuźwa ty chcesz Socjalizmu od Kapitalizmu?

(2014/06/22 11:13)

oko
Godnego, normalnego życia - dla wszystkich.

(2014/06/22 11:31)
I tu jest problem z definicją tej normalności jak mówisz. Bo czy jest normalne że państwo ma zabrać jednemu żeby dać drugiemu, że instytucje kosztują 3 razy drożej bo są państwowe?
 Że ten który pracuje jest karany za to , płaci haracz w postaci podatku dochodowego, a ten który bimba dostaje nagrodę bo ma wszystko w D....
 Czy jest normalne że państwo ingeruje w sprawy w które nie powinno ingerować?
 Że otworzenie i prowadzenie działalności gospodarczej to droga przez mękę, pokonanie zusu i skarbówki to mistrzostwo świata.
 Że jest tysiąc sposobów aby zrobić w naszym kraju rozwijający się kraj dobrobytu i koniunktury gospodarczej a tym czasem kolejne rządy nie skorzystały ani z jednego.

(2014/06/22 12:41)
"socjalizm to równe dzielenie biedy , kapitalizm to nierówne dzielenie bogactwa" (cyt.)

(2014/06/22 14:17)

oko
Źle mnie zrozumiałeś, wiadomo że wszystko można na swój sposób rozumieć .   My wiemy co potrzeba i czego chcemy, ale każda osoba/człowiek patrzy inaczej, po swojemu, ale chodzi o to samo 5+2=7 i 4+3 też =7 - kapiszi. Tylko są ludzie co im to wszystko pasi i problemu nie widzą - ale do czasu.
Obejrzyj to (innym też polecam)       http://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

(2014/06/22 15:09)
Powoli zaczynam kumać o co ci chodzi ale my takie państwo osiągniemy najprędzej w roku 2050, oczywiście że można było wcześniej ale to od razu po okrągłym stole decyzje zapadły jaki model państwa przyjmyjemy a teraz to się musi ewoluować aż sami do odpowiednich wniosków dojdą ludzie w tym kraju.

(2014/06/22 23:57)
Witam ...  Tak słucham, czytam, patrzę i nie mogę się nadziwić, że w XXI wieku są jeszcze tzw. DZIAD-TRANSY, które nie płacą driverom co miesiąc, albo niektórzy od dwóch miesięcy czekają na wypłatę ... Jeśli się znajdą chętni, którzy wdepnęli do takiej firmy, niech piszą gdzie warto się zatrudnić, a jakie firmy omijać z daleka .....

OJ BYŁA BY CHYBA DŁUUUUU GA  LISTA !!!!!

(2014/06/23 22:42)
A jak PAŃSTWO okrada społeczeństwo to jest w porządku? Otwórz byle jaką firmę i zobaczysz jak to jest po drugiej stronie... Bez oszustwa np: tacho możesz zwijać interes i iść grzecznie na pośredniak. Jak to mówią masz łeb i hu...- to kombinuj i będziesz coś miał.oko zgadzam sie z toba ale panstwo to tylko 50% przyczynia sie do tego ze doje** tyle podatkow. drugie 50% to sami jestesmy sobie winni i napedzamy ta machine pt: jest kryzys. jaki kryzys pytam sie?? wlascicile napychaja ki

(2014/06/24 07:56)
 Tak Kacpersky , sami sobie podnosimy podatki, Ustrój Fiskalny Donalda Tuska.
 Prezes NBP który zarabia kilkadziesiąt tysi miesięcznie płaci kartą służbową za rzekomo prywatne spotkanie w Restauracji, nic dziwnego że lokaty są iluzorycznie oprocentowane a kredyty to po prostu skur...wo i zwyczajna lichwa. Rozbójnicze Państwo to fakt i tylko z tym się zgodzę że po części na to przyzwalamy, wiadomo każdy musi żyć ale jak przymykamy oko w małych nieuczciwościach to nakręcamy spiralę ogólnego bezprawia w państwie.Adekwatnie ryba gnije od głowy, i jeżeli  rządzi nami Przestępcza Organizacja gdzie   co włączysz wiadomości w tv to słyszysz o gigantycznych miliardowych aferach to czym w porównaniu jest jak ktoś troszkę zakombinuje żeby się nie skrobał od 1-ego do 1-ego?

(2014/06/24 09:17)

oko
https://www.youtube.com/watch?v=3Wuoyr5915s       - miłego oglądania

(2014/06/24 10:34)
Jasne,Tusk odejdzie to podatki spadną o połowę lokaty w banku 10% a prezes NBP zacznie zarabiać 2500zł brutto.A tak poważnie to przydały by się jakieś zmiany tylko najgorsze jest to,że nie ma kim zastąpić obecnie panujących.

(2014/06/24 12:46)

Kolejny dłużnik, to:

PLUS TRADE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.HEROSA 18 
80-299 GDAŃSK
NIP: 5842734432

(2018/02/19 14:06)