fitness na basenie

/ 7 odpowiedzi
Czy ktoś wie czy na pływalni są jakieś zajęcia w stylu wodnego aerobiku/ fitness w wodzie? Pozdr.
Od ponad roku kilka grup uczestniczy w zajęciach aerobiku w wodzie, które profesjonalnie prowadzi Pani Wolanin.
Proszę o kontakt z Pływalnią. Jednocześnie zapraszam do skorzystania z tej formy rekreacji eszystkich chętnych.
Pozdrawiam - Mieczysław Głuchowski

(2008/03/01 13:22)
z tego co pamiętam < a dowiadywałam się> miesięznie placi się ok 40zł za sam aerobik + koszt wstępu :) zajęcia są chyab 2 razy w tygodniu, trwaja godiznę, z tego co widzialm są calkiem ciekawe :) same panie, w roznym wieku :)

(2008/03/01 21:24)
Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

(2008/03/05 09:56)
są zajęcia aerobiku, przyjdź koniecznie :)
________________Szukasz trochę aktywności fizycznej? [url=http://www.medical-fitness.com.pl/]Fitness klub Warszawa[/url] najlepszym rozwiązaniem!

(2014/01/23 14:09)
Najpierw dbajcie o porzadek w saunie,co tydzien w niedziele zbiera sie towarzystwo mafio bizmesmsnow siedza po 35 razy w saunie ,leja olejki ile chca nie zwazajac na nikogo,a za kazdym hartowaniem wskakuja prosto brudni ,smierdzacy do basenu.Prosze poogladac zapisy monitoringu

(2014/03/01 21:37)
Przepraszam a gdzie w tym czasie są ratownicy? Siedzą w kanciapie i zajmują się prawdopodobnie plotkami i wymądrzaniem się .Przecież to Oni głównie powinni zająć stanowisko , jeżeli widzą , że coś jest nie tak w saunach. Połowa z nich to podobno nie nadaje się do tej pracy . Pracują tam od lat , ale kiedy człowiek coś od nich potrzebuje to warczą na człowieka . Tymi ludźmi , też niech Pan Panie dyrektorze  zajmie, bo nie przynoszą Oni chwały basenowi.

(2014/03/01 23:47)
Jaka płaca taka praca!!! Płacą im tyle ile płaci się za siedzenie w kanciapie. Chyba nie wyobrażasz sobie, że ratownik będzie stał na dole przy saunie i kontrolował kto się opłukał a kto nie przed wejściem do basenu, a w tym samym czasie na górze będzie się np. ktoś topił. Wtedy pewnie byłbyś jednym z pierwszych którzy by powiedzieli po co oni tam są. Czy do pilnowania osób wychodzących z sauny czy do kontroli osób korzystających z basenu? Ok ale nie o tym tutaj! Wracając do tematu i aerobiku w wodzie to wszystko fajnie i pięknie ale według mnie 2 tory z 6ciu zajęte przez podajże 3h, podczas gdy kolejne 2 tory zajęte są przez sekcje pływackie i następne 0.5 toru przez jeszcze tam kogoś uczącego się pływać to "lekkie" przegięcie, bo dla zwykłych ludzi pozostaje 1.5 toru!!! A to wszystko w "godzinach szczytu". Może by zmniejszyć po prostu troszkę te grupy!!! I ta muzyka!!! Chyba nie wszyscy chcą jej słuchać!!!

(2014/04/15 19:31)