Forum

/ 6 odpowiedzi

Chciałem poruszyć temat funkcjonowania i ogólnego wyglądu forum.

Chwała administratorom portalu, że chcą rozwijać swoje umiejętności programistyczne i używają własnego skryptu ale powiem szczerze, że korzystanie z tego forum to koszmar. Dlaczego nie można wykrzystać sprawdzonego i darmowego rozwiązania jak np. phpBB?

Froum jest ogólnie nieczytelne. W wątkach nie wiadomo kto komu i na co odpowiada. Cytowanie wypowiedzi działa w bardzo dziwny, niewidoczny podczas edycjii postu sposób. Brak powiadomień na maila o odpowiedzi w wątku w którym się udzialaliśmy. Brak możliwości edycji. Bardzo często podczas edycji postu jestem wylogowywany automatycznie i jak nacisnę "Publikuj!" to dostaje komunikat że muszę się zalogować ponownie ale jak to zrobię to i tak tracę treść swojej wypowiedzi, wszystko trzeba pisać od nowa... itd. itp.

Czy naprawdę nie można tego zmienić?

To faktycznie masz pan problem.

(2011/10/05 18:13)
To faktycznie masz pan problem.

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to siedź pan cicho.

(2011/10/05 18:43)
Masz rację a poza tym - dublowane - nie usuwane przez administratora wątki.
Moim zdaniem na forum powinien udzielać się rzecznik UM i odpowiadać na poruszane tutaj, (niekiedy) bardzo ważne sprawy dotyczące miasta i mieszkańców.

(2011/10/06 06:53)
Zgadzam z Jackiem, no i dodaję oszałamiającą samowolkę w odpowiedziach na temat, a całkowicie nie zwiazanych z tematem i wulgarne zaczepne odpowiedzi.

(2011/10/06 08:42)
całkowicie zgadzam się z Jackiem, przydałoby się forum na porządnym silniku, z dodatkami w rodzaju liczniki postów, czytelny system PW, może jakiś system reputacji użytkowników

(2011/10/06 22:05)

Widzę, że właściciele portalu mają w głębokim poważaniu co się dzieje tu na forum.

A szkoda bo mogłoby to być fajne miejsce. Niestety w tej chwili jego funkcjonalność jest tak trgiczna, że zniechęca wiele osób to korzystania z niego.

(2011/10/21 09:04)