Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO - pos

/ 4 odpowiedzi
Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO - poszukuje wolontariuszy z Sochaczewa, okolic i nie tylko. Mamy pod swoją opieką ponad 50 psów, część z nich przebywa w boksach fundacyjnych w Sochaczewie, część w hotelach dla zwierząt. Poszukujemy wolontariuszy, do wyprowadzania psiaków, do oswajania ich z człowiekiem, mamy szczeniaki i psy dorosłe. Zwierzaki czekają na głaskanie, czesanie i spacer. Jeśli kochasz zwierzęta i chciałbyś im pomóc, prosimy o kontakt : fundacjanero@gmail.com / 603-759-165 / 502-156-186
Poszukujemy także domów tymczasowych dla naszych podopiecznych, potrzebujemy też pomocy z transportem psów, np. do lekarzy lub nowych domów. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.nero.egonet.pl

(2010/04/11 21:51)
Takie ogłoszenia powinny być na pierwszej stronie portalu. Przy okazji zapytam czy w Waszej fundacji macie tylko psy czy inne zwierzęta również? Na stronie nie znalazłem np. kotów.

(2010/04/15 10:41)
PILNIE SZUKAM DOMU DLA SUCZKI,KTORA ZNALAZLAM PRZYWIAZANA DO DRZEWA W LASKU TROJANOWSKIM,NIESTETY ZE WZGLEDU ZDROWOTNYCH I LOKALOWYCH NIE MOGE JEJ ZATRZYMAC,MAM NADZIEJE ZE DZIEKI WASZEJ FUNDACJI ZNAJDZIE SIE MADRY I KOCHAJACY NOWY WLASCICIEL.SPRAWA JEST BARDZO PILNA

(2011/04/11 12:11)

Bardzo fajne ogłoszenie o wolontariacie,

Nie mogę na razie zaoferować regularnych spacerków, ani domu tymaczasowego (mam nadzieje kiedyś), ale pomoc doraźną np w transporcie lub np 1 raz na miesiąc, w razie czego dawajcie znać.

(2011/04/12 09:47)