Gaik burmistrzem

/ 24 odpowiedzi
Co sądzicie i jak myślicie jakim burmistrzem był by Pan Gaik .Czy za jego rządów było by lepiej taniej i wszystko by zrealizował.
router, a z jakiego powodu miało by być lepiej, z jakiego powodu miałby wszystko zrealizować? Ile ty masz  lat że nie rozumiesz że jedynym celem uprawiania polityki i zabiegania o stołki jest robienie sobie dobrze a nie np. miastu i jego mieszkańcom? router zejdź na ziemię i przestań bujać w obłokach!
 Po drugie to sadzisz że możliwości budżetowe Sochaczewa pozwalają na realizację takich populistycznych obietnic wyborczych?, miejmy tylko  nadzieję że jaki by nie był Burmistrz to że cokolwiek zrobi dla tego miasta i to już będzie sukces.

Po trzecie to lepiej być nie może tylko gorzej bo  w chwili obecnej mamy opcję najlepsza, prawie najlepszą z możliwych.

(2014/06/14 16:16)

subara obecna władza burmistrza Osieckiego popełniła bardzo wiele karygodnych błędów jest to temat rzeka ale jednym z największych to to iż  zadłużyła całe nasze miasto na 27000000zł dbając wyłącznie o kilka uliczek w centrum miasta zatem może być lepiej musi być lepiej ale tylko w tedy kiedy 4rech Novoosieckich przestanie źle rządzić naszym miastem...  

(2014/06/14 16:32)

Nasz Radny jak by nie spojrzeć od dawna na co dzień utrzymuje kontakt z każdym swoim wyborcom a i również z tymi którzy jeszcze się zastanawiali... na mapie naszego miasta trudno jest znaleźć radnego który mógłby dorównać zaangażowaniem codziennym w sprawy mieszkańców tak jak robi to Przemek Gaik i to od dawna...stwierdzenie że rozpoczął kampanię jest błędne on od dawna utrzymuje swoje Sochaczewsko-patriotyczne stanowisko, wystarczy wejść na blog naszego radnego Przemka Gaika wystarczy pośledzić wpisy Novoosieckich w tym rzecznika Roberta Małolepszego to ich posty świadczą o tym jak dużo Radny Przemek Gaik wnosi dobrego do lokalnej polityki... Pominę fakt gotowego Budżetu Obywatelskiego który to nasze władze otrzymały od Przemka, jest w tym inna bardzo ważna kwestia która świadczy o nieuczciwości Magistratu otóż nie ma nigdzie żadnych wzmianek o pomysłodawcach co jest wyrafinowanym i niegodziwym działaniem naszego WŁODARZA MIEJSKIEGO...

Gdyby wszyscy Radni starali się utrzymywać kontakt na równi codziennie przez całą swoją kadencję,tak jak to robi Radny Przemek Gaik i wykorzystując podstawowe środki przekazu informacji jakim jest www.youtube.com mieli byśmy pełny obraz działań wszystkich naszych Radnych.

Na stronach youtube.com wystarczy wpisać imię i nazwisko naszego Radnego i posłuchać, zobaczyć jego zaangażowanie w życie naszego miasta... Po to mamy internet!!!

Mamy większość niby polityków i do tego cholernie niesłychanie leniwych którzy poza obradami siedzą cicho przez całą kadencję i tylko pobierają z kasy miasta pieniądze za głosowania... mamy wielu niby radnych którzy głosują tak jak Pan Burmistrz im karze i dopiero grzecznie biegną do kasy po pieniądze... mamy wielu polityków którzy wprowadzili swoje rodziny do pracy w magistracie o tym pisały gazety.... i ci Novoosieccy nie mogą zagłosować nigdy z głosem rozsądku oni są uzależnieni od władzy która daje im co do garnka włożyć, fajne wakacje, i dach nad głową... i ci Novoosieccy mają w du*pie że mieszkańcy Sochaczewa wydają najwięcej w kraju ze swoich portfeli pieniędzy na utrzymanie magistratu, na rachunki oni mają gdzieś że dzięki Novoosieckim jesteśmy najbiedniejszymi mieszkańcami w kraju oni się cieszą jak uda im się wyrwać od nas tyle kasy że nie udaje im się jej wydać i nazywają ją nadwyżką w budżecie ... czyli to jak by nazwać nieuczciwego - przedsiębiorczym i zaradnym !!! Wycinanie drzew, brak chęci w zdobywaniu pieniędzy unijnych które przez cztery lata przeleciały nam bezpowrotnie przed nosem do tego perfidne zadłużanie naszego kochanego miasta na 27 000 000 zł  manipulacja bezżecznika no można by wymieniać do rana lista  przewinień Novoosieckich jest dłuuuuuga jak Wisła !!!!

Przemek Gaik temu wszystkiemu od dawna jasno i wyraźnie się przeciwstawia wystarczy wejść na http://gaik.e-sochaczew.pl/ potem na stronę : http://www.plandlasochaczewa.pl/ i... śledzić na bieżąco ...

(2014/06/14 16:34)

Ostatnie 4ry lata rządów Novoosieckich sprawiły że uzasadnione zmęczenie i zniechęcenie może się pojawić u każdego ważne natomiast jest to czy chcemy żyć w miejscu w którym wygodnie żyje się wszystkim... 

nie tylko mieszkańcom wąskim wybranym uliczkom w centrum miasta... które to dzięki parkomatom będzie zarezerwowane wyłącznie dla dobrze sytuowanych mieszkańców... cała reszta biedniejszych lub oszczędnych będzie parkować w osiedlowych parkingach i uliczkach... Dzielnice: Karwowo Malesin, Boryszew, Chodaków, tam żyją mieszkańcy miasta płacąc ogromne podatki, i rachunki za to że chcą zakładać rodziny i wychowywać swoje dzieci w mieście które Kochają w naszym Sochaczewie !!!

Postarajmy się abyśmy mieli szansę zmniejszenia kosztów utrzymania naszych domów i rodzin nie poddawajmy się bądźmy silni zadbajmy o naszą i naszych dzieci przyszłość to jest najważniejsza rola jaką mamy do spełnienia gwarantując tym samym, samym sobie i naszym najbliższym, godziwe życie w miejscu które kochamy... 

WSZYSCY JESTEŚMY SOCHACZEWSKIMI PATRIOTAMI !!!

PS:

Pozdrawiam prosto z PIKNIKU SPORTOWEGO zwanego przez NOVOOSIECKICH ''DNIAMI SOCHACZEWA'' !!!

(2014/06/14 16:48)
subara
No nie Osiecki to już przegrany gracz, On się nie liczy , a do tego myślę ,że i Panu Małeckiemu oczy się otworzą jak to wszystko przemyśli . Robiąc prosty rachunek zysków i strat wierzę głęboko , że podejmie racjonalną decyzję.

(2014/06/14 17:36)
A ja nie wieżę w obietnice Pana Gaika.
Zwłaszcza że ma pomysły a żadnych nie zgłosił do miasta.
Znaczy że nie jest prawdziwym lokalnym patriotą.

(2014/06/14 18:11)
A skąd mamy mieć pewność że Gaik tak jak Osiecki wiele naobiecuje a potem zrealizuje niewielki kawałek tych obietnic? Czy kolejny raz będziemy marudzić na forum i stwierdzać, że jednak ten Czubacki i Osiecki to coś ram zrobili a Gaik to najgorszy ze wszystkich? A może Gaik jako burmistrz zaniedba centrum miasta skupiając się na Chodakowie i innych dzielnicach? Ktoś mi odpowie na te pytania?

(2014/06/14 18:17)
I czy przypadkiem Pan Przemysław Gaik nie jest z tej partii która to podobno jedt tak poukładana w Sochaczewie i każdemu potrafi fuche załatwić że aż w telewizji był o tym reportaż?

(2014/06/14 18:20)
Gaik burmistrzem ,to by dopiero była porażka.

(2014/06/14 19:16)
Możesz mieć 100% pewność , że tak będzie jak przewidujesz.

(2014/06/14 20:20)

Tadeusz napisał:

"Nasz Radny jak by nie spojrzeć od dawna na co dzień utrzymuje kontakt z każdym swoim wyborcom a i również z tymi którzy jeszcze się zastanawiali..."

może i pan Gaik utrzymuje kontakt z wyborcom(sic!) ale szkoda ze stracił kontakt z rzeczywistością(patrz jego plany)

novjan

(2014/06/14 21:46)
Od dłuższego już czasu analizuję wpisy Tadeusza i teraz już jestem przekonany ,że to nikt inny jak tylko Pan Gaik . Oj widzę ,że zaczyna Pan naśladować  rzecznika burmistrza , który również ma tu , o ile dobrze liczę około 5 nicków , które wykorzystuję w ramach swoich potrzeb.Podobnie i Pan w swoich nickach , nie robi Pan nic jak tylko  wychwala , przechwala , a do tego obiecuje nierealne rozwiązania . Panie Gaik trochę przyzwoitości życzę.

(2014/06/15 08:55)

Szanowny forumowiczu stawik12 Pana opinia niezwykle mi schlebia wręcz nawet czuje się dumny, stawik12 zadałeś sobie sporo trudu aby wyrazić swoje zdanie zakładając nowy profil no cóż doceniam to i pozostaje mi zaliczyć Cię do grona moich fanów licząc na to iż będziesz z większą uwagą śledził wszystkie moje wpisy. 

Gorącą nalegam abyś wszedł na mój profil i poczytał moje wynurzenia. 

Wszystkim sąsiadom z mojej wspólnoty mieszkaniowej jak i mi osobiście daje dużo radości czytanie wpisów forumowiczów e-sochaczew.pl nawet Pani Zosia z parteru codziennie prosi swoją wnuczkę aby przy jej pomocy śledzić życie polityczne na forum I WSZYSTKIE POSTY ... mam nadzieję że się Pani nie obrazi iż uchylę rąbka tajemnicy... Pani Zosia kończy dziś 84 lata choć trudno w to uwierzyć duszę ma 30sto latki i twardo stąpa po naszej Chodakowskiej ziemi Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie na łamach naszego forum i w dniu dzisiejszych Pani urodzin podziękuje publicznie za te wszystkie lata poświęceń i sąsiedzkiej pomocy dobroci serca życząc przede wszystkim zdrowia i ciągłego nieskończonego poczucia humoru jakim Pani dzieli się z nami od kiedy Pamiętam. 

Wracając do tematu jak do tej pory najlepszym planem dla całej społeczności mieszkającej w Sochaczewie jest : http://gaik.e-sochaczew.pl/ 

http://www.plandlasochaczewa.pl/ 

To jest jedyny jak do tej pory plan dla Sochaczewa.

(2014/06/15 13:43)
Był Sochaczew na tak, a teraz jest Plan dla Sochaczewa. Element wspólny - przeszłość powiatowa i złote recepty na wszystko. Karta jest ograna, gdzie są prawdziwe Asy???

(2014/06/15 15:19)
Co Gaik burmistrzem, ktoś tu chyba zwariował, to jest ten sam poziom merytoryczny co Osieckiego, czyli słabo lub bardzo słabo.
Głupi pomysł.

(2014/06/15 20:50)
Bardzo mi schlebia , że Pan poczuł się i udzielił odpowiedzi na moje spostrzeżenia . Zapewniam Pana ,że moja opcja w stosunku do przyszłych kandydatów jest zerowa oczywiście  na starcie . Rzecz jasna  , że będę śledził poczynania wszystkich kandydatów .Utrzymując dobre kontakty z sąsiadami usłyszałem ostatnio od  sąsiada z parteru , który powiedział mi  mi , że to wszystko to wielkie gó...o i ściema przed wyborami . Tak naprawdę to nie wiem do końca kogo miał na myśli .

(2014/06/15 23:39)
z całą pewnością miał na myśli NOVOOSIECKICH !!!

(2014/06/16 00:31)

Rewelacyjne Plany dla Sochaczewa Przemka Gaika 

Wejdź, zobacz i zmień nasze miasto: WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL

(2014/06/16 01:01)

ZADEN GAIK I ZADNYM BURMISTRZEM 

nastepny cwaniaczek ktory potrafi wciskac glupote ciemnym ludziom. do cholery myslcie troche to nie boli.

(2014/06/16 08:10)
są ludzie którzy maja dar przekonywania i coś w sobie że ogłupiają innych ,takie przykłady by można obserwować co u nie których polityków ,a i u nas w mieście to weszło i się zaczyna.

(2014/06/16 09:53)

Zacznę od tego, że tym razem pobawię się jak „tadeusz” – będzie kolorowo, pogrubione i próby porównań – jego wpisów nie kasują to może i członek PO moich nie wykasuje.

„…Nasz Radny jak by nie spojrzeć od dawna na co dzień utrzymuje kontakt z każdym swoim wyborcom a i również z tymi którzy jeszcze się zastanawiali... na mapie naszego miasta trudno jest znaleźć radnego który mógłby dorównać zaangażowaniem codziennym w sprawy mieszkańców tak jak robi to Przemek Gaik i to od dawna...stwierdzenie że rozpoczął kampanię jest błędne on od dawna utrzymuje swoje Sochaczewsko-patriotyczne stanowisko…”  –  Boże ! aż bije obłudą, bałwochwalstwem i bezkrytycznym zaślepieniem bądź udawanym zaślepieniem, a jak ktoś sygnuje być może sam zainteresowany to pisze.

„…Gdyby wszyscy Radni starali się utrzymywać kontakt na równi codziennie przez swoją kadencję,tak jak to robi Radny Przemek Gaik i wykorzystując podstawowe środki przekazu informacji jakim jest www.youtube.com mieli byśmy pełny obraz działań wszystkich naszych Radnych…”  - fakt zarąbisty kontakt – wręczanie książek dzieciaczkom, plucie po władzach miasta oraz radzie miasta i tym samym po kilku tysiącach ich wyborców prze YT, brak nadzoru nad DPS, za to koleżanka platformiana (Delegaci sochaczewskiej PO RP na Zjazd Regionu Mazowieckiego): http://po.esochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=798&MediumID=144 , jakimś cudem bez wykształcenia medialnego staje się rzeczniczką szpitala zatrudnioną w dziale promocji i rozwoju ? Przyp. – radny jest członkiem Komisji Ochrony, Zdrowia i Polityki Społecznej ! Partyjny kolega Pana radnego ni stąd ni z owąd zajmuje się współpracą starostwa z biznesem Przyp. radny jest także członkiem, nawet wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Jak za takie pieniądze Pan radny – jeden z etatowych zarządców powiatowych:

http://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/os_p042011gaikpp.pdf.pdf http://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/os_p_2012_gaik.pdfhttp://sochaczew-powiat.bip.org.pl/pliki/sochaczewpowiat/omz_gaik_przemyslaw.pdfwykonuje czynności które pozwalają na pracę także w innej firmie to znaczy, że tak na serio nigdzie dobrze i rzetelnie tak na 100 % nie wykonuje obowiązków. Dziwne jest także narzekanie starostwa na decyzję płacenia podatku przez szpital  - przecież pan od 2011 roku dodatkowy etatowy zarobił rocznie sporo więcej. Pan radny fakt , że sprytnie pozbył się konkurencji z PO, teraz próbuje sprytnie i konsekwentnie od czasu jak zaprzedał się za stanowisko i (średnią sochaczewską pensje) 7700 zł miesięcznie „sochaczewskiemu układowi zamkniętemu” niszczyć członków rady miasta (w szczególności radnego który wygrał dwoma glosami z członkiem rodziny pana zarządcy), burmistrza i ludzi im sprzyjającym. Na pytanie – CO PAN RADNY-ZARZĄDCA UCZYNIŁ WYMIERNEGO W TRAKCIE KADENCJI ? sprytnie unika odpowiedzi wysyłając swoje owczarki do walki z internautami na es. Którzy zamiast coś merytorycznego napisać kombinują jak zdyskredytować forumowicza wciskając od roku tą samą śpiewkę – „…ty taki a taki to twoje kolejne konto …” itd. itp. ale żeby coś konkretnego to na to ich już nie stać. Szanowne owczarki pana radnego-zarządcy ! dziś powiem , może napiszę wam coś ciekawego – nie glosowałem na obecnego burmistrza, nie byłem i nie jestem zagorzałym stronnikiem ani Rady miasta, ani władz miejskich ale TO WASZE WPISY ORAZ ZACHOWANIA STRONNIKÓW WŁADZ STAROSTWA ZBUDOWAŁY WE MNIE MUR MIEDZY WAMI, RADNYM P.G. ORAZ OPCJĄ REPREZENTUJĄCĄ WIĘKSZOŚĆ W STAROSTWIE, A MNIEJSZOŚĆ W MIEŚCIE ! Myślę , że nie tylko u mnie wasze zachowanie wzbudza odruchy wymiotne i chęć buntu. Wasze zacietrzewienie, negacja nawet dobrych decyzji, afera  w DPS i zaciemnianie jej, widoczne gołym okiem układy (a wciskanie nam, że oni są czyści, a miasto be), głosowanie przeciw odebraniu mandatu osobie skazanej i natychmiastowe zatrudnienie osoby w starostwie, radni pracujący w DPS itp. Można wiele wyliczać jeszcze ciekawostek, ale wy zamiast nas mamić i karmić obłudą powinniście zakasać rękawy swoich koszul i brać się za pracę twórczą i wymierną za te tysiące PLN które skubiecie co miesiąc z podatków ludzi zarabiających po 1200 netto na umowach śmieciowych. Nie macie krzty godności patrząc ludziom w oczy, ludziom często bezrobotnym, na zasiłkach lub pracującym ze te w/w 1200 zł, podczas gdy wy zajmujecie 5 różnych stołków i robicie ludziom wodę z mózgów.

Pan Panie Gaik jeszcze na żadne pytanie nie odpowiedział rzetelnie i wprost – ponawiam pytania:  1. CO PAN ZROBIŁ WYMIERNEGO I ODCZUWALNEGO DLA LUDZI W TRAKCIE SWOJEJ  KADENCJI NA STOŁKU WSPÓŁZARZĄDZAJĄCEGO NASZYM REGIONEM ? 2. CO STAŁO SIĘ Z LUDŹMI PO KTÓRYCH PLECACH PAN WDRAPAŁ SIĘ NA SZCZTY WŁADZY PARTYJNEJ W POWIECIE ? 3. DLACZEGO PAN WYSYŁAŁ WNIOSKI-DONOSY NA CZŁONKÓW SOCHACZEWSKIEJ PO NA PRZEŁOMIE LAT 2010/2011, CO PANEM POWODOWAŁO OPRÓCZ CHĘCI WŁADZY I POZBYCIA SIĘ KONKURENCJI ? Może wreszcie Pan raczy odpowiedzieć plebsowi i nie oleje Pan po raz kolejny CZŁOWIEKA?! 

(2014/06/16 11:13)

WWW.PLANDLASOCHACZEWA.PL  

Zatem nie tylko mamy sezon gorący i rozpoczęły się upały ale również co jest niezwykle dobrym zjawiskiem dla nas mieszkańców NovoOsieccy zaczęli się drapać po głowie że z ich obietnic przedwyborczych pozostał smutek i żal nas mieszkańców za zadłużenie w listopadzie naszego miasta na 27000000 zł plus odsetki od listopada.... Będą teraz NovoOsieccy szczuć i pluć, starać się wszelkimi sposobami zniechęcić do zapoznania się z doskonałym ''Planem Dla Sochaczewa''

Czyli pozostaje tylko czekać na następne innowacyjne projekty Przemka Gaika

i co najważniejsze zadłużania nas wszystkich i naszych dzieci !!!!!!

(2014/06/16 12:20)

(2014/06/16 12:26)