Gaikiem Sochaczew daleko nie zajdzie filmik

/ 29 odpowiedzi
Według ciebie lepsza jest postawa bezkompromisowego tyrana samochwały obecnego burmistrza,który swoje filmy i poparcie kupuje za pieniądze twoje i innych mieszkańców Sochaczewa .To zwykłe czepianie się.!

(2014/10/18 07:53)
Dlaczeo Pan Gaik tak bardzo chce być burmistrzem - czyżby czuł że po 16 listopada w Starostwie zajdą ogrome zmiany !?
A swoją drogą czy ten Pan nie miał kedyś dużej firmy bodajże naprawiającej Tiry po Błoniem - firma spalitwała ????  

(2014/10/18 09:36)
Po pierwsze aby oceniać osiągnięcia biznesowe innych trzeba stworzyć coś samemu .Po drugi jeśli się coś pisze to trzeba to wiedzieć i być pewnym a znaki ???? temu przeczą.Po trzecie jeśli tak było to były to finanse tego Pana a nie społeczne,które trwoni na fanaberie obecny burmistrz! W walce o pozycję kandydata potrzebne są argumenty,nie pomówienia wtedy zdobywa si punkty dla swojego człowieka na liście.

(2014/10/18 10:01)
Oczywiście, z tymi finansaami to się wszystko zgadza, swoje można trwonić i rozdawać tylko co jak jakiś człowiek  ma taką  tendencję, że nie potrafi pilować i właściwie zarządzać finasami ??
to może być problem....niegospodarny burmistrz - to może być ciekawe ?! 

(2014/10/18 11:11)

x2x
ares11 - to bądź precyzyjny.
Twierdzisz, że p. Gaik doprowadził do ruiny swoje prywatne przedsiębiorstwo?

Konkretnie - twierdzisz, że tak było, masz na to dowody czy tylko bijesz pianę w internecie i próbujesz rzucać na niego kalumnie?

(2014/10/18 14:55)
ja piany nigdy nie biję, może będzie spokanie z kandydatem wtedy go zapytamy ...odpowiedz może być ciekawa :)

(2014/10/18 19:35)

x2x
czyli jednak bijesz pianę. Jakbyś miał "cojones" to napisałbyś tak albo tak

sorry szkoda na takie indywidua mojego czasu

(2014/10/18 21:09)
ares11
Dzisiaj było , a tego pytania nie słyszałem  więc człowieku Osieckiego zwiń ogon i do budy.

(2014/10/18 22:41)
25 lat wolności ,wolność słowa kucu nie czepiaj się .

(2014/10/19 08:57)
Widzę że każdy kto napisze coś pozytywnego o Osieckim staje się wrogiem publicznym nr. 1 na forum.

(2014/10/19 10:53)
zaczął się wyścig szczurów,przeciwnicy i zwolennicy jednych i drugich prześcigają się i nawzajem opluwają tak było od dawna ,puki będzie do czego biec gdzie zawsze koryto pełne czeka tak będzie,wszystko ucichnie po wyborach,tyle że zacznie się ponowne pisanie i narzekanie .Temu nie ma się co dziwić bartosz9 że tak jest na tym forum.

(2014/10/19 11:20)
P.Gaik skompromitował się na wejściu wspólną fotografią z J.Piterą.

(2014/10/19 19:23)
albo Robercik vel olaf,dobry, la coste czy inny troll haha

(2014/10/19 22:54)
ale lepszy też nie 

(2014/10/19 23:40)

wiem ze ludzi nie ocenia sie po wygladzie ale ten czlowiek jak pochodzi troche na silke to moze pracowac "na bramce" w jakims klubie a nie reprezentowac miasto :)

poza tym chcecie miec kolejnego goscia ktora zalatwia wszystkim ziomalom posadki w urzedach, bez wzgledu na umiejetnosci???? znowu bedzie sytuacja jak z osieckim. trzeba to zmienic a kandydatura gaika tego nie uczni....

(2014/10/20 08:23)

x2x
kacperskyy

skąd pewność, że p. Gaik będzie praktykował nepotyzm?

skąd pewność, że p. Gaik nie dokona zmian, o których piszesz?

kto w takim razie jest lepszym kandydatem wg. Ciebie ?

(2014/10/20 09:06)

oficjalnie: „Legitymacja, czyli przepustka” wyemitowany na antenie TVN 24 w programie „Czarno na Białym”

poza tym osobiscie mialem okazje, nie tyle poznac, co ze tak powiem, przebywac w tych samych kregach.. tak jakies 10-12 lat temu... czlowiek moze zmienic to ze pic przestanie albo palic ale pewnych cech sie nie da. ten czlowiek nigdy mi nic nie zrobil, nie mialem zadnych konfliktow tak ze moje wpisy nie sa spowodowane jakims zalem czy pretensjami.. po prostu nie pasuje na polityka nie mowiac juz o stanowisku burmistrza.

stopionow realizuje zalozony przez siebie cel i powiem tylko - na pewno nie jest to co tak dumnie wyglasza na swoich plakatach wybroczych.. ile ludzi sie nabierze po raz kolejny? 

(2014/10/20 09:29)
Trzeba zmienić jedno i drugie.

(2014/10/20 12:11)
O uwaga burmistrz wpisami Andzi zaczyna odcinać się od rady miasta.Nowa strategi po komitecie honorowym.

(2014/10/20 13:13)
zobaczymy jak to sie faktycznie zakonczy. ciekawy jestem frekwencji. co tam na tym forum mozemy? babcie co na bogumila pojda glosowac forum nie czytaja a po kosciele poleca od razu do urn... a internauci..? dalej przed kompem i bedzie klops :)

(2014/10/20 14:51)
Pan Gaik przykład typowej walki o stołki. Zdecyduj się człowieku czy chcesz być radnym powiatowym czy burmistrzem. Łapać dwie sroki za ogon może wyjść z tego jedynie wielkie G. A parcie ma wielkie bo banerów porozwieszał gdzie tylko popadnie.A i tak wszyscy ładnie mówią i nic poza tym.

(2014/10/20 15:17)
Babcie także siedzą przy kompie, często o wiele dłużej niż młodzi, bo mają więcej czasu.Są więc nieźle poinformowane kto i gdzie startuje :)

(2014/10/20 15:33)