Garnitur na wesele Sochaczew

/ 11 odpowiedzi
Witam, jak w temacie, może podpowiecie z własnego doświadczenia gdzie najlepiej kupić garnitur na wesele:-)?? Tu u nas kupić czy ruszać gdzieś na warszawę?    
Polecam Alieka sklep koło nowej Biedronki ,lub po merkurym  na ul.Kochanowskiego pełna gama garniturów i nie potrzeba do warszawy jechać .

(2012/02/05 14:18)

eff
zależy co Twój książę chce. Mój będzie kupował w Vistuli lub w Rolay Colection. Jak się wbijesz w promocje to można czasami kupić garnitur nie wiele droższy od tych co są w Socho.

(2012/02/05 18:04)
Właśnie chodzi o to by kupić coś dobrego, a pytałam się dlatego ,że podobno te w Sochaczewie np w aljece są słabe jakościowo... :-( ale to podobno dlatego pytam...

(2012/02/05 20:38)
Mój małż kupował do ślubu w Garanti. Garniak wytrzymał 9 lat intensywnego użytkowania, dwa lata temu kupił drugi w tej firmie i też w nim śmiga. Plus za to, że bez żadnych dopłat były robione przeróbki.

(2012/02/05 20:52)
Osobiście polecam garnitury firmy Recman, sklep od jakiegoś czasu znajduje się na ul. Pokoju, vis a vis rynku. Garnitury i koszule są bardzo dobrej jakości, w większości taliowane, co w przypadku małych mankamentów męskich (typu wystający brzuszek czy niższy wzrost) zupełnie zmienia sylwetkę. Ceny są przystępne. My już zakupiliśmy tam dwie sztuki i naprawdę zadowolenie 100%. Aljeka ma nie dość że słabe materiały, fason i kolory modne 100 lat temu...

(2012/02/06 10:02)
Zgadza się , na wesele w tym roku też zamierzam tam się ubrać.

(2012/02/06 12:18)
A ja polecam sklep Wólczanka na warszawskiej,
Kupili tam garnitury na swoje śluby i mój brat i osobisty mąż.

Są świetnej jakości i fasonu (my wybraliśmy bytom) a koszule olymp
Extra zestaw na ślub.

Panie tam świetnie potrafią dobrać wszelkie dodatki, mają naprawdę dobry gust.
Może cena jest troszkę wyższa ale naprawdę się opłaca.

Szczerze polecam.

(2012/02/06 23:19)
Ja natomiast polecam sklep na Warszawskiej ale w tym ciągu gdzie remontowane kramnice. Są tam garnitury Vistuli i koszule Kastor. Mój mąż chodzi w koszulach codziennie i wypróbowaliśmy już wiele firm, ale te są najlepsze. Do noszenia i prasowania :) Garnitury Vistuli też są z materiałów dobrej jakości i służą na lata

(2012/02/07 09:15)
polecam sklep internetowy Vistuli - kończy się właśnie wyprzedaż, super ceny, bardzo dobrej jakości materiały, darmowa dostawa, możliwość zwrotu w salonie. Odradzam wszelkie garnitury ze sztucznych materiałów (patrzeć uważnie na metkę!) - większość gości na polskich weselach po dwóch-trzech godzinach zdejmuje marynarki, bo pocą się w polyestrowych wdziankach

(2012/02/08 18:10)
Ja kupiłem garnitur w Giacomo Conti - całość razem z dodatkami(buty, kamizelka, koszule, spinki do koszuli) wynisła mnie 1300PLN. Mają świetną obsługę(Factory, Kraków) m.in. darmowe poprawki krawiecke - kobiety sprawiają wrażenie bardzo obeznanych w temacie. Bez pośpiechu itd - generalnie polecam - a porównywałem z calą dostępną konkurencją. Poza tym mają konkurs - do wygrania jest wycieczka. Zaglosujcie prosze na naszą fotkę - może sie uda:) http://www.facebook.com/GiacomoPL?sk=app_130340883708703 POZDRAWIAMDariusz Odziomek

(2012/03/30 20:28)
Niby sklepów w okolicy jest kilka ale mój narzeczony miał problem ze znalezieniem dobrego sklepu do kupienia garnituru. Zdecydował się na zamówienie w sieci, trochę były obawy że nie przyjdzie odpowiedni ale na szczęście przyszedł dobry ( wystarczyło się dobrze wymierzyć).
Polecam ten sklephttps://sklep.dastan.pl/Dobre ceny oraz spory wybór.Ogólnie przyjęta zasada mówi, że kolor stroju pana młodego musi współgrać z kolorem sukni jego wybranki. Do sukni w kolorze białym, kremowym czy czerwonym świetnie pasują stroje czarne, ciemnogranatowe i ciemnoszare.

(2019/10/02 08:11)