Gastroskopia

/ 5 odpowiedzi

Robil ktos gastroskopie w szpitalu w sochaczewie? Jakie macie opinie? Ewentualnie mozecie cos polecic w poblizu? Najlepiej na NFZ, ewentualnie prywatnie. Dzieki za pomoc

Opiszę doświadczenia mojej przyjaciółki związane z tematem gastroskopii w Sochaczewie. Otóż z powodu zaostrzenia choroby układu pokarmowego, po dwóch pobytach na oddziale ratunkowym w sochaczewskim szpitalu została ona skieronana do Poradni Chób Układu Pokarmowego. Na pierwszej wizycie trafiła na doktora P. Najpierw pokpiwał sobie z niej, że leczy się na oddziale ratunkowym, a potem skierował na gastroskopię.  Bez  rozmowy, bez leków które złagodziły bardzo złe samopoczucie.

Po takim obcesowym przyjęciu przez tego lekarza, nie zdecydowała się na gastroskopię w jego wykonaniu. Zrobiła ją w Warszawie. Cena 120 zł bez znieczulenia a 250 zł ze znieczuleniem. Dla niej to spory wydatek, bo żyje  z maleńkiej emerytury.

Przed gastroskopią była u Pani Doktor Agnieszki Nowackiej, lekarki rodzinnej.. Pani doktor, po długim wywiadzie, zaordynowała leki, które po kilku dniach badzo poprawiły jej samopoczucie. Oprócz leków, bardzo pomogło jej poważne potraktowanie przez Panią Doktor. 

przyj

(2017/05/02 09:32)

Ja robiłem gastroskopie u Nas w szpitalu i u Pana P.

Zrobił i poszedłem do domu. Bez znieczuleń.

Brak zastrzeżeń. Wszystko OK.

(2017/05/04 23:24)

Może był wtedy dzień dobroci dla zwierząt. 

Moja znajoma to kobieta spokojna, szlachetna. Poszła bardzo schorowana, . Własciwie to ledwo trzymała się na nogach. I urządzanie sobie kpin z tego, że dwa razy  została przywieziona na oddział ratunkowy nie świadczy dobrze o lekarzu.

(2017/05/05 09:36)

Mitutoyo - wygląda na to ze robiliscie sobie nawzajem :P

(2017/05/05 11:12)

metasekwoja - Jeżeli chodzi o dzień dobroci dla zwierząt to uważam, że powinno być to normalne (codziennie) i nie powinno być takiego jakiegoś szczególnego dnia.

kacperskyy - Słabiutko. Leprze to niż tak jak w Twoim przypadku z kolonoskopią. :)

Napisałem tylko, że jak Ja miałem gastroskopie to u mnie było OK.

(2017/05/06 05:26)