Gdy p. Czubackiemu brakuje już merytorycznych argumentów...

/ 31 odpowiedzi
No comment!

To zapytać trzeba gdzie był Pan Bogumił w trakcie walk Polaków w latach 1983 - 1989 o dzisiejsze wolne wybory. Nie jest sztuką wejść na gotowe, a niestety powrót z $ w 1193 roku na gotowe to żadna sztuka. Nie ufam Panu Cz. z powodu poparcia Go przez Panią Pawlak (powód jedno wypowiedziane zdanie na zebraniu PO w 2010) oraz poparcie Pana G. nie jest bezinteresowne  skoro twierdzi On, że "bezinteresownie nikt nikomu nie pomaga".

Poparłbym Pana B. Cz. (a myślę ze nie tylko ja) gdyby publicznie pisemnie oświadczył ze nie będą wiceburmistrzami Pan Jerzy Ż. Pan Przemysław z zarzutami  oraz nikt spoza miasta Sochaczewa, ale Pan tego nie zrobi prawda ?!

(2014/11/21 17:23)
nie w 1193 a w 1993, przepraszam za błąd

(2014/11/21 17:24)
Mieszkańcy we własnym interesie głosują na Bogumiła Czubackiego... będą na niego głosować aby żyło im się lepiej, spokojniej, i bezpieczniej... Sochaczew cały Sochaczew ma dosyć terroru politycznego i nieetycznych manipulacji... Bogumił Czubacki to bezpieczeństwo dla całej naszej ziemi i jej mieszkańców...

(2014/11/21 17:57)
Będzie siedział w fotelu 8h gapiąc się w sufit a jerzyk będzie rządził...Jerzyka ostatnia deska ratunku by dorwać sie do władzy

(2014/11/21 19:43)
Pan Czubacki dla ludzi???dialogi z ludźmi??? Co za absurd!!!!! Bezpieczeństwo?Miałam okazję się o tym przekonać!!!!!

(2014/11/21 20:35)
Mieszkańcy we własnym interesie głosują na Bogumiła Czubackiego... będą na niego głosować aby żyło im się lepiej, spokojniej, i bezpieczniej... Sochaczew cały Sochaczew ma dosyć terroru politycznego i nieetycznych manipulacji... Bogumił Czubacki to bezpieczeństwo dla całej naszej ziemi i jej mieszkańców...

Sam nie przeszedłeś to przemawia przez ciebie czysta nienawiść i chęć zemsty. Współczuję Ci.

(2014/11/21 20:47)
tadeusz chyba nie wiesz co piszesz,a moze tak napiszesz co Czubacki zrobil dla chodakowa jak byl burmistrzem   

(2014/11/21 21:36)
Express sochaczewski nadal opisuje lokalne sprawy :) tylko co teraz już nie czytamy?

(2014/11/21 23:59)
Biedny sztab Osieckiego. Próbuje kampanii sprzed 4 lat. Na e-sochaczew jesteście straceni. Nie pojmuję, czego tu szukacie. To już było, panowie i panie. Osiecki to wielkie moje rozczarowanie. Nie wierzę, że oddałam na niego głos 4 lata temu. Przy nim Czubacki to jak jak przyjaciel, jak swój. Może właśnie dlatego, że mieszka w Sochaczewie, a nie, jak Osiecki, w gminie Nowa Sucha - nie rozumie mieszkańców miasta. Nie płaci tyle wodę i ścieki, a decyduje, ile mamy płacić my. 

(2014/11/22 01:19)
A o czym to świadczy, że na e-sochaczew są straceni. Nie mają czego szukać, czy to jest strona dla Wybrańców Wielmożnego Pana Czubackiego? Za wszelką cenę, marnymi sposobami promujecie swojego kandydata, tak naprawdę to antykampania Czubackiego. To znaczy Osiecki górą.

(2014/11/22 01:56)
kobo, i widzisz skąd ten krzyk.Znamy ten styl pisania,dlatego jak napisała Klaudyna:"na e-sochaczew jesteś stracony" mimo zakładania nowych kont.Trzeba zmienić retorykę,może nie poznamy.To nudne i nieciekawe.

(2014/11/22 08:35)
Zirgu2,gracie w tej samej drużynie i to oczywiście wasza sprawa,ale wklejanie wyrazów nie wypowiedzianych to przesada.Technika insynuacji i niedomówień. Gdzie zostało napisane :wyrzucać?Przytoczona wypowiedż zawiera :stracony.Stracony w sensie ciągłego podżegania i napastliwego rozmydlania sensu tematów podejmowanych na tym forum.I tyle.

(2014/11/22 09:25)
Uważam,ze to jest zwykle manipulowanie mieszkańcami.Jesli wspólnie Czubacki-Pawlak mają rządzić miastem to czemu nie wystawili jednego kandydata.Ludzie,ocknijcie się,to było celowe i zamierzone,ale bardzo mi sie nie podoba ta manipulacja nami

(2014/11/22 10:08)
... to że Osiecki nie jest mieszkańcem Sochaczewa to jeden z lepszych argumentów za tym, aby przestał w końcu nami zarządzać! Niech kandyduje na Burmistrza Nowej Suchej, albo nawet Bolimowa ... oby jak najdalej od Nas!  

(2014/11/22 11:43)
a co tu ma miejsce zamieszkania do rzeczy ,wójt Młodzieszyna mieszka w Sochaczewie i jest dobrze ,Osiecki jest dobry tylko niech zmieni doradców.

(2014/11/22 11:48)
A jaki jest mój styl pisania i retoryka? Powtarzam, od wczoraj jestem użytkownikiem tego forum. Dla każdego co innego jest nudne i nieciekawe. Dla mnie na przykład to, że Ciebie Plastek jest tak wszędzie pełno i każdemu chcesz dać radę, traktujesz to bardzo osobiście i nikomu nie odpuszczasz. I Ty mówisz o podżeganiu? Mam prawo do wyrażania swoich przekonań, co czynię: Osiecki lepszym kandydatem na burmistrza, głosujcie na Osieckiego.

(2014/11/22 12:00)
Argument o miejscu zamieszkania to jest taka żenada,ze nawet nie bede do tego wracać,bo aż wstyd takie głupoty pisać.kasiasta,czy jak Ci tam,ogarnij sie i zajmij sie szukaniem pracy na swojej dzielnicy,hehehe 

(2014/11/22 12:11)
 Niech kandyduje na Burmistrza Nowej Suchej, albo nawet Bolimowa ... oby jak najdalej od Nas!  

(2014/11/22 12:21)
Mów a raczej pisz za siebie

(2014/11/22 12:35)
Tu chyba nie do końca chodzi tylko o samo miejsce zamieszkania. Chyba bardziej o to, że ktoś kto mieszka w Nowej Suchej i za m3 wody i ścieków płaci coś poniżej 2zł rządzi miastem, w którym płaci się za tę wodę i ścieki 13zł.

(2014/11/23 00:16)
zacznij myśleć Dobry i postaraj się zrozumieć co czytasz.

(2014/11/23 00:49)

http://m.mistrzowie.org/617029

Tak naprawdę wyglądają wpisy pseudo wyborców popierających każdego po kolei od gaika do czubackiego z wyłączeniem Osieckiego.

Politycy obłudnicy!

Tu jest tak samo!

(2014/11/23 02:32)

kobo, i widzisz skąd ten krzyk.Znamy ten styl pisania,dlatego jak napisała Klaudyna:"na e-sochaczew jesteś stracony" mimo zakładania nowych kont.Trzeba zmienić retorykę,może nie poznamy.To nudne i nieciekawe.

Plastek jesteś jednym z prawie namacalnych dowodów na celowe i świadome wprowadzanie mieszkańców w chaos i zamieszanie i świadome mieszanie ludziom w głowach! Wcześniej mocno optowałeś za Panem G. później za Panią Pawlak, a teraz za Panem Czubackim.

DLA MNIE TAKŻE BARDZO WAŻNYM POWODEM PRZEZ KTÓRY NIE ODDAM GLOSU NA PANA Czubackiego JEST TAKŻE GŁOSOWANIE PRZECIW ODEBRANIU MANDATU RADNEJ KOBIECIE SKAZANEJ PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU CO OZNACZA JAWNE POPIERANIE NIEETYCZNYCH I NIEZGODNYCH Z PRAWEM DZIAŁAŃ PRZEZ PANA KANDYDATA NA BURMISTRZA:

Przeciw pozbawianiu Urszuli K. mandatu byli:

Bogumił Czubacki, Ireneusz Kisiołek, Urszula Kossakowska, Teresa Kozbuch, Bartosz Otręba, Tomasz Obrączka, Urszula Pawlak, Paweł Piątkiewicz, Marcin Podsędek, August Rutkowski.

Źródło: http://sochaczew.pl/home/newsshow2/8349?title=Urszula-Kossakowska-stracila-mandat-radnej-filterId=1&sochaczew

POWYŻEJ WYSZCZEGOLNIENIE ÓWCZEŚNI RADNI MIELI WATPLIWOŚCI, a Naczelny Sąd Administracyjny nie miał wątpliwości, że radna z Radna Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej Urszula Kossakowska nie powinna zasiadać w Radzie Miasta.

Potwierdzeniem popierania tych nieetycznych działań może być oficjalne przyjęcie poparcia od byłego już kandydata który dziś ma prokuratorskie zarzuty oraz od Pani która także popiera takowe działania glosując podobnie jak Pan kandydat.

(2014/11/23 10:12)

niezależny

od takich pajaców , którzy śmierdzą gó...em na odległość , nikt mądry nie oczekuje poparcia. Dla mnie jesteś pajacowym trollem na tym portalu .
A teraz warcz i pokaż , że jak ruszysz gó...o to ono śmierdzi i warczy.[2014-11-23 10:34]

(2014/11/23 10:46)

niezależny

od takich pajaców , którzy śmierdzą gó...em na odległość , nikt mądry nie oczekuje poparcia. Dla mnie jesteś pajacowym trollem na tym portalu .
A teraz warcz i pokaż , że jak ruszysz gó...o to ono śmierdzi i warczy.[2014-11-23 10:34]

Izaura, ty już nie ośmieszaj się tutaj, twoja nędzna anonimowa postać tylko to potrafi - JUŻ TO UDOWADNIASZ NIE PO RAZ PIERWSZY I NIE TYLKO W MOIM KIERUNKU ! obrażać, wyzywać . Pusta główeczka twoja na brak merytorycznych argumentów zaczyna obrażać. Ale cię rozumiem jak ma się ubogi zasób słów i to tylko słówek typu "śmierdzą, gówno" itp. to tylko tych się używa. Szkoda, że przestałaś być tam gdzie byłaś, miałabyś leczenie darmowe w budynku obok. To jest moja ostatnia odpowiedź tobie bo nie dyskutuję z osobami twojego pokroju z jednego powodu - nie podejmuję konwersacji z osobami psychicznie chorymi ponieważ sprowadzisz mnie do swojego poziomu(zerowego), a następnie pokonasz doświadczeniem!

(2014/11/23 11:02)