Gdybym głosował to

/ 47 odpowiedzi / 8 zdjęć
Przyszedł czas na opuszczenie mojego miasta , bo jak na dzień dzisiejszy nie ma w nim żadnej przyszłości . Ku mojej radości znalazłem pracę w Norwegii i myślę ,że za uczciwe pieniądze . I choć internet nie zna granic to uważam ,że nieuczciwe byłoby z mojej strony branie udziału w dyskusjach nie będąc  na miejscu w moim Sochaczewie.Różnie na tym forum bywało raz lepiej raz gorzej , czasami ostro wymienialiśmy poglądy i tak naprawdę tych dyskusji będzie mi brakowało . Każdy z Nas bronił swoich racji i każdy do tego ma prawo . Ja gdybym głosował na przyszłego burmistrza swój głos oddałbym na Pana Gaika , i żadnych więcej komentarzy . Pozdrawiam wszystkich na tym forum i życzę abyście wybrali mądrego burmistrza , który nie będzie szukał walki ale dążył do rozkwitu naszego miasta . Bo Sochaczew nadal zostaje moim miastem . Pozdrawiam
do maczety 
Na Pana Gaika - może to i dobry pomysł .

(2014/01/04 21:23)
To gratuluję, kolejna porażka.

Karol

(2014/01/04 23:37)
Lykke til

(2014/01/05 00:06)
Poczytajcie trochę o historii naszego miasta, o rozwoju przemysłu tekstylnego, gdzie lata 1900-1918 były okresem rozkwitu gospodarczego, następnie jak w PRLu je zmarginalizowano i gdyby nie zła i  niekorzystna polityka nieprzychylnych ludzi dzisiaj wybieralibyśmy Prezydenta a nie tylko Burmistrza. Potrzebny nam człowiek z pozytywna energia który będzie potrafił  przynajmniej częściowo nadrobić zmarnowany okres dla Sochaczewa.

Nie lubię wymieniać nazwisk   ani prześcigać w szermierce za i przeciw kandydaturom. Jestem zwolennikiem czegoś takiego jak można zaobserwować w USA, gdzie człowiek najpierw odnosi sukces życiowy a polityka jest tylko tego dopełnieniem kiedy swoja wiedzę i doświadczenia taki ktoś chce wykorzystać dla dobra innych, a nie że jak tu wielu panów u nas swój  jedyny sukces  jaki osiągnęli i sposób na życie to sukces polityczny, a bez tego byli by nikim i może nawet stali w kolejce po zasiłek. Dlatego też ze swoimi deklaracjami poczekam aż wyłonią się wszystkie konkretne kandydatury.

(2014/01/05 00:34)
100/100 Olaf,osiągnąć sukces w biznesie,ogólnie w życiu i zająć się polityką,u nas gołodupcy zostają "politykami" różnych szczebli i dopiero chcą być bogaci,w sejmie co roku jest mnóstwo próśb do Marszałka o zapomogi i wsparcie dla byłych posłów-ONI STANOWILI PRAWO , REGULOWALI ŻYCIE INNYCH a swojego nie potrafią poukładać,żałosne to

(2014/01/05 09:03)
Szwarceneger nie może zostać Prezydentem USA bo jest Austriakiem więc póki co stanowisko Gubernatora musi go zadowolić, ale Pudzian jest Polakiem z krwi i kości oraz mięśni w dodatku bardzo przedsiębiorczym jego obecny stan to 8 i pół mln dolarów drugi co do zamożności na świecie wśród zawodników MMA no i mam już swojego faworyta na Prezydenta o ile KNP go wystawi i poprze w tej roli.

(2014/01/05 11:55)
To pokażcie mi takiego który pierwszy milion zarobił uczciwie i można na niego głosować nie popierając złodziejstwa.   Ale całkiem uczciwie.

(2014/01/05 11:57)
najlepszym kandydatem na burmistrza to by była Pani Lucy z Wilkowyi,(serial ranczo).ale to  tylko film i na prawdę tak nie ma.

(2014/01/05 12:51)
Do maczetaostra Mam nadzieję, że nie przyjedziesz na głosowanie ! Ty i Kucyk300 -  jedni z największych ANTY obecnego burmistrza obecnego burmistrza ! Tak nagle zagłosowaliby na POana Gaika - ok macie prawo - ja sam się zastanawiam na kogo będę głosował ale nie znam jeszcze wszystkich kandydatów.
Maczetaostra napisał Gaik i zero komentarzy na ten temat.To więc pytam Kucyka300 - przekonaj mnie abym i ja oddał na tego Pana głos.

(2014/01/05 16:43)
do Olaf - Szwarccharter imieniem Arnold,były gubernator Californii tak ją zadłużył i wpędził w straty że potrzeba dwóch kadencji rozgarniętego następcy coby Californię wyprowadzić z dołka,i to samo może być z Ukrainą,bokser wszczyna zamieszki próbując obalić demokratycznie wybranego Janukowycza i promuje siebie na to stanowisko,ale  burdy to broń obosieczna-vide Egipt i Syria,nowo wybrani przywódcy- po rozróbach z dawnymi-też padli ofiarą swoich metod
a dla krótkofalowca "sq7bte"-- nie ma takich

(2014/01/05 16:49)
robroy przez ciebie przemawia tylko partyjny lewacki interes, Janukowycz to dyktator, i po prostu nie może być gorzej. Zresztą przestań bredzić jak nienormalny o zadłużeniu  bo to na całym świecie podstawa inwestycji i rozwoju gospodarczego. Ukraina  przegrała i będa a nawet już zazdroszczą Polsce, tam będzie to samo co w Białorusi, bieda ,biedę, bieda biadoli chyba że naród go siłą obali, nie mogą go zastrzelić czy jak?

Szczerze  mówiąc to śmieszą mnie takie postawy robroy, wszyscy byli, wszyscy kradli, oszukali itd. To jest dobre takie granie na emocjach kiedy robi się politykę. A nie wystarczy ci demokracja, UE, swoboda przekraczania granic i to że każdy jest kowalem swojego losu a przynajmniej ma szanse nim być

A możesz nawet własna Partię założyć ,  służę pomocą jakby co 2óch , uczciwych takich jak my coo nie zaj.. księżyca, proponuję:

Demokratyczna Unia
Pracy Alternatywnej- Głosuj na Du..ę
 musimy się tylko umówić kto przewodniczącym, kto Prezesem i szukać sponsorów

(2014/01/05 23:06)
no do Unii Europejskiej nic nie mam i sam się dziwię że ktoś może podważać jej zdobycze-krzywizna banana,ślimak to ryba,marchewka to owoc,ogólnoeuropejski poradnik z korzystania z sedesu,POLSKA NIE MA DOSTĘPU DO MORZA (tak,tak),żarówki energooszczędne(zakaz produkcji  zwykłych) które są w produkcji i utylizacji wielokrotnie droższe i szkodliwe dla środowiska,zresztą poczytaj artykuł http://joemonster.org/link/pokaz/52044 ,a co do zadłużenia-mniemam że to odnosi się do mojej wypowiedzi o rządach Terminatora w Kalifornii- on nie zadłużył dla rozwoju,on rozwalił budżet stanu który miał PKB większy od Polski i kilku innych naszych sąsiadów,już w Rosji dorywał się jeden szachista do prezydentury,teraz bokser na Ukrainie-daj im boże zdrowie a mnie nie opuszczaj,nie wiem jakie plany ma Pudzian czy Endriu Gooołooota! zawsze to mocniejsze chłopy od Ryżego czy Prezesa,zresztą-co mnie to!

taki dopisek-jak przeczytasz artykuł to zrozumiesz--zakaz wędzenia kiełbas i mięs ,-adieu szyneczki i boczuszki,schabiki i karkóweczkia to m.in. koniec grilla , i kury-mają stać w klatkach pazurami do przodu

(2014/01/06 08:46)
                                       jewropa nas dyma

9. Dyrektywa regulująca siedzenie kierowcy w kołowych ciągnikach rolniczych i leśnych.

Oto fragment tej jakże mądrej dyrektywy: "w przypadku gdy położenie siedzenia jest regulowane jedynie wzdłużnie i pionowo, oś wzdłużna przechodząca przez punkt odniesienia do siedzenia jest równoległa do pionowej płaszczyzny wzdłużnej ciągnika, przechodzącej przez środek koła kierownicy i nie więcej niż 100 mm od tej płaszczyzny".

Czy polskim europarlamentarzystom również udało się przeforsować jakiś "absurd", który byłby korzystny dla naszego kraju lub dla polskich firm?

- Niestety nie słyszałem o takim przypadku. Mówię "niestety", ponieważ każdy kraj walczy o swoje. Przypominam sobie jednak taką sytuację sprzed 7 lat, brałem udział w spotkaniu z polskim wiceministrem rolnictwa w Parlamencie Europejskim. W pewnym momencie pan minister poinformował nas posłów, że w jednej z dyrektyw, pani komisarz Fischer Boel zaliczyła Polskę do krajów nieposiadających dostępu do morza. Zabrałem głos i powiedziałem, że byłem w okolicach Władysławowa i sam widziałem, że mamy morze. Wszyscy, łącznie z posłami "rzucili się" na mnie, żebym dał sobie spokój, bo tego wymaga nasz interes narodowy. Otóż obliczono, że jeśli od najdalszej granicy do morza jest więcej niż określona liczba kilometrów, to można zakwalifikować kraj jako nieposiadający dostępu do morza. Tak nas zaszeregowano, bo odległość od polskich gór do Bałtyku jest zbyt duża. Z taką kwalifikacja miały łączyć się dodatkowe korzyści finansowe. Dla dobra Polski milczę więc do dziś w sprawie naszego dostępu do morza.

(2014/01/06 08:57)
Gizmo kolego
Ja bynajmniej nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać i niech każdy czyni tak jak podpowiada mu jego umysł . Ja podobnie jak Ty także nie mam jeszcze swojego kandydata, ale myślę ,że powinna być to osoba myśląca , nie mająca w sobie żadnej agresji , mająca na celu dobro Nas mieszkańców .Powinien być to PAN/PANI burmistrz, która zakończyła by przepychanki i wojenki ,i której los każdego z Nas byłby bliski . I oczywiście powinna wywodzić się i mieszkać w naszym mieście , gdyż tylko wtedy możemy mieć gwarancję , że jest jednym z Nas i czuje nasze problemy. Oto mój wzorzec burmistrza po wyborach 2014.Wiem jedno nie zmylą mnie już żadne obietnice ,żadna kiełbasa wyborcza , która dziwnym trafem po wyborach stoi nie na Naszych stołach. 

(2014/01/06 11:20)
Robroy Szwarceneger był tylko przykładem który użyłem jako człowieka sukcesu  który już sie dorobił, ale chodzi mi o to aby wybierać ludzi którzy mają o czymś pojęcie. Daj wiarę w pracy jako narzędziowiec uczyłem ludzi po studiach z tytułami mierzyć suwmiarką bo nawet tego nie potrafili, co z tego że byli świetnymi specjalistami od sprzedaży i marketingu, poniękad   znali teorię ale pracy uczyli sę dopiero w tej firmie.
 Przykład Pudziana podałem jako przykład podobnego profilu człowieka który ponadto jest bardzo przedsiębiorczy i  założył od podstaw i prowadzi dwie duże firmy. Chodzi o to aby ekonomista nie był tylko ekonomistą z wykształcenia ale żeby miał wiedzę praktyczną i nie eksperymentował nie uczył się fachu na Polsce bo jak spier.. to wszyscy będziemy za to płacili.

Ryży to zakompleksiony człowiek który  ma potrzebę dowartościowania się jako lider, i wiesz co to może być nawet jego atutem  jeśli postawi sobie za cel  ambicjonalny wielkiego reformatora IIIRP, ale póki co jego ambicja ogranicza się tylko do ambicji partyjnego przywództwa za wszelką cenę.

(2014/01/06 11:44)

(2014/01/06 12:48)

(2014/01/06 12:59)
Dokładnie Robroy, nic dodać nic ująć ale dla tych co zarabiają sporą kasę i kupują dobre, szybkie auta to się tylko cieszyć że trwa budowa autostrad, inaczej wygląda sprawa zmarginalizowanych regionów Polski gdzie jest bieda i brak jakichkolwiek perspektyw. Także to poparcie nie jest takie pewne gdyż póki co tych drugich przybywa. Może nawet Dreamliner w końcu wystartuje po tych których już niechętnie witają na wyspach czego ostatnio wyraz daje  Premier  Cemeron i będą wracać do Polski tak jak obiecał :) A co tu ich czeka? Rozczarowanie :(

(2014/01/06 13:56)

(2014/01/06 14:17)

(2014/01/06 14:24)
 Głosuję na kobietę - to jest nasz czas dziewczyny!

(2014/01/06 18:42)
Robroy a wiesz ile zarobił na tym kontrakcie przedstawiciel handlowy który załatwił  ten kontrakt, może nawet tego nie wypili, ważne że zakupili i do końca kadencji im starczy.

Powiedz mi gdzie indziej można pić i sprzedawać alkohol w miejscu pracy, normalnie kiedyś w PRLu w każdym przedsiębiorstwie była budka z piwem.

No i jak ma być dobrze skoro  ustawy w tym kraju uchwalają Posłowie w stanie wskazującym na spożycie?

(2014/01/06 22:46)
Gratuluję - myślę ,że to najlepszy pomysł . Są przykłady miast rozwijających się w kryzysie , tam gdzie rządy sprawują kobiety. Jest niestety dowiedzione , że w sprawach finansowo - budżetowych swą inteligencją i przewidywalnością przebijają mężczyzn .A do tego są gospodarne jak w większości Nasze żony.

(2014/01/06 22:49)
Robroy  to jest idiotyczne, poza tym jaki był krzyk jak pisałem  ale to dalszy ciąg eksterminacji Polaków i Holokaust, wytrują nas Chemią skoro w Auszwitz nie dali rady. Ale Polak Potrafi i szara strefa kwitnie , wyciągniemy   nasze zakamuflowane wędzarki i po cichu za stodoła, da się rade. Tu masz odpowiedź dlaczego zginął syn Olewnika. Radiomet, Olewnik i wiele wiele innych Polskich firm było niszczonych i nadal jest w zarodku niszczonych a kiedy ktoś się przedstawia gdzieś w środowisku że jest Polskim Biznesmenem to  wszyscy parskają śmiechem bo Polski Kapitał w tym kraju niema racji bytu bo  jeśli nawet to zaraz CBŚ, ABW,UA, NIK i inne cholery ma na karku. Słyszałem po cichu od pewnych wpływowych ludzi że to jest tajny plan aby Polska była takim Slamsem Unii, wszyscy zaradniejsi z tond wyjada a tu ma być tylko ten najgorszy, najuboższy gatunek ludzi, no i pewnie wysypiska śmieci bo oni już nie mają gdzie składować. Takie Prawo Dżungli. Może poprosić  o Azyl na Węgrzech?

(2014/01/06 23:04)
Gratuluję - myślę ,że to najlepszy pomysł . Są przykłady miast rozwijających się w kryzysie , tam gdzie rządy sprawują kobiety. Jest niestety dowiedzione , że w sprawach finansowo - budżetowych swą inteligencją i przewidywalnością przebijają mężczyzn .A do tego są gospodarne jak w większości Nasze żony.

Nikifor po co powielać prawdy oczywiste i niekoniecznie prawdziwe, ja bym radził wysłać tych wszystkich zdrajców i wrogów Polski  do Afganistanu, niech się Talibii nimi zajmą, a problem nie w tym że nie dajemy rady tylko jesteśmy celowo niszczeni przez pewne środowiska!!!

(2014/01/06 23:17)