Gdybym głosował to

/ 47 odpowiedzi / 8 zdjęć
"Słyszałem po cichu od pewnych wpływowych ludzi że to jest tajny plan aby Polska była takim Slamsem Unii, wszyscy zaradniejsi z tond wyjada a tu ma być tylko ten najgorszy, najuboższy gatunek ludzi, no i pewnie wysypiska śmieci bo oni już nie mają gdzie składować. Takie Prawo Dżungli"

Olaf,

Znowu piłeś do lustra i sam ze sobą rozmawiałeś ??? Do tego słyszysz jakieś głosy.
Lecz się czubie :)

(2014/01/07 16:07)
 Wszyscy wiedzą że na tym forum to ty akurat jesteś alkoholikiem i nie rozmawiam z pijakami więc jak chcesz do mnie pisać to najpierw wytrzeźwiej, mówili mi to Eurodeputowani, no fakt biorę ich z przymrużeniem oka jak wszyscy bo oni byli w LPR to wiadomo co się kryje pod szyldem koniowała Gertycha, ale zawsze warto się zastanowić bo to co się teraz dzieje przez ostatnich 25 lat to nic innego jak demontaż Państwa Polskiego.

(2014/01/07 17:14)
Olaf już wybrał, jak w starym dowcipie o kleksiku SIPs?

(2014/01/07 22:46)
 Mały, głupi człowieku czy mógłbyś do mnie nie pisać?

Nikogo nie obchodzą twoje durne,chamskie odzywki!

(2014/01/07 22:52)
Panie Olafie czy tak wypada do Prezesa Jarosława, zwanego pięknym tak obraźliwie się zwracać?

(2014/01/08 15:06)
jago czy mógłbyś się odwalić ode mnie w najdelikatniejszy sposób, a ja nie znam jakie obyczaje są u Żydów.   Nie rozumiem twoich aluzji bo kiedy Nostradamus przepowiedział że Kaszub uratuje Polskę od obłędnej Polityki Braci  to widocznie ta przepowiednia się sprawdza a ja nie mam zamiaru łączyć wyborów Parlamentarnych z wyborami Samorządowymi tak więc nic mi tu nie imputuj bo ani na PO ani na pis nie poprę a obecnego Burmistrza to jeszcze nie wiem bo bardzo dobre zdanie mam o chłopaku mojej koleżanki który być może będzie kandydował, ale zobaczymy jest jeszcze trochę czasu i obrzydza mnie twoja sraczka polityczna. W takim razie mam taką małą prośbę, proszę nie zniesmaczaj mi śniadania lub obiadu tymi swoimi durnymi pełnymi nienawiści postami politycznymi. Ja mam to głęboko tam gdzie słońce rzadziej dochodzi.

(2014/01/08 15:28)
Przyszedł czas na opuszczenie mojego miasta , bo jak na dzień dzisiejszy nie ma w nim żadnej przyszłości . Ku mojej radości znalazłem pracę w Norwegii i myślę ,że za uczciwe pieniądze . I choć internet nie zna granic to uważam ,że nieuczciwe byłoby z mojej strony branie udziału w dyskusjach nie będąc  na miejscu w moim Sochaczewie.Różnie na tym forum bywało raz lepiej raz gorzej , czasami ostro wymienialiśmy poglądy i tak naprawdę tych dyskusji będzie mi brakowało . Każdy z Nas bronił swoich racji i każdy do tego ma prawo . Ja gdybym głosował na przyszłego burmistrza swój głos oddałbym na Pana Gaika , i żadnych więcej komentarzy . Pozdrawiam wszystkich na tym forum i życzę abyście wybrali mądrego burmistrza , który nie będzie szukał walki ale dążył do rozkwitu naszego miasta . Bo Sochaczew nadal zostaje moim miastem . Pozdrawiam

Panie „maczetaostra”,  Bogu dziękować, że Pan wyjeżdża i mieć trzeba nadzieję, że równie „zadowoleni” z dotychczasowych działań, odniesionych „wymiernych” dla powiatowej i miejskiej społeczności sukcesów Pana Gaika postąpią tak jak Pan i zawiną się za pracą i godziwą płacą do Norwegii, a przecież od lat oto biega rządzącym sochaczewskim powiatem i miastem Sochaczew.

„kuc300”, Pani Aneto , Pani się nie zawija także do Norwegii godziwie zarabiać ? hmm tu też można złapać ciepła posadkę ino trza ludków odpowiednich znać ! Ale widać , ze Ci co  wiedzą jaką  przyszłość szykuje nam ewentualny Pan burmistrz Gaik P. zawczasu się ewakuują z miasta !

Jedna znajoma (także znajoma Pana Gaika) o Panu Gaiku powiedziała kilku znanym mi osobom (osobom z którymi miałem przez te kilka lat mojej nieobecności w PO  przyjemność rozmawiać)  z PO (Pani pedagog jakby niebyło), że cytuję: „jest to człowiek rządny władzy, będzie dążył do niej za wszelką cenę i kosztem wielu osób, jeszcze się przekonacie”. Dziś z tego co mi wiadomo, kilka osób poświęcił, kilka usunął z pomocą posłanki i kilka sama odeszła po obaleniu poprzedniej przewodniczącej zarządu powiatowego platformy, a był  znak jedności z przewodniczącą i jednocześnie znak sprzeciwu  przeciw przywództwu tak żadnego władzy człowieka. Ale, ale, ja osobiście z tym Panem rozmawiałem może dwa razy kilka lat temu i tak na serio to nie mam jako takiej oceny na temat tego Pana jako człowieka. Mogę próbować ocenić go na podstawie widocznej działalności, a w zasadzie bezczynności prospołecznej. Samo oczernianie, szkalowanie obecnych władz miejskich i rady miasta oraz szczucie społeczeństwa poprzez emitowanie filmików w „youtube” i od czasu do czasu napisanie artykułów na portalach sochaczewskich. Wręczanie dzieciakom nagród i upominków oraz wklejanie fotek na strony platformy i stowarzyszenia to chyba jedyny zakres (oprócz szykan, szczucia i opluwania) obowiązków etatowego członka zarządu powiatowego. Czy te „zasługi” uważacie za tak znaczące by takiego człowieka w ogóle wystawiać na kandydata  na burmistrza ?

Chciałbym by mnie tu na forum ten człowiek przekonał, a będę go wspierał w tej kampanii, aby napisał tu co uczynił dla społeczności powiatu i miasta, coś wymiernego, cos co spowodowało spokój psychiczny i da Bóg finansowy mieszkańców miasta i powiatu.   

Doczytałem się także tu na forum (a jednak okazuje się ono niezbędnym źródłem wiedzy o lokalnych „politykach”, polityce, układach i układzikach), że ów Pan reprezentuje w powiecie opcję tą samą która jest mniejszością w radzie miasta, a (też tu na es wyczytałem) opcja ta głosowała przeciw odebraniu mandatu radnej Pani która podrabiała podpis  nieżywego  już człowieka i która została skazana wyrokiem sądu – ja nie chciałbym żadnej z tych osób widzieć już w żadnej z rad ani miejskiej ani powiatowej, a broń Boże na stołkach burmistrza czy starosty z głównych dwóch powodów – pierwszy to, że głosowanie przeciw odebraniu mandatu (w radzie miasta głosowali a opcja powiatowa się zgodziła) oznacza oficjalne poparcie by w radach i zarządach zasiadały osoby skazane wyrokami czyli przestępcy, drugi to, że diety i pensje otrzymują z naszych podatków , a ja nie mam ochoty płacić podatków osobom popierającym przestępczość i dokonującym czynności przestępczych ! Tak, samo poparcie moim zdaniem oznacza oficjalną zgodę na dokonywanie takich czynności, że osoby to popierające czują się osobami  stojącymi ponad prawem ! Największym zaskoczeniem i dla mnie (bo nie pamiętam kto, ale ktoś tu pisał podobnie) jest głosowanie przeciw odebraniu mandatu przez radnego Pana Ireneusza, który to przez wiele lat był osoba ścigającą przestępczość ! Co spowodowało jego przemianę ? czy dał się jakoś kupić lub przekupić ? może ktoś Go zastraszył ? Nie dopuszczam myśli, ze sam z siebie były Polski strażnik prawa, dziś popiera oficjalnie przestępczość potwierdzoną wyrokiem niezawisłego sądu !

Na tym kończę i jak Wy szanowni mieszkańcu miasta i powiatu wyrażacie zgodę na takie postępowanie to głosujcie na opcję rządzącą w powiecie i pozycję w mieście, ja czekam na tych nowych którzy nigdy nie byli przy żłobie i nie związanych z żadnym stowarzyszeniem i partią.

(2014/01/11 09:54)
Tylko się cieszyć ze tacy jak On opuszczają to miasto i ten kraj. Niech mu tam, krzyżyk na drogę, będzie  zdrowsze powietrze bez takiego,mh?!?

(2014/01/11 12:06)
Facetzsoch21102013

jest to człowiek rządny władzy, będzie dążył do niej za wszelką cenę i kosztem wielu osób, jeszcze się przekonacie”. Dziś z tego co mi wiadomo, kilka osób poświęcił, kilka usunął z

Pisz wypisz wymaluj słowa , które w całości i z pełnym oddaniem charakteryzują naszego burmistrza. Panie facet jakiś tam ,To Wasz krzyk rozpaczy , ale to i tak  nie zmieni , Waszego obrazu w oczach mieszkańców. . Straszenie to stara już zgrana metoda , która nikomu nie przyniosła sukcesów .Osiecki jako burmistrz to słabeusz pod każdym względem , to człowiek , który Sochaczew może jeszcze bardziej pogrążyć i zadłużyć . Pana wywód , odebrałem jako prośbę o litość ( dajcie Nam jeszcze troszeczkę  porządzić ) Oni są be za to My to ho , ho , tylko ,że rządzenie miastem to nie gra w rugby , to wielka odpowiedzialność , której Wy niestety nie macie . Zarejestrował się Pan 21 października 2013 , chyba tylko na potrzeby wyborów , ale czy to Pana jedyny ling tego nie jestem pewny . Coś mi podpowiada ,że sposób pisania i komentowania to odbicie postów rzecznika Małolepszego , rzadko kiedy się mylę . To co Pan pisze zakrawa na hipokryzję i jest całkowitą żenadą a zarazem Waszą charakterystyką.

(2014/01/11 19:34)
Co za barany w tym mieście mieszkają, tylko krytyka i krytyka. Prawda że nie mieliśmy jeszcze Burmistrza z prawdziwego zdarzenia i nie zanosi się aby taki przyszedł. A czym się zajmuje Starostwo?, 4 lata branie pieniędzy za nic nie robienie, urządzanie hucpy i wojny politycznej z Radą Miasta i Burmistrzem Osieckim!

(2014/01/11 19:54)
Olaf 
Strzał w 10 -siątkę , przecież to  ty jesteś mieszkańcem tego miasta . A tak apropo poprzedniej Pana wypowiedzi co do maczety . Chyba go Pa nie lubił , i chyba dlatego , że ujawnił Pana Dane osobowe . 

(2014/01/11 20:34)
Z pewnością rozważę, w najbliższych wyborach samorządowych, głosowanie na DOBREGO KANDYDATA lub Kandydatkę DLA mojego miasta.

(2014/01/14 08:50)
Hahaha, Gdzie takich szukać?

(2014/01/14 09:20)
Już wszem wiadomo, że nie w szeregach PISków  i SFSów, gdyż ci już pokazali co potrafią spieprzyć, a potrafią, potrafią - RUINĘ i śmiech powszechny.

(2014/01/14 14:19)
 No jeżeli wiadomo że nie wśród obecnych ani wśród tych nieudaczników którzy byli w poprzednich ekipach iprzekręty, matactwa w różny ciekawy sposób utrudniając życie lokalnej społeczności o czym pisały lokalne gazety, aczkolwiek żadna z powyższych niczym specjalnie sie nie wyróżniła, to pozostaje tylko olać wybory, kupę kasy biorą za nic  to niech się sami wybierają jak powiedział jeden mój znajomy.
 Jago jakim ty musisz być samotnym człowiekiem, ludzie tak monotematyczni raczej nie mają przyjaciół bo zanudzili by ich na śmierć, co prawda to na jedno wychodzi. Mama pewnie jest z ciebie dumna hahaha  :P

(2014/01/14 15:43)

(2014/01/18 22:33)
Wszędzie tak jest , to jest stan Polski pod rządami Tuska.

(2014/01/18 22:41)
To jest stan miasta pod rządami Burmiszcza Osieckiego, oto cała historia o rządach PIS ków w naszym mieście - Niemoc.

(2014/01/19 22:27)
Zastanawiam się kto tu robi krecią robotę miasto czy powiat, na mieście słychać o powiecie, który jest tworem sztucznie utrzymywanym jak widać brak środków na remonty dróg= Staszica,Licealna,Trojanowska i inne, na utrzymanie szpitala, policji, szkół średnich(czytamy o jednym procencie dla Iwaszkiewicza) po co to wszystko...szopka za szopką kosztem mieszkańców. A na forum sami naganiacze i lansik.
Czy jest szansa na zdrowe zarządzanie wspólnie, czy jest nadzieja dla Mieszkańców na lepsze jutro, dla młodych? Kto tak naprawdę pociąga za te sznureczki, kto spycha nasze Miasto w przepaść? Zastanówcie się czy warto narażać swój wizerunek na pośmiewisko gdy w radzie zasiadają ludzie z wyrokami sądowymi i sami urzędnicy lub byli urzędnicy, och przepraszam część osób jest tam z przypadku. Piekło nam zgotowaliście i mieszacie tylko do czasu...WYBORÓW.

Karol

(2014/01/19 23:29)
  Karol to tak jak z tymi fachowcami od wszystkiego. Przychodzi taki majster i krytykuje: Panie kto to, robił, kto panu odwalił taką fuszerkę. potem jak się zaczął pier.., jak zobaczyłem jak się zabiera do roboty to mu powiedziałem: zostaw pan to bo popsujesz i wygoniłem dziada widząc że kompletnie niema o tym pojęcia. Tak samo jest z politykami, ci co najbardziej krytykują są tacy sami albo jeszcze gorsi więc z  założenia takim nie ufam.
 Co do ulicy Staszica to droga Powiatowa leżąca na terenie miasta i tu jest problem,Powiat by chciał żeby miasto sfinansowało a zasługi poszły dla Powiatu i nastąpiła taka przepychanka w rezultacie której nic z tego nie będzie. Nie jest to dla mnie osobiście kluczowa droga, ale wielu chętnie by z niej korzystało.

Wybory mówisz, najlepiej by było obie strony w sporze odpowiednio potraktować w myśl przysłowia:"Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"

(2014/01/20 09:32)
Kłamstwa i dezinformacja nie pomogą panowie, ulice Trojanowska, Licealna, Piłsudskiego, Al. 600 lecia, a będące w marnym stanie są ulicami miejskimi. Pytanie proste - Ile Burmistrz złożył w ciągu 3 lat rządów wniosków do Wojewody o remont tych dróg ?  Odpowiedz - 0; dokładnie nic; a w sprawie Staszica jak był czas dołączyć do wniosku starostwa, raczył wyjechać. Ot cała prawda o podejściu do problemów mieszkańców naszego miasta. Na zaniechanie starań o remont miejskich  ulic i propaganda nie pomorze. 

(2014/01/20 09:58)
Spierniczaj ciulu, z takimi jak ty nawet nie chce rozmawiać, odpowiednie towarzystwo znajdziesz pod sklepem monopolowym z odpowiednim dla ciebie językiem jakiego używasz.

(2014/01/20 12:20)