Gdzie jest sklep rybny

/ 5 odpowiedzi
Witam. Czy ktoś mi powie czy i gdzie w Sochaczewie jest dobry sklep rybny??? Chodzi mi o ryby nie mrożone bo niedługo wścieknę się z tą paćką mrożoną :-(. Proszę o jakieś namiary i pozdrawiam

we wtorkii piątki i soboty kupisz świeżą rybke na  bazarku przy pokoju.

Na staszica jest od dawien dawna sklep rybny , no i  masz troche wyboru  w carrfur .

A jeszcze można zamoczyć kijka w bzurze i coś chwycić :;)))

Pozdro 

(2013/04/11 16:26)
Dzięki za propozycje połowów ale nie skorzystam:-). W którym miejscu na bazarze mają ryby? Kiedyś w lato spotkałam tylko pana z leszczami i nic poza tym. Stał w pierwszym rzędzie od luxa

(2013/04/11 16:33)
no to właśnie ten Pan, czasem miewa płocie  , karasie , i zaj...ste sumy .. trzeba wybrać się jak najwcześniej , bo czasami o 10,00 już nie ma rybek>

(2013/04/12 10:18)
W Biedronce jest wybór świeżych ryb skolko ugodno - łosoś, dorada, tołpyga, pstrąg, tilapia.... wszystko smaczne i świeże, kupuję tam ryby co najmniej raz w tygodniu. A mrożone też mają oryginalne - stek z rekina albo z miecznika, i wcale nie taki, z którego po rozmrożeniu zostaje 1/3 mięsa, a reszta to woda.  

(2013/04/12 10:59)
Sklep Rybny Przystań na rogu Narutowicza i Żeromskiego tam mają smaczne i świeże rybki. Wędzonki i bardzo dobre pierogi. Nawet produkty bezglutenowe i z orkiszu. Od pewnego czasu tam kupuje i jestem bardzo zadowolona. Polecam

(2019/02/12 17:17)