Gdzie jest wątek o Pani H.Cieślak?????

/ 10 odpowiedzi
Jeszcze wczoraj czytałem wątek o Pani Henryce Cieślak - kandydatce do Miasta. Chciałem parę słów od siebie dopisać, a tu wątku nie ma. Co się stało? Czy Pani kandydatka się czegoś obawia? Nie można sobie swobodnie podyskutować o osobach którym ewentualnie na cztery lata oddamy władzę nad miastem? Może to ktoś wyjaśnić?
O takich nie warto!

(2014/10/28 17:07)
Śmieszne bo listy SLD pomagał kompletować Osiecki reprezentant Prawicy Rzeczypospolitej ( tej bardzo skrajnej prawicy). Sochaczewskie SLD jest tak słabe, że nie mogło ich samo skompletować. 

(2014/10/28 21:57)
Czytam i uwierzyć nie mogę! Jak to możliwe że skrajnie prawicowy Burmistrz Osiecki uczestniczył w kompletowaniu list SLD? Czy to tylko w Sochaczewie taka farsa jest odgrywana! Bardzo proszę niech  ktoś napisze co zrobił Henryka Cieślak że wyleciała z pracy w UM i SLD zamiata to pod dywan, jednocześnie pcha ją na radną Rady Miasta. Dziwne bardzo i tajemnicze

(2014/10/28 22:04)
Bo dziś sochaczewska lewica zrobiła się skrajnie prawicowa ;)

(2014/10/28 22:23)
Zastanawiam się jakie są plany sochaczewskiego SLD jeżeli już przed wyborami zawiera dziwne  układy z PiS i Osieckim. Dlaczego nie można poznać przeszłości  kandydatki na Radną       Henryki Cieślak, gdyż zaraz po wpisie że wyleciała z pracy w UM w atmosferze skandalu blokowane są komentarze? Czy nie mamy prawa jako mieszkańcy znać  osób które potencjalnie mogą stanowić prawo w naszym mieście?

(2014/10/29 06:26)
Ja niedawno słyszałem plotki o problemach Pani Cieślak, dlatego bardzo się zdziwiłem, kiedy przeczytałem, że kandyduje. Nie wiem jak inni, ale ja bym się wstydził do ludzi wychodzić, a co dopiero być ich reprezentantem. Zresztą wychodzi na to, że już w Sochaczewie nie ma lewicy tylko jakąś hybryda prawicowo-lewicowa. Śmieszne to nasze SLD i ich kandydaci. Niech się taka Pani od razu zapisze do Forum Osieckiego, a nie oszukuje wyborców.

(2014/10/29 14:31)
Skąd tyle agresji w twoim poście w stosunku do tej pani? Nie wiesz kim jesteś i od razu zwalasz z butów,  a może  sam zapisałeś się do tej bandy lemingów walczących z całym normalnym światem  prawdy i zasad.
 Pozwól że pani Cieślak sama będzie decydowała z jakiej listy kandyduje.

Frustracja i nerwy lemingów sięgnęły zenitu, coś mi się wydaje że komuś tu się grunt wali pod nogami, oj będzie się działo!!!

(2014/10/29 15:15)
Całe SLD jakby zza światów.Przybudówka do Forum się przyda.

(2014/10/29 15:41)
Plastek, bardzo trafnie to określiłeś SLD z poza światów. Partia lewicowa a układa się ze skrajną prawicą! Ciekawe co by powiedział Leszek Miler na taki układ. 

(2014/10/29 15:50)
Millerowi to nie wiem, ale czarzastemu to się chyba podoba. A skąd wiecie, że nie znam tej Pani. Wiem o niej tyle, że moim zdaniem nie powinna być radną.

(2014/10/30 09:06)