Gdzie łucznictwo sportowe i kto w Sochaczewie??

/ 3 odpowiedzi
Witam,
W tym poście chciałbym postawić pytanie - Czy w Sochaczewie znajduje się jakiś klub łucznictwa sportowego/tradycyjnego ? Czy może są jakieś nieoficjalne spotkania "żeby postrzelać"?

O Sochaczewie nie słyszałam, ale na pewno klub łuczniczy jest w Teresinie. Zajrzyj na stronę Ludowego klubu Sportowego Mazowsze Teresin (http://www.mazowszeteresin.com/) a znajdziesz więcej szczegółów.

Pozdrawiam

(2012/09/27 09:29)
Zgłoś się do pani Alicji Maciągowskiej, która uczy jak dobrze pamiętam w gimnazjum nr 2. Brała udział w jakichś olimpiadach, więc myślę, że warto :)

(2012/09/27 19:01)

AM
Mam przyjemność poinformować społeczność sochaczewską, że jest możliwość strzelania z łuku w naszym mieście ale tylko dla uczniów Gimnazjum Nr 2.Od października prowadzę zajęcia w czterech grupach dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły na sprzęcie zakupionym przez szkołę.Zajęcia te mają na celu poznać nową dyscyplinę uczącą koncentracji i opanowania własnych emocji a także wyciszenia się.Młodzież ma szansę odkryć własne predyspozycje łucznicze i rozwijać je we współpracy z klubem "Mazowsze" Teresin.

(2012/11/08 23:08)