Gdzie na Sylwestra 2014/2015???

/ 24 odpowiedzi
Witam wszystkich pomóżcie,gdzie w Sochaczewie i okolicach można pójść na Bal Sylwestrowy,aby miło i szampańsko spędzić wieczór :)???
Witam najlepsze sylwestry są w Erminowie polecam!!! Prawdopodobnie są jeszcze miejsca.Gra super zespoł SPEED.

(2014/12/12 19:16)
Witam najlepsze sylwestry są w Erminowie polecam!!! Prawdopodobnie są jeszcze miejsca.Gra super zespoł SPEED..................Oczywiście ja też tam się wybieram!!!

(2014/12/12 19:19)
a nr tel.do OSP ERMINÓW???

(2014/12/12 20:49)
 Misio no masz rację zespół fajny, tylko że to raczej dla zwolenników DiScOpOlO przez całą noc.

(2014/12/12 21:02)
No właśnie,wolałbym zespół bardzie uniwersalny:0

(2014/12/12 21:32)
 No np. na Wólce Smolanej gra Flesz, cena od pary 320 zł

W Kuznocinie u Tomasza , gra Sznurek zespół jakoś tak chyba Prestiż się nazywa- 190 od pary, czyli też discopolo, więc z dwojga złego lepiej wolałbym już Erminów z zespołem Damiana

(2014/12/13 12:05)
Może na Mokasie? 320 od pary

(2014/12/13 15:24)
Witam nr do OSP ERMINÓW  to 46 861 13 46 a co do Pana Szmita to 190 zł ale od osoby.Zespół SPEED gra super i nie tylko DISCO POLO!!!!

(2014/12/13 16:03)
A gdzie jeszcze można pójść??? Macie jakieś pomysły??

(2014/12/13 16:20)
 Iść możesz wszędzie tylko chyba  ja myślę o jakimś oryginalnym spędzeniu Sylwka, np. kupuj bilet na samolot i lecisz do Nowego Jorku a po sylwestrze wracasz, problem tylko że wizy tak szybko nie załatwisz.

(2014/12/14 00:29)
jak by byli chętni to na torze motocrossowym,ognisko,kiełbacha na patyku, piwko,spokojnie i na luzie,w dresikach a nie pod krawatem-tylko trzeba wziąć więcej kiełbasy i piwka dla interweniujących policjantów-na pewno ktoś ich naśle-a już w ruinach zamku,na szczycie pagórka--marzenie!!

(2014/12/14 17:13)

RNS
:))))

(2014/12/14 20:21)
@robroy 
A jak będzie deszcz padać, to gdzie? Za przeproszeniem, w muszli??? ;)Jakby co, to mogę przynieść gitarę, zagłuszajki i trójkąt:). W razie gdyby przyszli @bandar, @jarl i @Zirgu2, i miałoby zejść na tematy polityczne, to lepiej to prześpiewać :))).

(2014/12/14 21:57)

Iść możesz wszędzie tylko chyba  ja myślę o jakimś oryginalnym spędzeniu Sylwka, np. kupuj bilet na samolot i lecisz do Nowego Jorku a po sylwestrze wracasz, problem tylko że wizy tak szybko nie załatwisz.

na dwa dni do nowego jorku.... chyba pojedziesz swoim golfem OPC? :D

(2014/12/15 08:36)

Tak było :)) w zeszłym ro(c)ku ... może w tym teeeeeżżżżż...

Sylwester w pociągu do Zakopanego

Fot. SMK Kraków

Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie zaprasza po raz siódmy na imprezę sylwestrową w specjalnym pociągu. W tym roku organizatorzy planują Nowy Rok powitać w Zakopanem. Zabawa zakończy się nad ranem w Krakowie.

Decydując się na udział mamy do wyboru dowolne miejsca w bezprzedziałowych wagonach. Cena dla jednej osoby wynosi 180 zł, za parę zapłacimy 350 zł.

W cenie zaproszenia przewidziano dwa ciepłe posiłki, kanapki, przekąski, owoce, ciepłe i zimne napoje oraz lampkę szampana dla wspólnego przywitania Nowego Roku. Doskonałą zabawę w przedziałach zapewnią tańce przy muzyce.

Rezerwacja na sylwestrowy możliwa jest pod adresem www.smk.rail.pl . W przypadku problemów z rezerwacją, organizator prosi o kontakt mailowo: smk-krakow@o2.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie 666 955 270 lub 608 055 079 (z uwagi na specyfikę pracy osób odbierających, telefony nie zawsze mogą być dostępne)

Po dokonaniu rejestracji, w potwierdzeniu otrzymamy dalsze informacje. Ostateczna rezerwacja miejsc następuje po dokonaniu wpłaty na konto Stowarzyszenia, podane w e-mailu zwrotnym po rejestracji.

Dokonanie wpłaty jest jednocześnie akceptacją regulaminu. Wpłaty przyjmowane są do dnia 21.12.2013 r.

(2014/12/15 10:05)

odradzam... biorac pod uwage jakie sa opoznienia w tym okresie? na wlasne oczy wiedzialem do 480 min ... to juz nawet nie jest smieszne.. ale ze swieta sie zbliazaj to czarny humor:

- czesc stefan. na wakacje wybierasz sie pociagiem?
- no co ty stary! mam tylko dwa tygodnie uropu!

:)

(2014/12/15 11:31)
jak by byli chętni to na torze motocrossowym,ognisko,kiełbacha na patyku, piwko,spokojnie i na luzie,w dresikach a nie pod krawatem-tylko trzeba wziąć więcej kiełbasy i piwka dla interweniujących policjantów-na pewno ktoś ich naśle-a już w ruinach zamku,na szczycie pagórka--marzenie!!

Chyba jedyna wersja spędzenia sylwestra poza domem, na którą bym się zdecydowała :-)))

(2014/12/15 12:14)

A wynająć można 10-osobowy  domek w Tułowicach  - w sezonie kosztuje 300 zł / dobę  , odpalić grille , pierdut-to kiełbasę  na ruszt  a do tego  wóda 40 %  - jak ktoś lubi oczywiście    . W tle rozbrzmiewa muzyka z  laptopa i jest  gicio...[krawaty nieobowiązkowe].

Pobliska rzeczka pewnie będzie zamarznięta więc ryzyko z wpadnięciem do wody  będzie wyeliminowane.

Kto się pisze? :)))

(2014/12/15 12:53)
OSP Nowe Mostki 299zł/para. 500-406-653

(2014/12/17 21:24)
 Ja to trochę nie rozumiem auora tego wątku, gdzie na Sylwestra?  Idź gdzie chcesz
 Każdy sobie wybierze gdzie i jak chce go spędzić, ile chce na to przeznaczyć, w jakim towarzystwie  itp. Czy mamy się przechwalać kto gdzie idzie, czy może wmawiać komuś że tam gdzie idziemy jest naj.. naj.. naj?!
 No może jak ktoś  ma  pewne wymagania muzyczne nie lubi discopolo albo np. lubi to może pytać gdzie który, jaki zespół gra :)
 Na pewno też jest kwestia ceny bo kiedy za 320 i 500 zł mamy w ofercie dobry zespół i 5 dań gorących,  bogate menu przekąsek i pół litra  na parę  to może i trudno się zdecydować.

Ciągle potrzebujecie tego audytu władzy, trendu , mody żeby ktoś powiedział idźcie tam albo tu, naprawdę potrzebujecie prowadzenia za rączkę, przez władze, Proboszcza lub trendu  mody czy coś tam? Mamy wolność i ta wolność powinna się również przejawiać w codziennym życiu i samodzielnych decyzjach.

A kto idzie na Prywatkę, sorry  teraz się mówi domówkę?

(2014/12/18 18:00)
A co tu takiego jest niezrozumiałego czy proste zapytanie gdzie w Sochaczewie i okolicach można pójść na bal sylwestrowy jest za trudnym pytaniem?
Ja również jestem ciekawa jak na razie pojawiły się propozycje:
-Erminów-Wólka Smolana-Mokas-na torze motocrossowym-w pociągu Kraków-Zakopane  (trochę nie okolice Sochaczewa)-domek w Tułowicach-Nowe Mostki
ja jeszcze dodam od siebie:
-Kuźnia Napoleońska -Hotel Chopin
w Kuźni gra jakiś zespół a w Chopinie podobno DJ.
Jeżeli ktoś wie gdzie jeszcze odbywają się bale sylwestrowe w okolicach to proszę pisać dobrze aby mieć jakiś wybór.

(2014/12/18 22:49)
Wiesz co ja zakładam że w XXI wieku w naszym mieście ludzie słuchają radia, czytają gazety i są na tyle ogarnięcie że nie musi im tego Organizować tzw. Kierownik Kulturalno Oświatowy jak w Socjalistycznej Polsce. Wszechobecna reklama otacza nas ze wszystkich stron. I jak widzę to nie ja mam tu kłopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu, piszę tylko że nie rozumiem takiego podejścia do sprawy Sylwestra!

(2014/12/19 17:38)
Najlepsza w Polsce turystyka imprezowa! >>>PARTY CAMP<<< zaprasza do zapoznania się z tegoroczną ofertą sylwestrową!

Szczegółowe informacje szukaj na naszej stronie: www.sylwesterpartycamp.pl!

-----------

Paryż od 599zł/os
Amsterdam od 339zł/os
Budpaeszt od 599zł/os
Łeba Party Camp - Warsaw Shore (www.lebapartycamp.pl) - od 199zł/os
Góral Party Camp - Biały Dunajec k. Zakopanego - 399zł/os
Premium Sylwester w Jaworzu - 549zł/os

-----------
W cenie zawiera się:
- Transport autokarem w obie strony
- Noclegi w hotelach i apartamentach
- Turnieje & Atrakcje & Animacje
- Imprezy tematyczne
- Bilety wstępu na imprezy
- foto & video relacja
- Pakiety gadżetów
i wiele innych!

-----------
ZAPRASZAMY!

NA KOD RABATOWY: FORUM2015
- 50 zł rabatu!

-----------

PARTY CAMP TO RÓWNIEŻ:
> Tysiące młodych ludzi z Całej Polski i Europy tylko z Party Camp!
> Zniżki studenckie!
> Całodobowa integracja podczas wyjazdów!
> Zapraszamy studentów z całej Polski!

UWAGA!
----------
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
- warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY STUDENTÓW Z CAŁEJ POLSKI:

Jeżeli masz ciekawe pomysły na współpracę lub jeżeli chciałbyś zostać koordynatorem naszego wyjazdu, uczestniczyć w specjalnym programie partnerskim, promować wydarzenie wśród swoich znajomych i na uczelni, to nie zwlekaj i skontaktuj się z koordynatorem promocji:

E-mail: przemek@partycamp.pl

(2015/10/21 13:21)
Najlepsza w Polsce turystyka imprezowa! >>>PARTY CAMP<<< zaprasza do zapoznania się z tegoroczną ofertą sylwestrową!

Szczegółowe informacje szukaj na naszej stronie: www.sylwesterpartycamp.pl!

-----------

Paryż od 599zł/os
Amsterdam od 339zł/os
Budpaeszt od 599zł/os
Łeba Party Camp - Warsaw Shore (www.lebapartycamp.pl) - od 199zł/os
Góral Party Camp - Biały Dunajec k. Zakopanego - 399zł/os
Premium Sylwester w Jaworzu - 549zł/os

-----------
W cenie zawiera się:
- Transport autokarem w obie strony
- Noclegi w hotelach i apartamentach
- Turnieje & Atrakcje & Animacje
- Imprezy tematyczne
- Bilety wstępu na imprezy
- foto & video relacja
- Pakiety gadżetów
i wiele innych!

-----------
ZAPRASZAMY!

NA KOD RABATOWY: FORUM2015
- 50 zł rabatu!

-----------

PARTY CAMP TO RÓWNIEŻ:
> Tysiące młodych ludzi z Całej Polski i Europy tylko z Party Camp!
> Zniżki studenckie!
> Całodobowa integracja podczas wyjazdów!
> Zapraszamy studentów z całej Polski!

UWAGA!
----------
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
- warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY STUDENTÓW Z CAŁEJ POLSKI:

Jeżeli masz ciekawe pomysły na współpracę lub jeżeli chciałbyś zostać koordynatorem naszego wyjazdu, uczestniczyć w specjalnym programie partnerskim, promować wydarzenie wśród swoich znajomych i na uczelni, to nie zwlekaj i skontaktuj się z koordynatorem promocji:

E-mail: przemek@partycamp.pl

(2015/10/21 13:21)