Gdzie najlepiej zrobić prawko w Sochaczewie?

/ 64 odpowiedzi
Odradzam w 100% moto3! Moja narzeczona robi tam już chyba 3 miesiąc prawko i nadal są ogromne problemy z umówieniem się na jazdy. Przerwy 2-3 tygodniowe miedzy jazdami to standard. O profesjonalności instruktorów nie będę się wypowiadał bo to temat na osobny wątek ale powiem tylko tyle że ostatnio wyrzucono tam pana za podejście do pracy. Kiedy słucham o zachowaniu niektórych panów nauczycieli to po prostu scyzoryk w kieszeni się otwiera. Dziecinada, głupota, brawura :( Spodziewałbym się po 17-letnim kursancie a nie po instruktorze. Szkoda gadać. Jednym słowem - odradzam!

Juz kiedys tu o tym pisales...........hmm
Moja mama przeszla dwa tygodnie temu z innej szkoly i jest juz po 3jazdach. Wiec narzeczona chyba robi cie w.............
A jesli chodzi o zachowanie instruktorow,to jesli kursantom brak kultury to instruktor tez musi odpowiednio reagowac...
 Polecam w 100% Moto3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moto3! Największa porażka! Tam jest wszystko możliwe! Tak uczą aby nie nauczyć albo wmawiają,że nie umiesz i naciągają na dodatkowe godziny! Nie chcieli przepuścić mnie przez wewnętrzny!O kulturze i profesjonalności instruktorów nie wspomnę bo to kolejna tragedia! Jak najdalej od moto3! Poszłam z polecenia i ogromnie żałuję!Wiem co piszę bo mam porównanie! 
Teraz chodzę do pana STACHLEWSKIEGO i  MOTO3 się dosłownie kryje! U STACHLEWSKIEGO jest rewelacyjna atmosfera! Jeździć można codziennie.Bezstresowo uczą,wewnętrzny zdałam za pierwszym podejściem i teraz czekam na egzamin państwowy!Pracownicy OSK STACHLEWSKI zawsze służą pomocą! Cena kursu w porównaniu z MOTO3 też sporo niższa. 

(2015/02/17 09:42)
 Generalnie to trochę głupio postawione pytanie, zrobić prawko,? A wytnij se z kartonu i powieś nad łóżkiem, ja bym wolał na twoim miejscu iść do Szkoły Nauki Jazdy, Szkoły Kierowców itp. Dobre  opinie i doświadczenia mogę powiedzieć o Szkole Stachlewski, innych nie znam lub tylko ze słyszenia.

(2015/02/17 10:50)
Prawo jazdy robiłam 6 lat temu w OSK Stachlewski. Wtedy dopiero się rozwijali, mieli 2 samochody i 3 instruktorów. Pomijając to, że atmosfera była fantastyczna, nabyłam dużą wiedzę itp to po prostu nauczyli mnie jeździć i być dobrym kierowcą! Nie mam zdania o innych ośrodkach, natomiast wykupiłam przed egzaminem jazdy w Moto3, akurat tak się złożyło, że u Stachlewskiego nie było wolnego terminu, który by mi odpowiadał a Moto3 każdy zachwalał więc postanowiłam zaryzykować, a przy okazji mieć porównanie. I co? DNO, przed duże "D". Chamskie i ironiczne wypowiadanie się o ośrodku, w którym robiłam kurs, żałosne i olewcze podejście instruktora do kursanta typu "zapłaciłaś, wyjeździj czas i spadaj". Tak zachowują się profesjonaliści?? To, że te jazdy w niczym mi nie pomogły chyba nie muszę pisać... Widać, że liczy się dla nich tylko kasa, a niestety nie potrafią uszanować sukcesów konkurencji. No cóż... ;) Szkolą ludzi na tak "rewelacyjnych" kierowców, że sporo moich znajomych po skończeniu kursu w Moto3 nie miało pojęcia o przepisach drogowych, a egzaminy wewnętrzne zdali bez trudu. Przypadek? Stąd biorą się opinie o ich "świetności i niezawodności".
Z czystym sumieniem polecam OSK Stachlewski, wspaniałe podejście do kursanta, nie robią problemu z płatnościami za kurs i przede wszystkim są kompetentni i każdego kursanta traktują z szacunkiem! Obecnie mój młodszy brat robi tam kurs i również jest bardzo zadowolony.

(2015/02/18 10:58)
szkoły szkołami,każda ma swoich fanów ,ale najważniejszy jest egzamin w WORD--ojciec kursantki do instruktora egzaminującego-moja córcia jest taka strachliwa,szybko się zdenerwuje dziecko,pewnie nie  zda---instruktor do ojca kursantki-a złożymy się o 5 tysięcy że zda ?............

(2015/02/18 18:20)
 Ja uważam iż cały system szkolenia kierowców jest do kitu, nastawiony na biznes system szkolenia do skutku. Powinno być max:1 poprawka przy drugiej prawo jazdy warunkowo na rok, jak nie zda za 3 podejściem-zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Prawda jest niestety bolesna  albo ma ktoś predyspozycje albo nie, jeśli nie  potrafią się skoncentrować i skorygować działań, wykonywanie kilku czynności jednocześnie dla niektórych osób jest zbyt trudne, potem tacy niby kierowcy są zagrożeniem dla innych użytkowników dróg.

A za brak odpowiedniego szkolenia pod wzgledem umiejętności parkowania pojazdu odebrałbym koncesje większości szkół.

(2015/02/23 12:13)
 Ja uważam iż cały system szkolenia kierowców jest do kitu, nastawiony na biznes system szkolenia do skutku. Powinno być max:1 poprawka przy drugiej prawo jazdy warunkowo na rok, jak nie zda za 3 podejściem-zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Prawda jest niestety bolesna  albo ma ktoś predyspozycje albo nie, jeśli nie  potrafią się skoncentrować i skorygować działań, wykonywanie kilku czynności jednocześnie dla niektórych osób jest zbyt trudne, potem tacy niby kierowcy są zagrożeniem dla innych użytkowników dróg.

A za brak odpowiedniego szkolenia pod wzgledem umiejętności parkowania pojazdu odebrałbym koncesje większości szkół.

Po części się z Tobą zgodzę, ale nie do końca masz rację. Znam osoby, które znakomicie jeżdżą a zdały egzamin np za 3 lub 4 razem, bo oblewały przez głupoty. Jaka jest tego przyczyna? Na pewno w dużej mierze stres. Ale wiele zależy też od egzaminatora, niestety nie każdy jest człowiekiem jak to się mówi i potrafi po prostu kogoś oblać aby statystyki nie były za dobre. Zazwyczaj w tym całym amoku nie wychwyci się swojego rzekomego błędu (którego wcale nie musiało być) można oczywiście odwoływać się, sprawdzać nagrania, ale czy komukolwiek chce się w to bawić?
I znam też osoby, które zdały za 1 razem egzamin ( m. in po w/w "boskiej" szkole kierowców Moto3 ;)) i co teraz? Jeżdżą drętwo, o parkowaniu nie wspomnę, czuję się bardzo niepewnie jadąc z takimi osobami.
Wniosek jest taki, że nie można oceniać osoby po tym za którym razem zdała egzamin, bo są różne przypadki. Wiadomo, do prowadzenia pojazdów albo ma się predyspozycje albo nie. Ale wielu osobom udało się zdać egzamin fartem. :)

(2015/02/24 14:00)
 No i Naszego Polskiego Prawka nie do końca honoruje się w innych krajach Unii, bo możesz tam sobie jeździć tranzytem jako Polka ale gdybyś przeprowadziła się na stałe i przyjęła inne Obywatelstwo musiałabyś egzamin zdawać jeszcze raz w tym kraju, trochę lepiej jest z papierami wykształcenia, wystarczy potwierdzenie Konsulatu i tłumacza przysięgłego żeby honorowano twój Dyplom np. Magisterski czy inny. Jest jeszcze jedna wada Polskich szkół nauki jazdy tj. ze względów ekonomicznych używanie małych aut  do nauki bo np. w takiej Holandi używa się w tym celu dużych aut. Mamy  u nas  taki ciekawy zwyczaj że kiedy kierowca widzi dwa wolne miejsca do parkowania to jedzie zaparkować na inną ulicę, inny parking  bo jest mu za mało miejsca, to jakiś koszmar.

(2015/02/24 15:52)
podnoszę temat, poszukiwany wyrozumiały instruktor dla kobiety, która niespecjalnie rozumie się z pojazdami mechanicznymi ;-) . Otóż rozpoczęłam kurs u Rudnickiego w Teresinie, jednak przerwałam w połowie jazd z róznych względów :/ Najlepiej tam, gdzie są jazdy po 1h przynajmniej na początek.

(2015/08/12 11:50)
Z całym szacunkiem i z własnego doświadczenia polecam OSK Mechanik w Sochaczewie.Na początek jazdy po 1h na terenie Sochaczewa, od około 3 godziny wyjazdy do Skierniewic, wszystko można uzgodnić, profesjonalni instruktorzy i miła obsługa :)

(2015/08/13 12:42)
moto 3

(2015/08/14 12:11)