Gdzie naprawiacie komputery laptopy i inne?

/ 10 odpowiedzi
Witam, mam pytanie gdzie naprawiacie komputery, laptopy, smartfony i tablety w Sochaczewie. Znalazłem tez ogłoszenie na olx.pl ale nie wiem czy będzie to odpowiednia osoba. Tutaj link do ogloszenia: http://olx.pl/oferta/tanie-naprawy-komputerow-i-urzadzen-mobilnych-CID619-ID54vtw.html. powiedzcie co sadzicie o tej firmie i polecacie inne firmy.
A nie pisało w instrukcji, nie rzucać o ścianę i podłogę, nie wrzucać do wody, nie zamaczać i trzymać z dala od źródeł ognia i dzieci do lat 3? I żeby stosować tylko oryginalny zasilacz a w razie problemów skontaktować się z wyspecjalizowanym serwisem. Tam na 600  Lecia za  sklepem z drobiem schody w górę, od tyłu budynku  jest  zakład naprawy takich sprzętów, na pewno pomogą.

(2014/08/28 16:47)
Ja nie wariat poprostu wyswietlaja sie artefakty na ekranie. Ten z ogloszenia mowi ze to uszkodzony uklad BGA bo taki uklad jaki mam ma wade fabryczna i trzeba go wymienic on powiedzial ze wykona to za 150zl + cena nowego ukladu. Wiem o jaka firme ci chodzi moj kolega skladal u nich kompa i niedostosowali grafiki do obudowy i ledwo sie miescila i sie spalila po kilku miesiacach. I wlasnie ten kolega polecil mi tego z ogloszenia i chyba z jego uslug skorzystam ale czekam jeszcze na wasze propozycje.

(2014/08/28 17:11)

oko
Polecam:

http://www.e-sochaczew.pl/u,komputery,it-remarketing-laptopy-sprzedaz-i-serwis,733.html

(2014/08/28 17:43)
Ok, ale troche drogo a co do goscia z tego ogloszenia korzystal ktos? Bo moj kolega mowil ze bardzo szybko naprawia i do tego tanio robi.

(2014/08/28 17:56)
Jak ktoś Ci mówi że za 150 pln naprawi Ci BGA to życzę powodzenia.
Amatotrzy: https://www.youtube.com/watch?v=F_znoNHpdCQ
Fachowcy: https://www.youtube.com/watch?v=kSiaeCeEFgg
Do tego na prawdę potrzeba porządnego sprzętu, wiedzy i doświadczenia. Zapytaj ile czasu gwarancji daje taki magik bo nawet serwisy w wawie które zajmują się tym profesjonalnie są w stanie poręczyć za taką naprawę na pół roku.

(2014/08/29 01:24)
Przerabiałem temat wymiany układu BGA w moim Packard Bellu dwa miesiące temu, więc jestem na bieżąco w temacie.
Niestety serwisy w Sochaczewie i Warszawie, oraz na allegro,stosują pewnego rodzaju zmowę cenową, sama wymiana bez ceny układu to 150 - 200 złociszy, cena układu od 250 do 400 złociszy.
Wchodzi jeszcze w rachubę podgrzanie tzw.reballing, co pomaga na miesiąc do trzech miesięcy max, wtedy cena 150-200złociszy., ale potem kapota.
Mam gdzieś telefon albo adres mailowy  do człowieka który zrobił mojego laptopa, nowy układ BGA 86-771 a 2- z 2012 roku , czyli pozbawiony wady przegrzewania się (2007-2009)plus robocizna- ca-350 złociszy, trzeba wysłać laptopa a on odsyła dolicza 15 złoty za kuriera.
Ja zaryzykowałem , bo nie znałem człowieka i jestem bardzo zadowolony, można zawieźć osobiście ale to drugi koniec polski Ustroń.Po odebraniu laptopa testuje go stwierdza rodzaj uszkodzenia, potem wymiana i wysyłka powrotna , nie miałem komputera cztery dni.
Gwarancja pisemna 3 miesiące, można ją przedłużyć na 6 lub 12 miesięcy , niestety za dodatkową opłatą.
To była najlepsza oferta jaką spotkałem, a lapek hula bez problemu.Na życzenie mogę podać numer telefonu do tego zakładu.

(2014/08/29 10:50)
Oczywiscie ze 150zl + cena ukladu tak jak pisalem wyzej. A co do jakosci uslugi to kolega kolegi robil u niego i zaplacil 300zl i dziala juz 2lata bez jakichkolwiek problemow. A co do nastepnej odpowiedzi to raczej nie chcialbym wysylac na drugi koniec kraju bo potem jak wyjda jakiejs problemy to nie chce jechac tyle km.

(2014/08/29 11:34)
Zapomnialem napisac we wczesniejszym poscie ze ten "magik" na wymiane daje 12miesiace gwarancji, a na reballing 3miesiace.

(2014/08/29 11:55)
Jeśli Twój kumpel Ci go poleca i jest zadowolony, cena Ci pasuje to dlaczego po prostu się do niego nie zgłosisz?

(2014/08/29 17:41)
Poniewaz chcialbym dowiedziec sie o opinie publiczna na temat tej osoby. Poniewaz moj kolega mowi ze jest godny, polecenia i ze jak zalezalo mu na czasie to komputer byl kiedy on chcial gdy chodzilo o naprawy typu. software a naprawy typu. hardware trwaly do jednego dnia gdy nie byla potrzebna wymiana czesci a z wymiana max 3dni.A opinia jednej osoby mi nie wystarczy.

(2014/08/29 20:05)