Gdzie obiecany remont mostu na Bzurze?

/ 26 odpowiedzi / 7 zdjęć
Most na Bzurze się sypie, a Pan Burmistrz nie realizuje obiecanego remontu ulicy wraz z mostem, co tam obietnice składane mieszkańcom przed wyborami. Dlaczego lokalne media milczą o stanie tej drogi i mostu, dlaczego te kompromitujące władzę fakty o jego stanie są ukrywane przed opinią publiczną ?

są prowadzone rozmowy-z dużymi perspektywami na sukces -z 198 Brygadą Saperów Podhalańskich z Łeby o zainstalowaniu dwóch przepraw pontonowych jednokierunkowych(od kwietnia do października) ,na wysokości Zamkowej  i Kościoła na Gawłowskiej- wreszcie przestaniecie narzekać,w zime sie nie wyciąga wózka z garażu!

(2014/03/08 13:54)
robroy 
Wierzysz w to co mówisz , bo ja jestem sceptykiem , do każdej inwestycji miasta, pod przewodnictwem burmistrza .

(2014/03/08 20:38)
wojna w powietrzu wisi to nie ma co remontować.

(2014/03/09 08:06)
do kuc300- trochę humoru-z 198 Brygadą Saperów Podhalańskich z Łeby-

(2014/03/09 09:39)
Most na Bzurze się sypie, a Pan Burmistrz nie realizuje obiecanego remontu ulicy wraz z mostem, co tam obietnice składane mieszkańcom przed wyborami. Dlaczego lokalne media milczą o stanie tej drogi i mostu, dlaczego te kompromitujące władzę fakty o jego stanie są ukrywane przed opinią publiczną ?

(2014/03/09 20:32)
Trzeba przyznać że most i jego otoczenie się sypie i jak zwykle na wszystką są pieniądze i pomysły tylko nie na to co potrzeba. Wygłupy na rynku, marni urzędnicy, śmieci i bałagan, słowem nie ma pana.

(2014/03/10 00:04)
Tego akurat nie zrobił burmistrz a jacyś idioci wandale.

(2014/03/10 10:48)
Grzech tutaj mieszkają tacy ludzie że jak kiedyś był w Sochaczewie św.P Andrzej Lepper to mieli pretensje ze przyjechał samochodem a nie w gumiakach i kufajce na rowerze. To takie typowe dla tego miasta że jeśli ci się za dobrze powodzi to będziesz miał samych wrogów.

(2014/03/10 14:18)
To może o naprawę drogi, mostu i schodów z barierkami przy miejskim moście trzeba zwrócić się do wspomnianego na forum - SIWEGO Z BABIC LUB KSIĘDZA Z BANIOCHY, gdyż jak widać w mieście nie ma pana ?

(2014/03/10 17:15)
to miasto jest zapomniene, nic dziwnego ze młodzież sie z tad wyprowadza z tego dziadostwa za praca, za perspektywami. Drogi w tym miescie wołaja o pomste, nic sie tu nie remontuje nic kramienice zrobili nie wiem komu i po co ?

(2014/03/10 23:08)
Stan drogi i mostu zagraża mieszkańcom, a co robi z tym miejska władza Burmiszcza ? a czeka chyba na katastrofę taką jak na cmentarzu.

(2014/03/15 10:29)
 Po co ci most, wojsko da  rade bez mostu a Prezydent obiecał inwestować w armię,  dla cywili  będą kajaki, może przydała by się jakaś przeprawa coś w stylu promu, zresztą nie narzekaj bo to za czasów PO powróciły furmanki na Polskie ulice. Mówiłem to już kilka lat temu gdy otworzono obwodnicę, gdzie są znaki zabraniające jeździć TIRom po Sochaczewie i  gdzie jest Policja, a swoja drogą niema tego miasta jak objechać, i ile cięgów dostałem pisząc że potrzebna jest obwodnica z drugiej strony miasta tak aby dookoła Sochaczewa była, teraz dziwisz się że most się zarywa? Pretensja do garbatego że ma proste dzieci.  Albo lepiej niech się firmy transportowe złożą na nowy most, chyba mają z czego płacąc tak skandalicznie iluzoryczne podatki albo wcale nie płacąc, a może te podatki które powinny zasilać budżet miasta czy państwa  trafiały gdzieś indziej?

(2014/03/18 10:53)

o tym pisalem juz dawno. to jest miasto starcow i gimbusow. mlodzierz spieprza stad gdzie sie da.. bo tu sie nic nie da.

zadajecie pytania dlaczego media milcza?? to nie wiesz dlaczego.. pokaz ktore media nie sa uzalenione od naszego burminia.... zadne z nich nie chce sobie narobic wrogow wsrod lokalnych tepych dzialaczy politycznych. zastanow sie kiedy czytales cos niepochlebnego na temat aktualnej wladzy? no wlasnie... nigdy.

jedynie express daje rowno i sie nie boja, to urzad miasta dobitnie chce ich zdyskredytowac.. chamskie prostackie zagrania UM... ale dziwicie sie jak wychodza takie oficjalne klocki pana rzecznika jak pojechanie zyciem prywatnym pani z dzialu inwestycji... to bylo upokarzajace dla niej i dla rzecznika.... po takim "profesjonalnym" wystapieniu juz dawno nie powinien miec stanowiska

(2014/03/18 11:23)
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a starań miejskiej władzy Burmistrza o obiecany remont mostu i drogi jak nie widać tak nie ma. Ciekawe jaka katastrofa musi się wydarzyć, żeby panowie zauważyli problem i podjęli takie staranie jakie obiecywali w kampanii wyborczej. 

(2014/03/20 11:52)
 Jago może Dobry Bóg się zlituje i nie dopuści do tego, i to będzie cud wtedy może uwierzysz :)

Ale żeby ci poprawić humor napiszę coś.

Wczoraj otrzymałem pismo od Burmistrza w którym napisane jest że: Z powodu braku środków finansowych w roku 20013 nie zostaną wykonane podjazdy do posesji na  wysokości wykonanego wcześniej chodnika i zostaną one uwzględnione w Budżecie na rok 2014.
 A ja czytam oczom nie wierzę i pytam gdzie do "ch... pana" jest ten chodnik do którego maja być wykonane te podjazdy bo ja koło swojej posesji wzdłuż ulicy żadnego chodnika nie widzę?
 Dobre, co? Nie wiem co bierze ten kto pisał to pismo ale zakładam że nawet  tych bzdur nie przeczytał przed wysłaniem do mnie.

Nie wiem co będzie bo podczas wyborów wszystko jest możliwe, ale chodzę tu i tam po mieście i słyszę że prawie wszyscy znają i wymieniają nazwisko nowego Burmistrza.

Powiem szczerze że mam mieszane uczucia jak słyszę nazwisko tego pana, osobiście miałem nadzieję że zamiast obecnego to będzie ktoś inny niż ten pan popularny który lubi robić ludzi w konia co odczułem  na własnej skórze.

Już widzę  wpisy na forum za 4 lata ;Pan ten tego musi odejść. ha ha wniosek taki że to nie władze tylko ludzie w tym mieście są do dupy.

(2014/03/20 16:02)
Mówisz o Panu Jerzyku, który to kiedyś, parafrazując, napisał że ma gdzieś mój głos jako wyborcy?

W gruncie rzeczy to co napisałeś można dopasować do każdego kto w tej chwili nie jest burmistrzem.
Teraz złoty kandydat. On będzie lepszy. On zmieni miasto.
A potem.
..."mamy bałagan po poprzedniej ekipie"...
..."mamy przerost administracji po poprzedniej ekipie"...  (zatrudnimy nowych swoich)
..."mamy długi po poprzedniej ekipie"...
..."nie mamy czego sprzedać"...

i tak dalej.
- włodarze miejscy pójdą do powiatu.
- włodarze powiatowi pójdą do miasta.

eh...

(2014/03/20 16:24)
Absolutnie w tym roku nie zagłosuję na nikogo kto już był u władzy! Dotychczasowi włodarze miasta i powiatu, moim skromnym zdaniem, nie popisali się...Nie potrafią się dogadać, nic nie robią, a ostatni rok przedwyborczy poświęcili tylko prokuraturze i aferom, na które mam wrażenie przymykali oczy.Plotki zawsze chodzą po mieście, takie lub inne, nic nowego.

(2014/03/20 18:17)
Jak czytam te posty i widzę zdjęcia, to jestem coraz bardziej zaniepokojony stanem tej drogi i mostu, a jeżdżę nią codziennie do miasta. Czy jakaś władza poza tym opieszałym Burmistrzem to może spowodować ocenę zagrożenia dla ludzi. Gdzie jest Policja i Prokuratura, czy nie powinni zapanować nad tym bezkrólewiem, ludzie zaczynają się bać, widząc jaki jest stan tej drogi i mostu. Dlaczego władza nic z tym nie robi ? Gdzie jest nadzór budowlany ? 

(2014/03/21 11:22)
Wiesz , ja tez chodzę po mieście , bo szukam oznak wiosny i też słyszę , że ludzie mają tego już dość , ale nie mówią nic o tym Panie o którym ty mówisz , a raczej mówią o kobiecie opanowanej i profesjonalnej z wizją dla miasta . Myślę , że coś w tym jest .

(2014/03/21 12:12)
Może i racja, że kobieta była by lepszym gospodarzem niż ta zgraja chłopców walących się po łbach łopatkami i obrzucających gównem, zamiast służyć ludziom.

(2014/03/21 22:18)
                    sam się zbuduje,sam rozwinie,sam się naprawi

(2014/03/22 07:24)
             jakby ze dwa wagony zespawał,szkoda że tylko dla pieszych

(2014/03/22 07:28)
Jaki tam ma się sam naprawić? Byłoby nawet śmiesznie, gdyby Panowie władcy w mieście nie brali za swoje bycie w urzędzie, moich pieniędzy. Bo właśnie za moje pieniądze pan Burmistrz powinien znaleźć czas na postaranie się o pieniądze na remont tego mostu i drogi. Dlaczego? bo to nam obiecał, a teraz pali głupa że niby kasy nie ma. To niech zrezygnuje z urzędu i ludziom głowy nie zawraca i nie udaje że coś w tej sprawie zrobi.

(2014/03/22 09:55)
 Nie Grzech, pan Jerzyk już był wiceburmistrzem ale nic do niego osobiście nie mam, może trochę za mało skuteczni byli, mieli kilka dobrym pomysłów z panem Bogumiłem, niestety zostało to tylko w planach. Słyszałem że pewien inny pan ma bardzo duże poparcie i o nim mówię iż zrobił mnie w konia, to zdarzenie nie było związane w ogóle z polityka ani z urzędowaniem gdyż się zdarzyło w zupełnie prywatnej sytuacji. Pamiętając jednak to mam mieszane uczucia czy to najlepszy wybór na następcę z możliwych?
 Grzech , może podpowie ci coś pierwsza litera twojego loginu!

(2014/03/26 11:56)