GDZIE OBIECANY REMONT MOSTU NA BZURZE ?

/ 7 odpowiedzi / 3 zdjęć
Kandydując na Burmistrza pan Osiecki obiecał wyborcom remont mostu na Bzurze. A tymczasem mijają cztery lata jego urzędowania i daje się nam wyborcom, jakąś Ekspertyzę, że oto most wymaga jednak pilnego remontu.
Co to zatem oznacza ?
że albo pan Kandydat nie wiedział faktycznie co obiecuje swoim wyborcom i na co się porywa ? albo po 4 latach rządów, rzucił nam ekspertyzę, tak na odczepnego, że właściwie to prawie jak sam remont ?
Sądząc że to wystarczy. No nie bardzo, ja wyborca jestem tym faktem bardzo rozczarowany. I nie zaufam już temu panu.
 

A poza tym, tak zwyczajnie po gospodarsku patrząc, to do naprawy takich barierek nie potrzeba wielkich nakładów. Czy nie powinna wystarczyć odrobina dobrej woli i zainteresowania zwykłymi sprawami miasta ? Gdyby chodził o prywatne pieniądze, zapewne właściciel, czym prędzej polecił by naprawić taką usterkę by nikomu nic się nie stało i aby zniszczenia nie były większe. Ale widocznie teraz w "samorządzie" obowiązują inne priorytety i standardy. Gospodarskie podejście widocznie poszło się p........

(2014/11/12 12:07)
jago proponuję abyś zamiast pisać tu kocopoły naprawił te barierki, na pewno potrafisz, przynajmniej jakaś korzyść by była z twojej egzystencji.

olaf jak nic :) Witamy ponownie.

(2014/11/12 13:15)
Niestety od gadania, promocji i pisania głupot przez rzecznika i innych poklaskowych, barierka schodów przy moście się nie wyprostuje. Za to wyborcy mogą wyprostować tego kto nie dopilnował by zostało to zrobione, zresztą w ramach swoich obowiązków.
 

(2014/11/12 16:42)
Bardzo poważny jest również stan zniszczenia nawierzchni ulicy Płockiej która przez most prowadzi. Jeździ się jak po muldach ale kogo to obchodzi, obiecanki cacanki a wyborcy głupio jest.

(2014/11/13 10:04)
A sam most jest w nie lepszym stanie, a co na to Władza ? po 4 latach wydaje ekspertyzę, ale tempo.

(2014/11/13 19:24)