Gdzie przekłuc w Sochaczewie pępek?

/ 8 odpowiedzi
chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku czy w Sochaczewie ktoś się tym zajmuje? 
Zaraz po pępku mózg sobie przekłuj.

(2014/06/23 15:30)
Nareszcie jakaś mądra odpowiedź na tym portalu !

(2014/06/23 15:45)
ABSTRAhując.  Na odział neurochirurgii trafiła blondynka z defektem mózgu. Operację miało przeprowadzić 2 lekarzy, ale obaj zwalali jeden na drugiego; Ty krój!  Nie , Ty krój.  W końcu jeden się zgodził. Otworzył czaszkę i zaglądają do środka, a tam pustka i coś jakby żyłka przechodzi w poprzek głowy. I znowu przepychanka;  Ty tnij.  Nie, Ty tnij.   Po dłuższych konsultacjach jeden się zdecydował. Wziął skalpel i przeciął.  A tu BĘC...............................................................................................uszy odpadły.

(2014/06/23 17:41)
przekłucie pępka-wersja "light"-kiedyś krowom przekłuwano nozdrza aby nie wierzgały i nie uciekały przy prowadzeniu,a tak poważnie-po co ci to? są do przekłucia powieki,sutki (jak masz),wargi -(dolne i górne)

(2014/06/23 20:07)
robroy daj zyc dziewczynie.. no fajny taki kolczyk w pepku :)
ja ostatnio mialem przygode w bialostockiem.. wchodze do spozywczaka po 0,5 a na drzwiach napis... KOLCZYKI PO 5 ZLOTYCH... wiec smialo wpadam do sklepu bo z laseczka i jej corka bylismy mysle kupie po parze kolczykow, opedze je za 1o PLN i wszyscy beda szczesliwi :D... wiec prosze o pokaz tych kolczykow za 5 zeta.... no i pan uswiadomil mi wtedy ze nie zauwazylem dolnej linijki w napisie KOLCZYKI PO 5 ZLOTYCH... dla krow i owiec ......wzialem 4 pary :D dla jelenia byly w gratisie :D

(2014/06/23 20:16)
dobra kasperskyy,dokończ z tym jeleniem :-))

(2014/06/23 20:41)
chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku czy w Sochaczewie ktoś się tym zajmuje? 

Ja mogę ci przekłuć !! ale co innego !!!

(2014/06/23 22:39)
W parku o północy!

(2014/06/25 22:44)