Gdzie siedzi i co zrobi w sejmie Małecki

/ 52 odpowiedzi

Słucham i oglądam zaprzysiężenie i raptem widzę przedstawiciela naszego Miasta w ostatnim rzędzie... teraz zastanawiam się czy przy rozpadzie PiS jest On coś zrobić dla naszego Miasta.

Zapraszam do dyskusji....Karol 

a gdzie będzie siedział Maciek jak już Solidarna Polska usiądzie osobno?

(2011/11/08 12:40)

Oni też siedzieli na tyłach w tych ostatnich rzędach...:)

Maciek był taki osamotniony jak widziałem, ciekawi mnie jaką przyjmie strategię, a może pójdzie za Ziobrzystami...:) Daleko mu do Kaczyńskiego przynajmniej w ławach sejmowych...:) nie wiem jak z poglądami , bo wszystko się roz...ło...:)

Dobry-Olaf wytłumacz nam co dzieje się w PiS-e????

Kaczyński to dyktator, czy Zobro to buntownik? A co na to sam Małecki?

Karol

(2011/11/08 13:05)
Wraz z nową kadencją i pytaniami do kandydatki na marszałek sejmu wróciliśmy do Smoleńska.

(2011/11/08 13:47)
Małecki, jako wierzący w katastrofe smoleńską, to raczej do pisiorów. Z drugiej strony pobożniejszy od papieża, to raczej do ziobrystów.

(2011/11/08 13:49)

Nie wiedziałem, że trzeźwy człowiek w sejmie może bulgotać... Dorn wyjątkowo medialnie się zachował. Takie zachowanie świadczy tylko o tym, że zbyt długo jest w sejmie...

Zapomniał jak był na banicji?

Katastrofa Smoleńska wykończy żyjących, czas zakończyć to raz na zawsze. Tam zginęli przedstawiciele wszystkich ugrupowań więc dziwi fakt, że tylko przedstawiciele PiS mają tyle pytań i tyle do powiedzenia.

Karol

(2011/11/08 14:23)

eff
Wydaje mi się, że miejce nie jest ważne. A co zrobi dla Sochaczewa to będziemy mogli powiedzieć dopiero za 4 lata.

(2011/11/08 14:25)
Jak to co zrobi , a nic bedzie siedzial w ostatnim rzędzie i pierdział w stołek! A co miesiac wypłata bedzie spływać na konto! i tak zlecą 4 lata...

(2011/11/08 19:55)
Nie wiem jakie jest stanowisko Macieja w tej sprawie.Ten rozłam w pisie nie jest taki jakim go przedstawiacie , to nadal są ludzie o tych samych poglądach. Nie jest też prawdą że PIS jest partią wodzowską , notabene każda partia ma swojego szefa. Niektórzy jednak ludzie tzw. karierowicze uważają że najlepiej zrobić karierę w partii kiedy po niewygranych wyborach  postawi się wniosek o odwołanie Prezesa. Z tego co znam M.Małeckiego wydaje mi się że bliżej mu do Jarosława Kaczyńskiego niż do Zbigniewa Ziobro. Chyba raczej nie wiecie o tym iż pan Ziobro już 5 czy 6 razy zdradził swoich towarzyszy.Pierwszym był Jan Maria Piotr Władysław Rokita. Widać taka jego natura.

(2011/11/09 09:36)

Widać prezes PiS ma kłopoty z kolegami. Pogląd może ten sam na pewne sprawy ale realizacja inna. Pięć czy sześć razy to PiS przegrał wybory i o czymś to świadczy.

Czekam na kolejne przejścia i całkowity rozpad PiS-u.

Karol

(2011/11/09 10:47)

Z jednej strony, to że pisiory się rozpadną i bez poparcia pana rydzyka nie przekroczą 10% w następnych wyborach, to mnie bardzo cieszy.

Po drugie, to że te głosy przejdą na ziobrystów, to nie jest fajne. Ziobro to jeszcze gorszy człowiek od kaczyńskiego. Chyba pamiętacie go jak był min. sprawiedliwości. Mroczna postać, do tego cynik, zawsze robiący z siebie ofiare.

(2011/11/09 10:56)
Bo si ę zawszanym złodziejom i aferałom dobierali do dupy to tacy źli?

(2011/11/09 18:15)
A może powiedz lepiej o wojnie w Po pomiędzy tuskiem a Schetyną

(2011/11/09 18:18)

A może powiesz co z twoim idolem Jarosławem. Stawia ultimatum swoim partyjnym kolegom.

Nie odbijaj piłeczki tylko pisz na temat. Wiem, że to wymaga trochę wysiłku ale postaraj się zrobic to z sensem.

Karol

(2011/11/09 18:26)
To PO się rozpada ?

(2011/11/09 18:29)
Oczekuję od całych gremiów by się ukorzyły przed swoimi wyborcami!" i... nie zdradzali partii, kiedy zostali wybrani przez wyborców, jako członkowie określonej partii. A jeśli to robią - niech zrezygnują z mandatu poselskiego...

(2011/11/09 18:43)
Czekaj , a ile razy się przepoczwarzała platforma,  najlepiej niech wróci do swojej pierwotnej nazwy PZPR. Nie bój się o PIS , chłopaki dają jakoś radę. Nie wygrywają bo nie kłamią

(2011/11/10 08:58)
Małecki siedzi?? ło matko jedyna,trzy dni w sejmie,zarobił dopiero 1000 zł i siedzi?

(2011/11/10 09:27)

zawszanym złodziejom :))) cóż za niepohamowana miłość katolika z Ciebie bije :) i kto tu zasługuje na ekskomunikę :)

zgadzam się z Olafem - "dobierali się do dupy" tylko się jakoś nie dobrali :) chyba, że znasz Olaf jakieś wyroki skazujące tych aferałów to ja bym prosił, bo mi gdzieś umknęły informacje na ten temat :)

Co do rozpadu PiS i PO to słyszałem taka teorie, że najpierw Zbysiu wyciągnie z PiSu ludzi swoich (co jak widać już uczynił) a później Grzesiu wyciągnie z PO swoich. By się połączyli musieliby być to wszyscy Ci co poglądami są w PiSie typu Gowin. Nie wiem czy to by było dobre rozwiązanie czy złe. PO w takiej postaci gdzie jeden najchętniej zakazałby sprzedawania prezerwatyw a drugi jest za związkami partnerskimi mnie męczy, bo nigdy nie wiadomo na kogo oddasz głos i kto kogo poprze w sejmie. Dla jarka to na pewno by było złe rozwiązanie bo on z Błaszczakiem, Szydło i Hoffmanem nie wiele zrobi. jednak wyborcy PiS to nie tylko Ci którzy krzyczą do Jarka kochamy Cie prezesie.

(2011/11/10 10:54)
PO w takiej postaci gdzie jeden najchętniej zakazałby sprzedawania prezerwatyw a drugi jest za związkami partnerskimi mnie męczy, bo nigdy nie wiadomo na kogo oddasz głos i kto kogo poprze w sejmie.

Bo źle na to patrzysz, to wszystko ma ukryty sens. Najpierw zalegalizują związki partnerskie a później zakażą prezerwatyw bo i tak dzieci z tego nie będzie ;)

(2011/11/10 11:07)

zawszanym złodziejom :))) cóż za niepohamowana miłość katolika z Ciebie bije :) i kto tu zasługuje na ekskomunikę :)

zgadzam się z Olafem - "dobierali się do dupy" tylko się jakoś nie dobrali :) chyba, że znasz Olaf jakieś wyroki skazujące tych aferałów to ja bym prosił, bo mi gdzieś umknęły informacje na ten temat :)

Co do rozpadu PiS i PO to słyszałem taka teorie, że najpierw Zbysiu wyciągnie z PiSu ludzi swoich (co jak widać już uczynił) a później Grzesiu wyciągnie z PO swoich. By się połączyli musieliby być to wszyscy Ci co poglądami są w PiSie typu Gowin. Nie wiem czy to by było dobre rozwiązanie czy złe. PO w takiej postaci gdzie jeden najchętniej zakazałby sprzedawania prezerwatyw a drugi jest za związkami partnerskimi mnie męczy, bo nigdy nie wiadomo na kogo oddasz głos i kto kogo poprze w sejmie. Dla jarka to na pewno by było złe rozwiązanie bo on z Błaszczakiem, Szydło i Hoffmanem nie wiele zrobi. jednak wyborcy PiS to nie tylko Ci którzy krzyczą do Jarka kochamy Cie prezesie.

Szczawiu są wyroki , tylko czy dla ciebie istnieje tylko to co jest podane w mediach o głównych politykach będących na świeczniku?Czytaj gazety  , tam jest zawsze więcej niż w telewizji.. Ponadto chyba nie wierzysz w niezawisłość sądów?Kiedy PIS odszedł po 2 latach sprawy były w prokuraturach. Nagle po przejęciu  władzy przez PO większość spraw została umorzona.  Jakim prawem podważasz moją miłość do bliźniego , za mówienie prawdy? Ty może zacznij czytać ze zrozumieniem bo odnoszę wrażenie że moje posty rozumiesz w taki sposób jaki chcesz rozumieć , mijajac się z obiektywizmem. Rozpisujesz się tak na temat PISu. Powiedz może albo wytłumacz jak ma to się do przestrzegania prawa  wybranie i poparcie przez PO na marszałka osoby z RP powiązanej z lobbingiem i światem biznesu?

(2011/11/10 13:35)
hm... że tak powiem Olaf czytam tez internet w którym są gazety (to tez gwoli ścisłości są media) :) a jak są wyroki to grzecznie proszę o podanie mi tychże.
Dlaczego mam nie wierzyć w niezawisłość sądów? Tylko dlatego, że nie skazują tych którzy zostali zatrzymani przez wydumane afery PiSu?

Kiedy PIS odszedł po 2 latach sprawy były w prokuraturach. Nagle po przejęciu władzy przez PO większość spraw została umorzona.

a może po prostu byli niewinni?

Co do Twojej miłości do bliźniego to wybacz, ale nazywanie kogoś idiotą, durniem, czy zawszanym złodziejem to jak bym się nie starał nie widzę tu miłości do bliźniego.

w naszym sejmie jest taki zwyczaj i tradycja, że każdy klub parlamentarny ma swojego wicemarszałka a Ty w typowy sposób pisowski oskarżyłeś już i skazałeś Nowicką nie wiadomo nawet za co. Człowiek związany z jak to napisałeś lobbingiem i światem biznesu nie ma prawa być marszałkiem? Czy to jest niezgodne z prawem? Czy Nowicka ma w związku z tym jakiś wyrok skazujący? Czy Nowicka w ogóle jest związana z lobbingiem i światem biznesu czy to tylko kolejna mądra wypowiedź pani Najfeld? Poza tym ja nie o tym mówiłem, że głosowali przeciw co jest dla mnie niezrozumiałe choć przewidywalne w końcu to PiS. Mówiłem o przyp... się do Nowickiej o dyrdymały, które mówi jej syn. Żeby przynajmniej ona popierała to co plecie jej synio. Mówiłem też o tym żenującym rechocie po wypowiedzi Biedronia i tłumaczeniu rechotu przez Niesioła i Piterę, którzy nie są jak wiesz z PiSu.

(2011/11/10 14:42)
hm... że tak powiem Olaf czytam tez internet w którym są gazety (to tez gwoli ścisłości są media) :) a jak są wyroki to grzecznie proszę o podanie mi tychże.
Dlaczego mam nie wierzyć w niezawisłość sądów? Tylko dlatego, że nie skazują tych którzy zostali zatrzymani przez wydumane afery PiSu?

Kiedy PIS odszedł po 2 latach sprawy były w prokuraturach. Nagle po przejęciu władzy przez PO większość spraw została umorzona.

a może po prostu byli niewinni?

Co do Twojej miłości do bliźniego to wybacz, ale nazywanie kogoś idiotą, durniem, czy zawszanym złodziejem to jak bym się nie starał nie widzę tu miłości do bliźniego.

w naszym sejmie jest taki zwyczaj i tradycja, że każdy klub parlamentarny ma swojego wicemarszałka a Ty w typowy sposób pisowski oskarżyłeś już i skazałeś Nowicką nie wiadomo nawet za co. Człowiek związany z jak to napisałeś lobbingiem i światem biznesu nie ma prawa być marszałkiem? Czy to jest niezgodne z prawem? Czy Nowicka ma w związku z tym jakiś wyrok skazujący? Czy Nowicka w ogóle jest związana z lobbingiem i światem biznesu czy to tylko kolejna mądra wypowiedź pani Najfeld? Poza tym ja nie o tym mówiłem, że głosowali przeciw co jest dla mnie niezrozumiałe choć przewidywalne w końcu to PiS. Mówiłem o przyp... się do Nowickiej o dyrdymały, które mówi jej syn. Żeby przynajmniej ona popierała to co plecie jej synio. Mówiłem też o tym żenującym rechocie po wypowiedzi Biedronia i tłumaczeniu rechotu przez Niesioła i Piterę, którzy nie są jak wiesz z PiSu.

Szczawiu jakiś niedzisiejszy jesteś? Ty byś pewnie tak sobie to wyobrażał że jako katolik uderzony w jeden policzek abym nadstawił drugi. Nie zapominaj że na Pismo Święte składa się nie tylko Nowy ale również i Stary Testament w którym jest napisane oko za oko , ząb za ząb.
 Myślisz ze chce mi się teraz kopać aby odnaleźć wyroki w sprawach mniej  znanych polityków? W mediach  notabene gazetach też są nagłaśniane afery tylko z udziałem czołowych polityków, z tzw. pierwszych stron gazet. Na temat sądow miałbym pewne inne fakty których wiadoma rzecz publicznie nie opublikuję choć one są pewne i sprawdzone ale nie chcę tego nagłaśniać.

(2011/11/10 17:11)
Myślisz ze chce mi się teraz kopać aby odnaleźć wyroki w sprawach mniej znanych polityków?

Myślę, że nie chce Ci się, bo nawet nie wiesz gdzie szukać, bo takowych zapewne nie ma albo jest ich baaaaardzo mało. Na tyle mało że nawet nie warto o tym mówić.

Na temat sądow miałbym pewne inne fakty których wiadoma rzecz publicznie nie opublikuję choć one są pewne i sprawdzone ale nie chcę tego nagłaśniać.

no no klasyka pisowska, wiem ale nie powiem :) dzięki :))))

(2011/11/10 20:56)
Szczawiu jakiś niedzisiejszy jesteś? Ty byś pewnie tak sobie to wyobrażał że jako katolik uderzony w jeden policzek abym nadstawił drugi.

nie, chodzi o to byś jako katolik nie uderzał nikogo w jeden policzek

(2011/11/10 20:58)