Gdzie siedzi i co zrobi w sejmie Małecki

/ 52 odpowiedzi
Ja się tylko bronię.

(2011/11/10 22:16)
Stołeczna prokuratura sprawdza zawiadomienie Kongresu Nowej Prawicy, dotyczące wyborów samorządowych w 2006 i 2010 r. Zdaniem zawiadamiających miało dojść wtedy do "masowego fałszerstwa w wyborach". Chodzi o mapę nieważnych głosów, z której wynika, że najwięcej nieważnych głosów było w woj. mazowieckim, gdzie wyborcy częściej niż w innych regionach stawiali dwa krzyżyki na kartach do głosowania.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Monika Lewandowska, zawiadomienie Nowej Prawicy trafiło z Prokuratury Generalnej do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ, a ta przekazała je do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota. - Prokuratura na Ochocie wdrożyła w tym tygodniu postępowanie sprawdzające - powiedziała prok. Lewandowska. Postępowanie takie w ciągu miesiąca może zakończyć się decyzją o rozpoczęciu śledztwa bądź odmową jego wszczęcia.

(2011/11/10 22:36)

Poczytałem wymianę zdań między Olafem i Szczawiu - patrząc na to z boku a więc obiektywnie powiem tak: to Ty Olafie pierwszy uderzyłeś w policzek więc zgodnie z wyznawaną przez Ciebie zasadą walnij się w drugi.

(2011/11/11 10:33)
Chyba czegoś nie zrozumiałeś , akurat ze Szczawiem nie jesteśmy na wojennej ścieżce, rozmawiamy , dyskutujemy , wymieniamy poglądy, gdyby było więcej takich rozmówców to forum mogło by mieć mniej błota.

(2011/11/11 13:31)
Sorry, Nie zrozumiałaś Justysiu :)

(2011/11/11 13:33)
A kto tu jest najwiekszym producentem "błota" ?

(2011/11/11 13:42)
Owszem , dyskutujecie sobie ale to w Twoich wypowiedziach pojawiają się obelgi , pomówienia i cały arsenał insynuacji nie popartych faktami.

(2011/11/11 13:53)
Już się przyzwyczailiscie do tego że wszystko wam można wmówić , to  co napisałaś jak i to co mówi "Premier od ciepłej wody w kranie" że jest lepiej niż jest.:)

Jest takie przysłowie "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Dlatego nie mam zamiaru poddać się żadnej manipulacji medialnej ani innej.

(2011/11/11 14:06)

A może zamiast walczyć buduj, zamiast negować w myśl zasady  PiS " wszystko źle" bądź konstruktywny. Nie poluj na porażki rządu ale dostrzeż pozytywy. Jeżeli nie widzisz wokół pozytywnych zmian to znaczy , że jakiś fałszywy medialny przekaz Ci przeszkadza. Ja słucham i patrzę na to co jest a media nie są dla mnie jedynym źródłem wiedzy.

Więcej optymizmu.

(2011/11/11 14:32)

Na ciebie nie ma lekarstwa i chyba jedynie słuszna decyzja to przemilczenie twoich wypowiedzi. Osobnik o tak skrajnych, wypaczonych poglądach nie przyjmujący do wiadomości innych racji, czy nawet wypowiedzi musi polec od własnej broni. Nie dziwi mnie fakt, iż mimo że uznajesz je za jedynie słuszne, czytasz tak wiele kometarzy zapeczjących twojej teori, co do ciebie i tak nie dociera.

Pisz co chcesz tylko zachowaj kulturę wypowiedzi.

Karol

(2011/11/11 14:39)
Jakie pozytywy?. Obecny Premier jest bardzo zdolnym politykiem tylko że zamiast swoją zdolność przełożyć na utworzenie dobrego rządu z dobrymi fachowcami przekłada  ją na manipulację czarując was ładnymi słówkami jak już wcześniej pisałem że jest lepiej niż jest. Przykłady w kolejenej kadencji , dokładnie widać , np. na przykładzie Ministerstwa Pracy że zamiast obsadzać ludźmi kompetentnymi, stanowiska są przydzielane wg. klucza i zasług partyjnych. A podaj mi chociaż jeden przykład zrealizowanej obietnicy przez Donalda Tuska.Ja poza administrowaniem krajem nic  nowegow do tej pory nie zauważyłem. I nie męcz mnie bulgotem partyjniacko  propagandowym, mów konkrety.

(2011/11/11 14:43)

Poleciałeś L.Dornem. 

Pozytywy rządzenia przez koalicję:

1. Rozwaga i spokój - rozum nad emocjami.- - to ogromna ulga po ekscesach i walkach w koalicji PiS, LPR i Samoobronie

2.Wypracowanie dobrej pozycji Polski w Europie dzięki przeprowadzeniu kraju przez kryzys i stabilizowaniu gospodarki

3. Emerytury pomostowe.

4. Rozbujanie budowy autostrad  ( myślę, że każdy z nas kto budował czy remontował dom wie jak rzeczywistość odbiega od pierwotnych planów i napaść na min. Grabarczyka w.g. mnie jest skrajnie niesprawiedliwa)

5.Przeprowadzenie kraju przez klęski i katastrofy.

6. Orliki i stadiony .

7. Pozytywnie oceniam też politykę energetyczną - tzn przygotowania do budowy elektrowni jądrowej .

Wiem, że wprowadzono pierwsze zmiany w prawie podatkowym następne kroki powinny nastąpić. 

Jeżeli chodzi o nowy rząd to go nie znam, mam tylko nadzieję, że min. Boni zostanie ministrem pracy. Nie potępiaj rządu zanim się nie ukonstytuuje.

(2011/11/11 15:12)
Pisałem i chyba jest to oczywiste że administrowanie krajem to ich obowiązek a nie spełnienie obietnic. Rozdmuchanie budowy dróg i autostrad chyba tylko w mediach. Kontynuują to co wcześniej poprzednicy rozpoczęli, tylko zobacz jak  , hasło Polska w budowie nie bardzo mi tu pasuje raczej polska w bałaganie.
 Za rządów PIS bezustanne kłótnie wywoływały środowiska lewackie notabene w koalicji z PO. Bezustanne opluwanie tamtego Prezydenta itd
 Jakiej dobrej pozycji lemingu , co ty bredzisz, To że wybudowano na dnie Bałtyku rurociągu z Rosji do Niemiec z pominięciem Polski ty nazywasz dobrą pozycją,Nas teraz ma się za nic. Ty wogóle jesteś normalna. Ten rząd jest emisariuszem interesów Francji,Niemiec i Rosji a na pewno nie interesów Polski. orliki, niech ci będzie , ale akurat jestem przeciwnikiem takich inwestycji ponieważ to powinien być otwarty sektor dla działalności gospodarczej jak i przeciwko budowie elektrowni jądrowej.
  Mówisz że destabilizacja , klęski i katastrofy były w obietnicach tej grupy ? W to akurat byłbym w stanie uwierzyć haha.
 Reforma podatków  no w ich wykonaniu to zakładam że to będzie kolejny zamach liberałów na moja własność. Przestań ćpać i popatrz dookoła , zacznij realnie oceniać rzeczywistość. 16 mln bezrobotnych to ty uważasz że ta grupa odniosła jakiś sukces?  W mediach podawali więc nie żadne wymysły iż oprócz zamieszania wokół autostrad z Chińczykami jest jeszcze szereg innych nieprawidłowości tj. np zastosowanie niewłaściwych materiałów itd. ciągłe podwyżki cen paliwa przekładające się na podwyżki wszystkich innych towarów, wysoka inflacja, bardzo niski PKB. No właśnie teraz wam wygodnie bo za nieudolność waszej ekipy będziecie obwiniać kryzys a to światowy a to europejski, itd. A tworzenie nowego rządu jak to robi to sraczka normalnie.

(2011/11/11 17:24)

Lemingi????

Tobie rzeczywiście brakuje kultury. Żyj w tym swoim pancerzu nienawiści , szkoda mojego czasu.

(2011/11/11 21:39)
A gdzie ty tu widzisz nienawiść? O co ci chodzi dziewczyno , myślisz że jak zmieniłaś nik z katunia na dolicha to nie wiem kto się za nim kryje?

(2011/11/11 21:55)
Leming to osoba która szukając korzyści szkodzi świadomie lub nieświadomie sobie a przy okazji innym , czyli wypisz wymaluj członkowie Platformy tacy jak ty , bo nie sądzę aby to były opinie osoby obiektywnie myślącej.

(2011/11/11 21:58)
A ty kulture gdzie masz , pod spódnicą?

(2011/11/11 21:59)

dobry = olafie przestań się już wydurniać, nie jesteś jedynym "wszechwiedzącym" na tym portalu. Jak szukasz zaczepki to umów się z kibolami ba ustawce. Tu obowiązuje kultura wypowiedzi i taktu.

Karol

(2011/11/11 22:00)
No to pyta a ja odpowiadam nie szukam zaczepki. Chcesz popieraj Po nic przeciwko temu nie mam ale dlaczego ciągle mnie atakujecie za to że wolę PIS? Ktoś tu czasem mówił o tolerancji, wolności przekonań , słowa i wyznania , tylko w praktyce ten ktoś mógłby mieć więcej kultury zanim zacznie innych pouczać.

(2011/11/11 22:07)

Co robili, bronili ??? Ta chołota, nie szanująca niczego i nikogo, a popierająca w ostatnich wyborach pis, powinna zostać spacyfikowana.

(2011/11/11 23:13)
A gdzie ty tu widzisz nienawiść? O co ci chodzi dziewczyno , myślisz że jak zmieniłaś nik z katunia na dolicha to nie wiem kto się za nim kryje?

Olaf odpierwiastkuj się ode mnie raz na zawsze. Ja mam jaja i nie potrzebuję zmieniać nicku, żeby wyrazić swoje zdanie, tak jak ty

(2011/11/12 10:07)
A to jesteś handlarą na rynku z jajkami, dobrze wiedzieć :)

(2011/11/12 10:54)
No i jakiś czas temu miała na sprzedaż twoje, ale nikt nie chciał zbuków kupić i wylądowały na śmietniku

(2011/11/12 11:02)