Gdzie wyniki głosowania do powiatu i sejmiku mazowieckiego???

/ 29 odpowiedzi / 3 zdjęć

Czy ktoś ma jakieś dane na ten temat? Co robi Powiatowa Komisja Wyborcza??? Wybory skończyły się 20 godzin temu!!!
Echo Powiatu podaje,że brak danych.Reszta zamieszania opisana np.w onet.pl

(2014/11/17 17:37)

iks
Tyle już wiemy:

W powiecie PiS - 9 radnych, Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej 5 radnych, FORUM 4 radnych, POS jeden radny, Przyjazny Samorząd jeden radny, Mazowiecka Wspólnota Samorządowa jeden radny, SLD zero radnych.

Nie rozumiem w związku z tym dlaczego nie znamy nazwisk.

(2014/11/17 17:43)
A z kąt te dane?

(2014/11/17 17:52)

To ściema!!

(2014/11/17 17:55)

iks
Nieoficjalne wyniki do rady powiatu z okręgu nr 3 (Miasto Sochaczew). PiS 3 radnych. FORUM 2 radnych. SLD zero radnych. Reszta ugrupowań po jednym radnym.
Wszystko za profilem na Facebook'u Ziemi Sochaczewskiej.

(2014/11/17 17:57)
spoko ! trwa poprawianie wyników,a to musi potrwać,chyba zamieszczą raport komisji wyborczej z poprzednich wyborów

(2014/11/17 18:00)
Komisja odpoczywa.Liczenie  wznowi jutro.

(2014/11/17 18:39)
Reasumując - sitwa dogorywa !

Ciekawe czego teraz się dowiemy. Władze w powiecie się zmieniają - co odkryją......Bardzo jestem ciekawa.
A co do e-sochaczew............................... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). i nic więcej nie powiem. Teraz będziecie musieli naprawdę pracować na swoje utrzymanie - powodzenia!

Dorora

(2014/11/17 18:41)
swoją drogą ciekaw jestem czy powtórzy się sytuacja z poprzednich wyborów kiedy Burmistrz(Osiecki) z polecenia przełożonych ściągnął jakiegoś PiSowszczyka z Płocka na vice,(ten uciekł po kilku tygodniach do Geotermii w Gostyninie) a wybrany Starosta przytulił spadochroniarza z Żyrardowa (ten też dał nogę po jakimś czasie),widać w Sochaczewie nie ma dobrych samorządowców,i dawać mnie te wyniki ,kto jest wybrańcem bo do tego nie potrzeba naczelnej komisji wyborczej ze spapranym systemem informatycznym--to wina Putina-jego FSBowcy zhakowali system i wprowadzają chaos,tako rzekłem,howgh !

(2014/11/17 18:42)

(2014/11/17 18:48)
Panie "roboy" vel pełna Qlturka i niby dziennikarz z e-coś tam - obraża Pan mieszkańców Sochaczewa w tym mnie. Wybory mamy demokratyczne i wolną wolę również. 
Nie każdy musi podzielać Pana zdanie i zgadzać się z Pana poglądami - jeśli takowe są :). Ja mam wrażenie, że powtarza Pan podsunięte na kartce kwestie !.
Radzę uszanować wolę wyborców, bo krąg odwiedzających wasz portal mocno się ograniczy ! 
ŻegnamDorota

(2014/11/17 18:58)
do -Dorata-sz.P.Doroto,już drugi raz wymyśla mi Pani od "pełnych Qulturek- o so chodzi,o so chodzi?siem pytam?kogo obrażam i czym?pogięło Cię Kobieto?myślę że w dobrych aptekach jest coś na napięcie przedmiesiaczkowe !W Qulturce nigdy nie byłem a dziennikarzem nie jestem,rozmydlasz kobieto dyskusję o podaniu nazwisk kandydatów,znają ilość mandatów na poszczególne ugrupowania,znają wyniki na wójtów i radnych z najdalszych krańców powiatu a nazwisk wybrańców do Starostwa nie podają,żegnam ozięble

(2014/11/17 19:18)
                                tak Cię widzę Dorato (Doroto)

(2014/11/17 19:24)
Mamy wolny kraj........ ale niestety ograniczone myślowo portale.

z ogromnym uśmiechem na ustach............ 
Dorota

(2014/11/17 19:32)
PROŚBA DO REDAKCJI: ZABLOKUJCIE W KOŃCU BIDONOWI IP!!!!!!
Nie możemy już czytać tych bredni Dorat Jarli i innych głupich loginów pana bidona, mamy dość!

(2014/11/17 23:52)
powiat się nie może doliczyć ?

(2014/11/18 08:59)

Haha, znowu jestem bidonem :)

Twój nick dedykuje tobie.

Portal przyjaznego samorządu, czego mógłbym się spodziewać. Każde zdanie , które jest nie po myśli jest "bidonizmem".

(2014/11/18 10:27)
PROŚBA DO REDAKCJI: ZABLOKUJCIE W KOŃCU BIDONOWI IP!!!!!!
Nie możemy już czytać tych bredni Dorat Jarli i innych głupich loginów pana bidona, mamy dość!

• alias: ludziemyslcie
  • w portalu od: 2014-11-17
  • o sobie : Ludzie myślcie, to nie boli.
  • To zmień zainteresowania i nie czytaj tego co tu piszą, a może wg. ciebie co tu pisze jedna osoba, kurczę może i ja jestem "bidonem", "robert'cikiem" albo jeszcze kimś innym niż jestem? Dlaczego - jakim prawem piszesz "nie możemy" jak ja je czytam, czytam prawie wszystkie wpisy w interesującym mnie temacie bez względu kto je artykułuje, a ocenę ich pozostawiam sobie. Jakbyś był/a tak miła/y nie pisz w liczbie mnogiej, a radę mam taką: mamy wolny DEMOKRATYCZNY kraj, każdy ma prawo do wypowiedzi ale jak akurat ty nie chcesz czytać jego/ich wypowiedzi to kliknij i zmień temat albo portal, a najlepiej trzeba było się wczoraj nie rejestrować tu. Rzeczywiście - myśl to nie boli i ma przyszłość !!

(2014/11/18 12:19)
    http://www.ziemia-sochaczewska.pl/spolecznosc/wyniki-wyborow-do-rady-powiatu/

(2014/11/18 15:16)

iks
    NIEOFICJALNIE:

Rada Powiatu w nadchodzącej kadencji.

Okręg nr 1 (gminy: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Rybno)
    Grabarek Andrzej KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe
    Dobrzyński Bogdan Paweł KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej
    Dragan Wanda KW Prawo i Sprawiedliwość
    Samson Bożena Hanna KW Prawo i Sprawiedliwość
    Wideńska Monika Alicja KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2 (gminy: Nowa Sucha, Sochaczew, Teresin)
    Głuchowski Tadeusz KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe
    Koryś Tadeusz KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej
    Lewandowski Sylwester KW Prawo i Sprawiedliwość
    Łopata Jan Aleksander KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej
    Ziółkowski Szymon Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość
    Ćwikliński Wojciech Andrzej KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej
    Kacprzak Ryszard KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3 (miasto Sochaczew)
    Ciura Janusz Stanisław KWW Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej
    Gaik Przemysław Łukasz KWW Przyjazny Samorząd
    Osiecki Piotr Krzysztof KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe
    Pawlak Urszula Henryka KWW POS
    Ulicka Anna Danuta KW Prawo i Sprawiedliwość
    Czubacki Bogumił Zbigniew KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Gonta Jolanta Krystyna KW Prawo i Sprawiedliwość
    Kierzkowski Andrzej Michał KW Prawo i Sprawiedliwość
    Fergiński Marek KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe

Ważne głosy rozkładają się następująco:
    Prawo i Sprawiedliwość – 8994 głosy
    Sochaczewskie Forum Samorządowe – 5227
    Mazowiecka Wspólnota Samorządowa – 2668
    Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej – 6557
    Porozumienie Obywatelskie Sochaczew – 1970
    Przyjazny Samorząd – 2080
    Sojusz Lewicy Demokratycznej 
     0

Cóż można powiedzieć, chyba lepiej nic już nawet nie mówić.

(2014/11/18 15:38)
    WIERZYĆ SIĘ KUR*WA NIE CHCE.

(2014/11/18 15:48)
    No i teraz Starosta z PIS pojedzie do Wojewody z PO albo do ministrz, z prośbą o kasę na drogę, most czy szkołę i co ? jak myślicie .............? może nic nie załatwić bo wniosek nie będzie spełniał kryteriów albo pieniędzy zostanie za mało , abo partnerów do wniosku nie dość i tak to może się zdarzyć . 

(2014/11/18 16:06)
    Cała władza w ręce nad moherowych i kościelnych hej, jak by powiedział Lenin.

(2014/11/18 16:16)
    Przewodniczącym Powiatowej Komisji jest Prezes Sądu Jacek Wożnica więc zapytaj jego

(2014/11/18 19:41)
    Odpowiem Tymem:te same tyłki przyspawane do krzeseł, ani grama świeżyzny.Uniwersytet Trzeciego Wieku i Kluby Seniora w radach. Oni będą klaskac za karnet na basen, za tort na bał emerytów. Sami tego młodzi chcieliście.

(2014/11/19 07:15)