Gdzie z dzieckiem???

/ 12 odpowiedzi
Witam,
Czy znacie godne polecenia miejsca, gdzie można coś zjeść i spędzić miło czas, ale żeby było również miejsce dla dzieci (kącik zabaw)??? Interesują mnie lokale spoza Sochaczewa ponieważ te regionalne dobrze znamy. 
Z góry dziękuję za Państwa opinie.
Pozdrawiam

mks
Doprecyzuj pytanie proszę. Z kim chcesz miło spędzić ten czas?  Z dzieckiem, z partnerem, z przyjaceilem/przyjaciółką???

(2015/01/27 08:56)
Hehehe
 Socjalizm musi wrócić, notabene czy wy potraficie sami coś zorganizować, zdecydować itd?. Bez  kierownika kulturalno oświatowego, Sekretarza KC PZPR  który wam zorganizuje życie naprawdę nie da się żyć, na szczęście to forum odpowie na wszystkie pytania :)))

Dlaczego jesteście tzw. niezaradni życiowo?

(2015/01/27 11:17)
"mks" - skoro szukam miejsc, w których można zjeść i będzie kącik dla dzieci, to chyba logiczne, że będę tam szła z dzieckiem i nie chodzi mi o plac zabaw ;) A czy z przyjaciółką czy z kimś innym to chyba nie ma większego wpływu na odpowiedź.
Ale na Twoją prośbę wyjaśniam - lokal restauracyjny/barowy z dobrym jedzonkiem i miejscem gdzie dziecko będzie miało możliwość zabawy przy dłuższej wizycie.
Pozdrawiam :)

(2015/01/27 11:26)
"Deluxe" - skoro uważasz to za bezsensowne to po co się wtrącasz. Nie masz obowiązku odpowiadania na posty, które Cię nie interesują. Zaśmiecasz tylko wątek.
Pozdrawiam

(2015/01/27 11:35)
  Uważam że niema sensu zaśmiecać takiego typu wątkami forum gdzie  każdy o coś pyta, niedługo pojawią się watki typu jakie majtki najlepiej na randkę? Trochę mnie to śmieszy gdy ktoś sam nie potrafi podjąć decyzji musi pytać innych o opinią, jaki samochód najlepiej kupić, gdzie wesele zrobić itd, aczkolwiek wszystkie informacje gdzie co jest są dostępne w internecie jak pani pyta, no akurat w tym przypadku mato jeszcze jakiś sens, bo ja np. nie wiem gdzie matka mogła by pójść na kawę z koleżanką   i aby dziecko się nie nudziło, z tym że w samym Sochaczewie to chyba brak takich miejsc.
 Pozdrawiam  wszystkie mamy :)

(2015/01/27 13:00)

(2015/01/27 13:29)
12345
nie wdawaj sie wogole w dyskudje z tymi debilami forumowymi... szkoda czasu.
co do miejsc gdzie mozna zjesc i poszalec z dzieciakami to hula-kula na dobrej.. nie jest to wykwintna restauracja ale cos sie do jedzenia wybierze ale za to ile zabawy i dla dzieciakow i dla doroslych :) latem mozna sie przejsc nad wisłe a i kopernik niedaleko.

(2015/01/27 13:39)
Raz na pół roku wątek założę, a akurat do mnie trzeba było się "przypiąć" ;) Ciężki ten los nas rodziców :)
Pozdrawiam wszystkich uczestników forum i czekam na ciekawe opinie.

(2015/01/27 13:39)
12345
nie wdawaj sie wogole w dyskudje z tymi debilami forumowymi... szkoda czasu.
co do miejsc gdzie mozna zjesc i poszalec z dzieciakami to hula-kula na dobrej.. nie jest to wykwintna restauracja ale cos sie do jedzenia wybierze ale za to ile zabawy i dla dzieciakow i dla doroslych :) latem mozna sie przejsc nad wisłe a i kopernik niedaleko.

Kacpersky no to faktycznie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego nie warto z tobą rozmawiać i odpisywać  na twoje posty

(2015/01/27 15:47)
Choć by człowiek się bardzo starał,to nie da się przemilczeć prostactwa DELUX,(OLAFA SUBARA,DOREGO,itd)Chłopie to ty zaśmiecasz swoimi wpisami ,nie na temat i fobią PO.Forum jest dla wszystkich i do poruszania różnych tematów nie tylko politycznych.Twoją wszechwiedz znoszą cierpliwie inni ,więc nie pisz o zaśmiecaniu.Wolność wypowiedzi dano wszystkim ale nie wszyscy potrafią z niej korzystać.

(2015/01/27 16:56)
 Nie mam żadnej fobii PO, potrafię rozróżniać złe i dobre rzeczy, wiec tak nie pisz.

plastek czy ty chociaż rozumiesz o czym piszesz, ten dzwon się przypiernicza do mnie non stop  bo taki typ jak Kacpersky o ilorazie inteligencji dżdżownicy nie potrafi nic sensownego na żaden temat napisać ale ma nieodpartą potrzebę zaznaczania swojej obecności w każdym wątku, swoją drogą  znam gościa i powiem że to największy szpaner w Sochaczewie za  to poziom intelektualny mniej niż 0

(2015/01/27 17:40)
na Warszawskiej w niesfornej jest taki kącik dla dzieciaków na górze.. ale to w Sochaczewie  nie poza :)

(2015/01/27 22:06)