Gdzie założyć instalację gazową

/ 24 odpowiedzi
Gdzie można założyć instalację gazową do samochodu. Z góry dziękuję, pozdrawiam.
Witam.Można założyć u Smusa za przejazdem kolejowym ma zakład ale regulacje u niego odradzam nie zna się na tym robi tylko dobrze montaż (tel.600889829).Można załozyć u Kowala na Partyzantów 2 trochę nie słowny ale mechanik dobry (tel.504605067) i jeszcze jadąc w stronę Warszawy za Lotosem po lewej stronie przed ogrodzeniem stoi trabant też jest w miarę w porządku polecam u niego regulacje na analizę spalin (tel.502874550)

(2012/03/11 15:58)
Witam.Można założyć u Smusa za przejazdem kolejowym ma zakład ale regulacje u niego odradzam nie zna się na tym robi tylko dobrze montaż (tel.600889829).Można załozyć u Kowala na Partyzantów 2 trochę nie słowny ale mechanik dobry (tel.504605067) i jeszcze jadąc w stronę Warszawy za Lotosem po lewej stronie przed ogrodzeniem stoi trabant też jest w miarę w porządku polecam u niego regulacje na analizę spalin (tel.502874550)

A czy wiesz moze w jakiej cenie jest wymiana butli LPG?

(2012/03/11 18:46)
Cześć,

Ja polecam warsztat pana Radka. Radcar, czy jakoś tak w Kozłowie Biskupim w pobliżu zalewu.

(2012/03/12 16:56)
Także polecam Radka Gołębiowskiego RADCAR w Kozłowie we wszystkich samochodach w rodzinie zakładaliśmy GAZ dobry fachowiec tylko poczekać trzeba zapisy sa od 20-go każdego miesiąca.

(2012/03/12 21:01)
Wymiana samej butli kosztuje około 300 zł. z robocizną na używaną z papierem ważnym kilka lat.Bo jak chcesz nową to butla kosztuje około 300 zł. plus wymiana 150-200zł.(zależy w którym warsztacie). Alę jeżeli potrzebujesz sam papier do przeglądu to zadzwoń:660331970.

(2012/03/13 16:46)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam.Faktycznie pan S.... za przejazdem oszukuje,mi tylko pokręcił śrubkami a powiedział ze parownik rozbierał.Myślałem że ma większy szacunek dla klienta,no ale cóż.

(2012/03/13 18:50)

Gdzie można założyć instalację gazową do samochodu. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Chyba najlepiej przy silniku pod maską :)

A tak serio to słyszałem ,że 501-297-471 jest dobry, ale trzeba czekać

(2012/03/14 17:59)
witam
polecam zakład w Giżycach 13A 
510034224      Pan Kożuchowski korzystałem z usługi   pełna profeska  lepsze podzespoły w niższej cenie .pozdrawiam.

(2012/03/18 21:24)

xyx
Ja za to odradzam zakład na katach,nie maja za bardzo pojecia co robia i jeszcze wstawiaja uzywane czesci! Smus zakłada ok ale z regulacja juz ma problemy

(2012/03/19 09:33)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam.Faktycznie pan S.... za przejazdem oszukuje,mi tylko pokręcił śrubkami a powiedział ze parownik rozbierał.Myślałem że ma większy szacunek dla klienta,no ale cóż.

Witam.
Podłączam się pod wypowiedz poprzednika.
Gdybym posłuchała się co powiedział P.   S....
To straciła bym dzień (bo kazał zostawić auto od rana do wieczora)
A diagnoza jaką stwierdził wstępnie opiewała na ok. 170.- a 250.-
Traf był taki że umówił się na robotę też z innym klientem w jednym czasie. Więc po moich naciskach zmuszony był przejść do mojego samochodu.

Finał -  Poczekałam ok 30 45 min. i miałam auto.
          Patrząc na ręce nic nie było wymieniane tylko regulacja za pomocą komputera.
          Cena naprawy wyszła 25.-

Koszt - 45 min. +  25.-  =  :D

Morał - warto o swoje walczyć i jeżeli to możliwe być przy naprawie bo nie wiadomo
          co wpływa na cenę naprawy ? może wartość auta ? czas ? nawał pracy ?
Później zastanawiałam się ile bym zapłaciła wieczorem przy odbiorze hm...

(2012/03/19 23:11)
witam u Kowala też odradzam zostawiłem auto u niego na dwa dni i okazalo sie ze koles wypozyczyl sobie moj samochod i jezdzil po miescie zamiast go robic. a i czesci mkaly byc nowe a okazuje sie ze byly ze szritu. jednym slowem naciaga troche klientow. a regulowanie fakt nie zna sie na tym

(2013/03/08 10:10)
Ja polecam Far-Gaz na Rozlazłowie Pana Zbyszka Faryna. Miałam styczność z innymi gazownikami w Sochaczewie i ten wychodzi naprawdę na plus. Konkretnie, rzetelnie i naprawdę niedrogo.

(2013/03/08 22:17)
Ja Polecam mechanika na Partyzantów 2 Covala, jestem bardzo zadowolona, innym tez polecałam ten warsztat i znajomi również są zadowoleni z usług. Według mnie bardzo dobry mechanik.

(2013/03/09 12:46)

xc
A co powiecie o tych z Wyszogrodu ?? podobno dobrzy są ?? 

(2013/03/09 14:39)
Witam.
Jeśli chcą państwo zamontować instalację gazową w swoim aucie to wypytajcie o gwarancję oraz o podzespoły jakie gazownik zamontuje w waszym aucie.
Bardzo często zdarza się że klient ma zamontowaną instalację która nie powinna być zamontowana do danego pojazdu- źle dobrane podzespoły bo są tanie.
Ważne jest też profesjonalne wyregulowanie auta po montażu oraz po naprawach bieżących.
Jeśli gazownik robi Wam autokalibrację instalacji to powinien też sprawdzić- jeżdżąc z klientem- jak auto zbiera mapę benzyny i gazu.
Ponadto podczas jazdy klient może przekazać swoje uwagi które są na bieżąco analizowane i gazownik dokonuje odpowiednich korekt.
Pozdrawiam wszystkich moich klientów.

(2013/09/02 17:17)
Nie polecam Gołębiowskiego RADCAR z Kozłowa - na przeglądzie u innego gazownika okazało się, że wstawił przepływomierz po regeneracji!!!!!!!!!  Jest nieuczciwy.

Polecam z Wyszogrodu, mam stamtąd instalację w dwóch samochodach i jest ok.

(2013/09/02 23:38)

xyx
Prawda jest taka ze jesli nie mamy zielonego pojecia o aucie,to kazdy mechanik w mniejszym lub wiekszym stopniu wcisnie nam kita ze cos tam zrobił a w rzeczywistosci tylko cos tam podłubie wyczysci.

(2013/09/03 08:36)
Moich dwóch znajomych zakładało gaz sekwencyjny u Pana Zbyszka z Rozlazłowa i go śmiało polecali. Dobre ceny, nie wciska kitu :)

(2013/09/03 10:09)
A ja polecam firmę z Wiskitek http://eko-bodex.manifo.com/kontakt. Pan Bogdan zna się na rzeczy i nie na ciąga klientów. Zakładałem u Pana Bogdana gaz do Opla Astry III, i zero problemów

(2013/09/03 13:18)
Jeżdżę samochodami z instalacją gazową od wielu lat. Zawsze jest to instalacja Prins. Jak dla mnie najlepsza i najmniej zawodna. W ostatnim czasie sprowadziłam sobie autko z instalacją G3 Prins, chciałam zrobić przegląd. Nie mając zbyt wiele czasu szukałam fachowca w Sochaczewie. Niestety nie znalazłam kogoś kto zajmowałby się instalacją tej generacji. Byłam u jednego pana za przejazdem i (uczciwy gość z niego) powiedział, że u nas raczej nikt tego nie zrobi. Tylko instalacje proste lub proste sekwencje. Instalacje gazowe zawsze zakładałam w Wyszogrodzie u pana Maciona ( nie jest to reklama, tylko rada na forum w założonym wątku) Człowiek, który jest w branży od wielu lat, zna się na rzeczy i pracowników ma odpowiednio wykwalifikowanych. Przegląd nowego auta zrobiłam, co trzeba wymienili, ustawili tak, że auto mniej pali, a różnicy pomiędzy jazdą na benzynie a gazem nie odczuwa się wcale. Tzn. na pewno tak jest przy tej instalacji. Po 15 tyś. km mam przyjechać na ponowny przegląd i wymianę filtrów. Jak dla mnie nie są to naciągacze, warsztat solidny, fachowcy znający się na rzeczy. Oczywiście jest to moje osobiste odczucie i moja opinia.

(2013/09/03 13:29)
A możesz podać numer telefonu do tych fachowców?

(2013/09/05 12:41)

hej, znacie może tę firmę http://www.modern-tech.com.pl/? Potrzebuję opinii jak najszybciej :)

(2017/10/01 21:54)

W swoim oplu zakładałem instalacje gazową w łodzkim tanio mi zrobili i dobrze. O wiele taniej wychodzi teraz niż na benzynie.

(2017/10/30 13:46)