,,Gierczenie w Piekarni" #2

/ 1 odpowiedzi

GIERCZENIE W PIEKARNI vol.2

Mamy także niespodziankę dla miłośników gier planszowych i karcianych! Specjalnie dla nich przyjedzie ekipa Pro-Gamer ze Skierniewic. Udostępni i zaprezentuje nowoczesne gry przy których nie da się nudzić! Pięcioosobowa grupa na pięciu stołach przedstawi zasady gry i zorganizuje turnieje na najciekawszych grach planszowych. Zobaczymy u nich najciekawsze tytuły które wciągają na długie godziny.

Dla szukających mocniejszych wrażeń mamy  strzelnicę paintball zorganizowaną przez Paintball Sochaczew a w niej możliwość sprawdzenia się w roli żołnierza podczas strzelania do celu. Przy tym stoisku będzie można zaznajomić się również  z ofertą przygotowaną przez Paintball Sochaczew.

Całość otwieramy na długie godziny wspólnej zabawy. Spróbujcie swoich sił na wszystkich dostępnych konsolach - najlepszych z najlepszych nagradzamy!  Na miejscu dostępne będą napoje chłodzące, kawka i aromatyczna herbata, ciasta i sisha!

,,Gierczenie w Piekarni” to seria konkursów, turniejów i  pozytywnej rywalizacji. Jednym zdaniem dużo, dużo, dużo rozrywki w jednym miejscu.

Kiedy-  13 września 2014r.

Gdzie-  Niezależny Dom Kultury ,,Piekarnia” Traugutta 29 Sochaczew

Start- 11:00- 14:00 zapisy, 14:00 rozpoczęcie turniejów

Wjazd- 5zł

Znajdź nas na facebook'u- Gierczenie w Piekarni

 

Organizator- Stowarzyszenie L’ombelico Del Mondo

Patron medialny- e-sochaczew.pl

Sponsor nagród głównych- e-sochaczew

Współpraca- Pro-gamer, Paintball Sochaczew

Sponsorzy- Komputronik, Kompit, pizzeria Vesuvio

 

Jeden z tam brzęczących jest mi winny 90 zetów, może sobie przypomni, zamiast czekać na odwiedziny.

(2014/09/09 20:29)