gimnazjum nr 1

/ 9 odpowiedzi
co sądzicie na temat tej szkoły, bo ja jestem przerażony!!!!
To przerażenie dotyczy czegoś konkretnego ?

(2010/12/22 17:05)
właściwie to czym mamy być tacy przerażeni? więcej szczegółów

(2010/12/22 19:02)
Jestem przerażony ale twoją wypowiedzią. Powiedz o co Ci chodzi?

(2010/12/22 23:23)
jestem przerażony pracą nauczycieli. nie na lekcjach ale poza nimi. czyli przerwy i stosunek do uczniów. jestem ciekawy waszego zdania?

(2010/12/23 07:39)
Mnie bardziej przeraża zachowanie gimnazjalistów. 

(2010/12/23 08:12)
Praca jak praca, patrząc na to jak zachowują się gimnazjaliści podziwiam tych nauczycieli, że jeszcze ich nie wystrzelali jak kaczki

(2010/12/23 08:55)
wolff piszesz zbyt ogólnie, ciężko zrozumieć o co dokładnie Tobie chodzi ?
W każdej szkole można się dopatrzyć nieprawidłowości, ale nie wiem co masz na myśli.
Sprecyzuj ! A tak na marginesie jesteś uczniem czy nauczycielem ?

(2010/12/23 10:53)
Może jakieś konkrety. Szkoła jak szkoła Moim zdaniem niż aż tak przerażającego się tam nie dzieje poza tym iż jakaś uczennica wybiła innemu uczniowi zęba. Co wy chcecie od nauczycieli, czy szkoła ma za was dzieci wychowywac?. Ja jestem przerażony podejściem niektórych rodziców do wychowywania  swoich dzieci i ogólnie spraw związanych z edukacją

(2011/01/03 11:22)
moje dziecko jest uczniem tej szkoły, nie znam tak naprawdę nauczycieli  bo rodzice  w gimnazjum są rzadkimi gośćmi - ale każda praca jest trudna , odpowiedzialna  i nie należy patrząc  z boku  oceniać bo możemy  kogoś  skrzywdzić . Najprościej jest krytykować  a rodzice najczęściej są bezkrytyczni  wobec  swoich  dzieci a szkoda ...
\ właściwie tak ogólnie  piszesz , mam wrażenie ,że rzucasz hasło do dyskusji ale czy jesteś uczniem , czy rodzicem  a może pracownikiem tej szkoły??? co Cię uprawnia do takich  zarzutów???

(2011/01/06 21:56)