Ginekolog- położnik prowadzący ciąże- Kto najlepszy?

/ 9 odpowiedzi
Szukam jakiegoś godnego polecenia ginekologa w Sochaczewie, który poprowadzi moją ciążę. Wszystkie szczęśliwe mamusie proszę o pomoc :)
Polecam dr Wronisza ginekolog-położnik

(2014/11/12 16:03)
Ja nie polecam Dr Wronisza.Prowadzi ciąże jesli wszystko jest ok. Na swoim przykładzie przekonalam sie ze jest słabym lekarzem.Odradzam ze szczerego serca naprawde.Wiele czytałam na jego temat zanim zaczełam prowadzic u niego ciąże, byly różne opinie ale stwierdziałam że zawsze coś komuś bedzie  nie odpowiadało.No cóż to moja najwieksza głupota jaką mogłam zrobić.Czasu nie cofne ale jeśli mogę ci jakkolwiek pomóc to znajdż innego lekarza.Dr,Wronisz nawet nie potrafi zwykłych badań tarczycowych odczytać.Stwierdził że sa ok,a wyszło że są ponad norme, a kobieta w ciąży wogóle powinna mieć w okolicy 1.Nie rozpoznał niedoczynności,która jest bardzo grożna dla dziecka.Ja obecnie nie chodze do żadnego z Sochaczewskich lekarzy,wolę jechać do Warszawy.

(2014/11/12 20:32)
Popieram 'kredkę' w 100%Polecam dr Warzęchowskiego oraz dr Gawrońskiego z Alfy-odkąd dr Warzęchowski zaczął prowadzenie mojej ciąży czułam się bardzo bezpiecznie i bardzo zaopiekowana-u dr Gawrońskiego byłam podczas nieobecności dr Warzęchowskiego-obaj bardzo profesjonalni i z wielką klasą-nie dziwił ich tez fakt obecności podczas wizyt mojego męża-poprzedni lekarze mieli z tego niezły ubaw niewiedzieć czemu))za dużo przeszliśmy w pierwszej ciąży:(

(2014/11/12 21:14)
Kredka- koleżanka, która miała ginekologa z Warszawy i miała też tam rodzić, lecz wyszło inaczej, gdyż maluszek pchał się wcześniej na świat została w sochaczewskim szpitalu bardzo źle potraktowana, bo przecież- "było próbować dojechać do docelowego miejsca porodu". Dlatego wolałabym szukać kogoś tu, na miejscu. Większość moich koleżanek ma niestety tu bardzo przykre wspomnienia z ginekologami-położnikami, więc postanowiłam zwrócić się publicznie o jakąś poradę. W ogóle mam złe doświadczenia z jakimikolwiek lekarzami i raczej ich unikam, co jeszcze bardziej potęguje mój strach.

(2014/11/12 23:08)
Witam,
Ja swoją ciążę prowadziłam u Dr. Kościuczyka. Przyjmuje zarówno prywatnie jak i w przychodni na Kraszewskiego. Byłam zadowolona z usług Doktora. Rodziłam w szpitalu w Sochaczewie i też nie mam powodów do narzekania. 
Pozdrawiam

(2014/11/13 08:10)
Jest tylko jeden MAŁY szczegół-prowadząc ciążę u lekarzy niepracujących w naszym szpitalu należy się uzbroić w nerwy ponieważ pierwsze co Was spotka w tym szpitalu to głupie komentarze i uszczypliwości  na temat Waszego lekarza prowadzącego-że terminu porodu nie umie wyliczyć,że badania nie takie zleca  a może najlepiej niech sam przyjedzie i się wami zajmie ! Żenada słuchać tego!!!!!!!Państwo SUPER SPECJALIŚCI ŚWIATOWEJ SŁAWY pracujący w szpitalu są zadowoleni jak pacjentki przychodzą do nich prywatnie a w szpitalu to już nie łaska się nimi zająć????????!!!!!!

(2014/11/14 11:44)
Dziewczyny ja jestem świadoma tego że skoro wybrałam lekarza nie z naszego miasta to różnie może być,nigdy nie wiesz jak szybko potoczy sie akcja porodowa i wogole.Ale mimo to i tak wybieram Warszawe.Trudno najwyżej bede cierpiała z powodu niemiłych docinek itp a jak bedzie trzeba to nagram ich  i zobaczymy jak wtedy beda sie zachowywać.Myślę że mąż w takiej sytuacji jest w stanie dużo pomóc i powiedzieć co trzeba itp.W mojej rodzinie nie ma szybkich porodów wiec sie nie nastawiam na tzw SZYBKO I BEZBOLESNIE wiec raczej powinnam zdażyć do stolicy.
Ale uwierzcie mi i nie sprawdzajcie na swoim przykładzie.Ja musiałam sie sparzyć i zrozumieć.

(2014/11/16 17:01)
Kredka rozumiem twoje priorytety. Też się nad tym zastanawiałam, żeby wziąć kogoś z Warszawy. Ale znalazłam akurat w swoim przypadku więcej argumentów "przeciw" niż "za". Bardzo dziękuję Ci za pomoc, bo odradziłaś mi lekarza, którego brałam pod uwagę. Twoje argumenty mnie przekonały, że nie warto aż tak ryzykować :)

(2014/11/19 13:44)
Sądzę, że w Sochaczewie nie znajdziesz lekarza, który będzie odpowiadał wszystkim pacjentkom. Niestety każdy zaliczył jakąś "wpadkę".

(2014/11/20 08:52)