ginekolog - Miła kobieta ginekolog w Sochaczewie

/ 81 odpowiedzi
Tak, jest otwarta i na pewno będzie mówić do Ciebie na"Ty".
Jest dobrym lekarzem, ja jestem zadowolona.

(2013/08/23 15:57)
Podejrzewam ze wiekszosc opinii na dr Papierowska jest od osob ktore nie mialy z Nia nic wspolnego. A co do tego ze mowi kazdemu na Ty jest dobre skraca ten dystans lekarz-pacjent. Komu sie nie podoba niech zmieni lekarza chyba proste...

(2013/08/23 21:41)
A wronisza nie polecam najgorszemu wrogowi, tak mnie jak to powiedzial zacerowal ze chodzic nie moglam przez 1.5 miesiaca, nie mowie o zalatwieniu sie czy kapieli. Zadnego wspolczucia nic,przeciez jego nie boli...

(2013/08/23 21:49)
Co do Wronisza również nie polecam jeżeli są kłopoty przy porodzie to nie wie co zrobić.Żona rodziła w zeszłym roku trafiliśmy na Wronisza poród był ciężki bo mały zaklinował się i przez 45 minut nie mógł wyjść widać było tylko czubek główki Wronisz czekał i czekał dziecko cały czas nie chciało wyjść w końcu przyniósł kleszcze które od dawna już się nie używa przy porodach.Na szczęście pojawiła się dr.Dałek zobaczyła co się dzieje przejęła sprawę natychmiast rozcięła trochę żonę i za chwilę dziecko się urodziło.Przez nie kompetencje Wronisza dziecko urodziło się z zamartwicą i nie dotlenieniem i dostało tylko 4 punkty.Dzięki temu panu dziecko od roku ciągle jest leczone i do tej pory nie jest jeszcze z nim ok.-nie polecam.

(2013/08/25 13:27)
Ja u dr Wronisza prowadziłam 2 ciąże,które były prawie od samego początku zagrożone. Dzięki jego wiedzy i troski mam dzisiaj 2 wspaniałych dzieci. Także każda osoba - to inny przypadek. Na temat innych lekarzy nie wypowiem się  - bo u nich nie byłam, ale opinie i przypadki tez słyszałam różne. Pozdrawiam 

(2013/08/28 23:08)
a czy można prosic o nr tel do dr Kościuszczyka

(2014/07/18 14:11)