Gram Markt

/ 5 odpowiedzi

Witam jak wam sie kupuje w gramie na pokoju po byłej biedronce chdzi o dział miesny tam non stop jest kolejka a ruch pań szczegulnie jak prosi sie aby pokroic wedline taką predkoscią kroją aby się nie nadwyrezyc aby palca sobie nie uciąc niewiem.Najlepsze kolejka jak niewiem na początku są 4 ekspedietki nagle zostaje  1 bo 2 poszły na magazyn po cos tam a 1 poszła pokroić chleb.

Byłam tam ze dwa razy i to mnie właśnie zniechęciło - przy stanowisku mięso/ wędliny stoi się godzinami. Wolę robić zakupy na 1 Maja (?), szybko, sprawnie i uprzejmie.

(2016/10/28 13:22)

Robię od kilkunastu lat zakupy w Gram Markcie przy ulicy 15-stego Sierpnia, i nie narzekam. Duża liczba klientówi , świadczy o towarze dobrej jakości, kolejki rzeczywiście są , ale moim zdaniem ekspedientki w tym sklepie są miłe i energiczne.Kilka razy robiłem zakupy przy 1-wszego Maja ,  niestety długie kolejki i też moim zdaniem nie z winy personelu. Na Pokoju jeszcze nie byłem, chyba stosunkowo niedawno otwarty sklep, może warto panią za ladą dać trochę czasu , aby  nabrały  wprawy :-)

(2016/10/28 20:41)

Chodze tam czasem na zakupy i zawsze jest ok. Bezproblemowo, miło i sprawnie.

(2016/10/28 21:33)

poziomka333 - tam ? czyli gdzie ? Tak pytam bo w postach powyżej są już podane ze trzy lokalicacje ! 

(2016/10/31 06:19)

Mam na myśli sklep  wskazany przez autora tematu tj. na ul Pokoju po Biedronce. Do obsługi na ul 1 Maja również nie mam uwag.

(2016/11/05 22:06)