Graniczna - raj dla dentystów

/ 6 odpowiedzi

Smucą mnie nasze władze samorządowe.

Codziennie kilka razu zmuszony jestem przejeżdżać ulicą Graniczną.

I o zgrozo chyba lobby stomatologiczne ma wpływ na działania naszych urzędników, bo zęby można tam pogubić już przy 15km/h

We wrześniu pojawiła się tam równiarka, super. Ale wyrównała tylko początek i koniec drogi. Chyba tylko po to, żeby na wszelki wypadek przejeżdżający obok urzędnik widział, że coś się na tej ulicy działo. Powtórka miała miejsce gdzieś pod koniec października.

Za każdym razem jakość wykonanych robót to PORAŻKA. Ciekawe czy firma, realizująca miała zapłaconą fakturę tylko w części czy całości? A urzędnik weryfikujący prace, zapadł w sen zimowy, coś łyknął, czy ma problemy okulistyczne?

Jakież było moje zdziwienie kiedy przed świętami spotkałem tam maszynę do układania asfaltu.

Pomyślałem, że ładny prezent na gwiazdkę mieszkańcy dostaną.

Kiedy wracałem z pracy, to ryczałem ze śmiechu. W środkowym odcinku około 1,5 km gruntowej drogi za miast asfaltu rozłożono 50m klińca drogowego.

Rezultat: wjeżdżam na Graniczna 800m DAKARU - 50m wyrównanej gruntówki i 800 m DAKARU.

Pomyślałem sobie, że albo ktoś sobie jaja z mieszkańców robi, albo komuś znajomemu przed utwardzili wjazd.  Tak czy tak kiedy jadę do pracy i wjeżdżam na tą utwardzoną łatkę humor mi się poprawia.

A niezależnie od wszystkiego, może by UM Sochaczewa wypowiedział kiedy zamierza utwardzić tą ulicę.

Mieszkańcy róbcie coś, bo do domów po wertepach jeździcie.

Pozdrawiam

J. J.

Chodżcie dalej na wybory i głosujcie na to barachło.

(2013/12/29 20:53)
Też przejeżdżam tędy codziennie, podzielam Twoje zdanie- jest tragedia! A ten odcinek utwardzony nie wiadomo czemu ma służyć... do dziś zastanawiam się po co zrobili tylko taki kawałek,  i to w środku ulicy???

(2014/01/01 15:52)
No to pora sprawdzić kto ma tam działkę.
Geoportal + pytanie w gminie.

(2014/01/01 16:28)
No dobra, ponarzekaliście sobie ale co to ma wspólnego z dentystami?

(2014/01/02 10:00)
Oj widać że jeszcze procenty szumią w głowie.

Wertepy -> wstrząsy -> przysłowiowo plomby wypadają -> okoliczny dentyści się cieszą

Teraz jasne?

Ale jak już jesteś i narzekasz że narzekamy to powiedz czy widzisz jakiś sens w tych 50 wyasfaltowanych metrach po środku niczego?

(2014/01/02 10:25)
 Kiepskie drogi to norma Grzech ale polecam zmienić dentystę albo amortyzatory w aucie :)

(2014/01/02 11:24)