gratuacje

/ 27 odpowiedzi
nie ważne czy wygrał 10.000 głosów czy 280,wygrał i teraz możemy pogratulować i życzyć SOBIE aby działał na korzyść nas,mieszkańców Sochaczewa,niech się nie skupiana darmowej wyprzedaży terenów,na sprzedaży parku na podzamczu,na budowie ""pierzei południowej placu Kościuszki,tylko naprawi miejskie drogi,zastanowi się nad likwidacją ""Rad Nadzorczych"" wodociągów i innych spółek miasta,kumple już zarobili na tym przez 4 lata,te rady mogą (zgodnie z prawem),ale nie muszą  być i stanowić obciążenia dla mieszkańców,ma jeszcze pare lat do emerytury niech się stara
Zacznijmy od gratulacji i wymagajmy, bo to służba a nie prywaty folwark. Przeraża mnie wizja pierzei południowej i będę walczył o jedyny i niepowtarzalny Park w Mieście!
Karol

(2014/12/01 11:14)
Tu się zgadzam, o Dziedzictwo Narodowe, parki, zabytki i różne takie tam należy dbać, a jak ci się podoba odnowiony Park przy ul. Wąskiej, za PKO.S.A?

(2014/12/01 11:19)
Odnowiony właściwie i bardzo starannie tak samo jak ruiny zamku,teraz przynajmniej miło wjeżdżać do Sochaczewa bo nie straszą nad Bzurą zarośnięte mury.
Tak samo bardzo dobrym pomysłem jest przeniesienie dni Sochaczewa z Centrum na stadion.
Jest tam dużo terenu i jest to również pewnego rodzaju dbałość o miasto a przy okazji wygoda i bezpieczeństwo.

(2014/12/01 11:28)
Panie Piotrze,
Bardzo serdeczne gratulacje za sukces wyborczy. I niech pan dalej robi swoje.

(2014/12/01 11:33)
sukces wyborczy

:)
naprawdę uważasz / cie, że wygrana 285 głosami z człowiekiem, którego 4 lata temu odsunął od władzy to jest sukces wyborczy? O sukcesie to może mówić Krupa w Katowicach, Jaśkowiak w Poznaniu czy Biedroń w Słupsku.
Wg mnie to jest jednak porażka, nad którą powinien się pan Osiecki zastanowić.

(2014/12/01 11:40)
No i pewnie niech sobie teraz siedzi w tym zaścianku bez grosza i perspektyw. Sądzę że dla władzy w Warszawie Sochaczew stanie się teraz czarną dziurą na mapie województwa, przez którą nawet nie trzeba teraz przejeżdżać w drodze na zachód, gdyż jest autostrada. Słowem znaleźliśmy się w czarnej dupie i to dzięki 280, wyznawcom PICu. Mam tylko nadzieję że poczują to w portfelu .

(2014/12/01 11:51)
no cóż, szczawiu, jak szczawiu - szczawiu o prostu, który kompletnie się nie orientuje. Mianem szczawia określa się przecież kompletną zielonkę, ignoranta. To tylko wyjaśnienie, nie przytyk osobisty.

ale my nie wspominamy o Biedroniu,ale widzę szczawiu że tobie podobają się tacy faceci jak Biedroń..hi.hi.hi

(2014/12/01 11:52)
Dobry we no się chłopie czasem zastanów nad tym co piszesz i trzymaj się tematu.

(2014/12/01 11:57)
Szczawiu popraw gramatykę.

(2014/12/01 12:01)
A tak będzie w przyszłości z dbałością o miasto. Jak z porządkiem na skarpie koło mostu, idąc drogą z podzamcza nad rzekę, wyraźnie nikt się tu porządkiem nie przejmuje .
SŁOWEM ZMIENIAJĄ MIASTO ?

(2014/12/01 12:06)

(2014/12/01 12:07)

(2014/12/01 12:11)
Wracałem w niedziele wieczorem do Sochaczewa i miałem przyjemność zobaczyć nasze miasto z samochodu :
dziura, straszna dziura.
Ludzi na ulicach brak, atrakcji w mieście jak na lekarstwo.
Z czego tu się cieszyć, że przez kolejne 4 lata nasze miasta jeszcze bardziej podupadnie i będzie jeszcze większą dziurą :)

(2014/12/01 12:26)
Wszystkieryśki....
Jakbyś częściej wyjeżdżał to byś zatęsknił za tą dziurą jak ją nazywasz.
Miasto jak miasto to ludzie muszą dorosnąć do odpowiedzialności za słowa i czyny.....

Karol

(2014/12/01 14:17)
No i pewnie niech sobie teraz siedzi w tym zaścianku bez grosza i perspektyw. Sądzę że dla władzy w Warszawie Sochaczew stanie się teraz czarną dziurą na mapie województwa, przez którą nawet nie trzeba teraz przejeżdżać w drodze na zachód, gdyż jest autostrada. Słowem znaleźliśmy się w czarnej dupie i to dzięki 280, wyznawcom PICu. Mam tylko nadzieję że poczują to w portfelu .

Pieniążków z unii załatwionych przez poprzedników już nie będzie, nie będzie też można powiedzieć że powiat przeszkadza w rozwoju. PEŁNIA WŁADZY
TO PEŁNIA ODPOWIEDZIALNOŚCI I KONSEKWENCJI. I WIECIE CO TO OZNACZA, W PRZYPADKU TEJ EKIPY ? NIESTETY ALE PEŁNĄ KLAPĘ. Bo niby o czym w województwie czy u marszałka będą rozmawiać z Burmistrzem z PIS, przecież nie o dodatkowych pieniądzach na inwestycje. Na to trzeba by zaoszczędzić na wkład własny, a tu końca wydawania publicznych pieniędzy na igrzyska i promocję nie widać. 

(2014/12/01 15:26)
Niestety ale czy w naszym Mieście są tylko wróżbici od czarnowidztwa. Co ma partia polityczna do rządów Naszym Miastem? Liczy się człowiek czy o tym wszyscy zapominają to człowiek sprawia swoimi czynami czy ma być dobrze czy źle. Co za brednie tu wypisujecie to jest czas by uświadomić urzędującym co jest dla Mieszkańców najważniejsze. Wybór jaki został dokonany to nie koniec świata, to nowy etap, nowe rozdanie. Czy nikt tego nie widzi? Koniec rządów siwego-blondi w powiecie. Jest takie powiedzenie ...jak nie masz tego co lubisz to ciesz się z tego co masz...

Karol

(2014/12/01 16:38)
Gratulacje.  Mam nadzieję, że to ostania Pańska kadencja. Ja i moi sąsiedzi próbowaliśmy  z Panem rozmawiać ale Pańskie grubiaństwo i brak merytorycznych argumentów sprawia, iż nie kwalifikuje się Pan na partnera do dyskusji. 

(2014/12/01 16:38)
Szczawiu jakie ma znaczenie np. w piłce nożnej czy ktoś zdobywa puchar w Finale 1;0, czy 7;0, ważne jest zdobycie miejsca punktowanego najwyżej, dla mnie niebywałe że ci wszyscy gloryfikujący tzw. demokrację nie potrafią zmierzyć się, pogodzić z podstawowym jej fundamentem jaskim jest wynik demokratycznych Wyborów.

(2014/12/01 17:56)
ale ja przecież nie kwestionuję zwycięstwa. Zwycięstwo to zwycięstwo. Wygrał, będzie burmistrzem kolejne 4 lata prawdopodobnie. Jednak tego zwycięstwa nie można nazywać sukcesem wyborczym.

No chyba, że spojrzymy ze strony takiej, że "był to beznadziejny burmistrz, wszyscy widzą jak tylko się lansował, promował na dokończeniu tego co zaczął poprzednik, nie rozmawiał z ludźmi, mimo iż to obiecywał, że będzie dla mieszkańców, zadłużył miasto, mamy najdroższą wodę na świecie ale jednak wygrał kolejne 4 lata". Jeśli ktoś tak patrzy na to to zdecydowanie się zgadzam sukces wyborczy.

(2014/12/01 22:10)
Szczawiu tak jest w polityce że każdy polityk wszystkie swoje pawie piórka wystawia, lansuje się. Bo nie kto inny powiedział jak  Premier, Prezydent Donald Tusk że " Kampania Wyborcza trwa bezustannie" i ma racje jeśli ktoś chce odnieść wynik wyborczy na plus musi tak robić. Nie mów tego że nie rozmawia z ludźmi bo dowodem tego że rozmawia są  rajdy rowerowe, biegi, oraz różnego rodzaju spotkania, sam osobiście niejednokrotnie rozmawiałem. Kwestia oceny to każdego indywidualna sprawa w zależności kto w co uwierzył i czego oczekiwał, wg. mnie jest b. dobrym Burmistrzem. Tak samo mówiliście o Burmistrzu Czubackim, że zły beznadziejny, ma poronione pomysły  itd. ale teraz z perspektywy czasu inaczej to widzicie, mam tylko nadzieję że Piotra Osieckiego też docenicie w przyszłości.

(2014/12/01 22:28)
Jacy Wy?

(2014/12/01 22:58)
Szczawiu, nikt nie przebije lansu pana Czubackiego w pierwszej kadencji, był w każdej wiadomości na fotkach w różnych pozycjach( na siedząco w gabinecie władcy, na stojąco w otwieraniu różności, pomieszczeń nawet klitek jak słynne pomieszczenie rum lanczu i wiele fotek w plenerze) szkoda faceta ale to była walka o emeryturkę i posadkę dla jerzyka wizja bez przyszłości. Musisz przełknąć tą pigułkę i liczyć na zmiany w rządzeniu Osieckiego jak i traktowaniu Mieszkańców. Osiecki kontynuował to co pozostawił mu Czubacki czas na pokazanie jego własnych projektów i spełnienie obietnic wyborczych.
Karol

(2014/12/01 23:10)

jak sami zauwazyliscie portal ten nie mial najmniejszego wyplywu na wynik wyborow ani nieodzwierciedlal nawet w malym procencie "glosu ludu" :)

jak sami wiecie osiecki kompletnie ignoruje mieszkancow, zamyka sie w swojej twierdzy, olewa ludzi, nie przychodzi na debate, totalna poracha z cegielnia itd.... ale to wszystko tylko w necie.. a nas ilu tu jest? 0,2%?

on dobrze z tego zdaje sobie sprawe.. wie ze sochaczew jest totalnym ciemnogrodem jesli chodzi o technologie.. statystyczny sochaczewianin opiera swoje poglady na radiu fama.. przepraszam.. sochaczew, ulotkach i propagandzie koscielnej.. panie osiecki to jest pana "miasto innowacji"

jak patrze na ta ulotke poplamiona, obdarta, naklejona na brudna szybe w rozpiżdżonym autobusie to juz nawet smiac mi sie nie chce...

mimo wszystko wypada pogratulowac zwyciestwa. gratuluje.

(2014/12/02 07:59)
karol997, ja absolutnie nie chwalę pana Czubackiego. Już mówiłem, że tez chciałem innego burmistrza cztery lata temu i cieszyłem się, że go odsunięto, że jest ktoś nowy. Teraz głosowałem na Czubackiego, bo nie chciałem Osieckiego. Nie tylko dlatego, że to człowiek prawicy jest, że popiera go PiS tylko za to jak burmistrzował przez te cztery lata. Po prostu mi się nie podoba. Tak rozmawia z ludźmi, że jego strona do kontaktu z ludźmi zaraz po II turze cztery lata temu zniknęła. Notabene zadałem tam kilka pytań. Odpowiedzi żadnej. Jakbym mu nasłodził to by pewnie odpowiedział. Takich jak ja jest zapewne mnóstwo w tym mieście. Blokada komentarzy na e-sochaczew. Kasowanie komentarzy na Facebooku. Kasowanie i blokowanie niewygodnych użytkowników. Oczywiście poza dytyrambami tam wypisywanymi. Reszta jest usuwana. Rajdy rowerowe? Ha... Rozumiem, że jeśli ja nie jeżdżę już na rajdy rowerowe i nie chodzę na huczne otwarcia z jego udziałem (choć nie znam takich bez jego udziału) w tym mieście to nie mam szans na jakąkolwiek rozmowę? :) No burmistrz dla ludzi naprawdę. Na spotkania też się raczej nie wybieram, bo nie mam zamiaru usłyszeć od jakiegoś "prawdziwego patrioty" nieznającego tak naprawdę dobrze języka polskiego rymowanki o lewactwie czy złodziejstwie. Dobra niech będzie, że obaj się lansowali zawsze, choć uważam, że obecny zdecydowanie więcej jak pisze kacperskyy nawet na debatę nie przyszedł. Dlaczego? Ważniejsze było pokazanie się na koncercie a nie tam na jakiejś debacie w e-sochaczew. Poza tym metoda kampanii wyborczej typowo PiSowska a tego po prostu nie znoszę.

No dobra ale to nie temat do oceniania kadencji. Zwróciłem uwagę tylko na nazwanie zwycięstwa pana Osieckiego sukcesem wyborczym. Wg mnie większy sukces, mimo przegranej odniósł właśnie pan Czubacki, mimo iż jak wiadomo część jego wyborców głosowała nie na niego tylko przeciw panu Osieckiemu. jednak facet po odsunięciu od cztery lata temu wrócił i powalczył i przegrał minimalnie tak naprawdę. Czy pan Osiecki się nad tym zastanowi czy liczy na to, że teraz w ich łapach jest już wszystko co można mieć i teraz to oni mogą wszystko.

Dlatego ja zdecydowanie gratuluję panu Czubackiemu osiągnięcia tak dobrego wyniku zwłaszcza, że był beniaminkiem w tej bitwie używając terminologii piłkarskiej.

(2014/12/02 10:09)
kacperskyy-ty może tego nie zauważasz albo robisz to celowo i wtedy twoje skromne ego wzrasta.
Ty swoimi wpisami obrażasz mieszkańców Sochaczewa-"statystyczny sochaczewianin opiera swe poglądy na radiu fama"-to chyba ty opierasz swoje poglądy na Hitlerze i jego Mein Kampf idioto,bo sochaczewianie to od lat ludzie spostrzegawczy i z pomysłami,posiadają swój własny punkt odniesienia i oceny i nie muszą pobierać jakichkolwiek wzorców nie wiadomo z kąt.
A ogólnie Fama to fajne radio a Franio i Piasecki są znakomici.

(2014/12/02 13:00)