Gzie jest ochrona środowiska

/ 4 odpowiedzi

Witam mam pytanie czy w Sochaczewie remont  musi zawsze ponosić zniszczenia .Remont mostu wiąże sie z utrudnieniami , ale nie tylko śmieci i gruz zostaje wywożony do rzeki zniszczenia terenu sa nieodwracalne,ale nasza ochrona środowiska nic nie widzi wystarczy przejść sie pod most i zobaczyc ten śmietnik.Ciekawe kto i za czyje pieniądze przywróci cały teren Toru do pierwotnego  wyglądu.

W naszym kochanym mieście nikt nie 

interesuje  się , co robi  wykonawca liczy się tylko tania inwestycja a miasto środowisko to 2 rzędna sprawa.

Potem zapłaci Społeczeństwo.

(2016/10/18 14:34)

Witam obu Panów z "Szaraka". 

Inwestycja odnośnie mostu jeszcze nie jest zakończona, więc po co ta spinka.

Arturze, poproś wykonawcę mostu aby z gruzu i ziemi usypał jakąś "hopkę" a tymczasowy problem może okazać się sojusznikiem.

Wiem, że ciśnie Was czas, bo zbliża się chwalebna data, jak co roku zawody motocrossowe 11 listopada. 

Coś mam dziwne przeczucie, że będą to ostatnie zawody w tym miejscu. (jeżeli wogóle dojdzie do 11.11.2016) 

(2016/10/18 20:47)

Nastro zostawie to bez komentarza ,a jeśli chodzi o zawodt to naspna impreza promująca miasto w Polsce i nie tylko umiera.

(2016/10/19 14:01)

miejmy nadziej ze po remoncie mostu wszystko wroci do normy,a co do miejsca to bardzo dobre na tor ,no chyba ze przeszkadza drugiej stronie .

(2016/10/20 10:01)