Hawaje czy jednak Sochaczew?

/ 18 odpowiedzi / 2 zdjęć
Czyżby w Sochaczewie nie działo się nic ciekawego, nie było żadnego interesującego obiektu do promocji, że trzeba promować wakacyjną propozycję ratusza zdjęciem egzotycznych wysp?
Wakacyjne kalendarium

Też zwróciłem uwagę na fotosik do tego tekstu miasta. Jak sądzę, projekt graficzny "plakatu" zrobił wydział promocji ratusza. Gratuluję. Świetna promocja, módlmy się, żeby to nie poszło w Polskę. Przedszkole po prostu!

(2014/07/09 11:33)
a czy to ważne jaki plakat,ważne by propozycje spędzenia lata były fajne,to może lepsze było by foto zarośniętego zalewu Boryszewskiego?,no trochę wyrozumienia.

(2014/07/09 11:43)
Ejjjj, wszyscy jesteście w błędzie! na podstawie ostatniej sondy Ratusz zadecydował w trybie natychmiastowym zniszczyć tor motocrossowy i wybudować promenadę nad Bzurą, a oto właśnie jej projekt! ;D
Toczą się jeszcze tylko rozmowy, czy połączyć ją jakimś wąskim tunelem zakochanych z "Wawrzyńczaczkim zagajnikiem D(y)umania ;)
Swoją drogą... pierwsza grafika jaka wyskakuje po wpisaniu "wakacje 2014" w google to właśnie ta lazurowa sceneria. Brawo.... szczyt umiejętności "kopiuj obrazek". + oczywiście eksperci od obróbki zdjęć, bo przecież ktoś musiał dodać wyszukany napis....
Bleah!

(2014/07/09 11:48)
Dla mnie przekaz jest jednoznaczny, "Spier.... z tego miasta na wakacje w "ciepłe kraje" bo tu i tak nic ciekawego się dziać nie będzie". Wyrozumienia czy wyrozumiałości? Ja wszystko "wyrozumuję":))) Bambelcośtam czy to potwierdzone informacje? ;)

(2014/07/09 11:54)
no pewnie! Sonda na e-Socho była przykrywką do odwróconego referendum w sprawie promenady! Odwróconego, ponieważ opcja, która zdobędzie mniej głosów przejdzie, a więc jutro już buldożery mają zrównać motocross z ziemią a do końca lipca ma być taki właśnie bungalow na Bzurze. Zielony kolor rzeki z resztą zgadza się z tym w herbie Sochaczewa. Wszystko jest przemyślane ;P

(2014/07/09 12:10)

Swoją drogą... pierwsza grafika jaka wyskakuje po wpisaniu "wakacje 2014" w google to właśnie ta lazurowa sceneria. Brawo.... szczyt umiejętności "kopiuj obrazek". + oczywiście eksperci od obróbki zdjęć, bo przecież ktoś musiał dodać wyszukany napis....
Bleah!

hahah rozlozyles ich na lopatki bumblebee! amatorszczyzna faktycznie. sprawdzilem. gosc lub gosciowa weszla do netu wpisala haslo, skopiowala obrazek i robota wykoana.. premia w grudniu ze 2 tysie wpadnie... i w tym momencie przestaje to byc smieszne... za nasza kase tacy "specjalisci" od promocji.....

(2014/07/09 12:28)
Po prostu władzom zabrakło pomysłu na promocje miasta, stąd ta pseudo fantazja;-)  A tak poważnie ten pomysł zakrawa na kpinę. A, może się mylę? Może nie długo Sochaczew zamieni się w jakaś egzotykę?

(2014/07/09 13:19)

jaka dolina krzemowa w socho takie tez hawaje :D

tak tak pije do cegielni ktora nadal stoi ruina a gdzie powinnismy juz pracowac przy skladaniu telefonow samsunga :D

(2014/07/09 14:49)
Czyżby w Sochaczewie nie działo się nic ciekawego, nie było żadnego interesującego obiektu do promocji, że trzeba promować wakacyjną propozycję ratusza zdjęciem egzotycznych wysp?
Wakacyjne kalendarium

grafik płakał jak projektował...

(2014/07/09 16:50)

(2014/07/09 19:28)
Wspaniałe:)))))))))))), od dziś Robroy jesteś moim idolem!
Ba jak kiedyś zostanę burmistrzem to zatrudnię Cie w wydziale promocji:)

(2014/07/09 21:49)
robroy dobre... 
pozwoliłem sobie przybliżyć znak z twojego zdjęcia który to sugeruje aby mimo wycinki nie zwracać na nią uwagi i udawać że drzewa nadal się tam znajdują hehe 

(2014/07/09 22:10)
Ja właściwie to się zastanawiam po co promenada, skoro już prawie, prawie ukończone są Watykańskie ogrody. Pieniądze na promenadę, przekazał bym na budowę ogrodów, oczywiście odnotowane by to było jakąś wielką tablicą pamiątkową Sochaczewianie dziękują darczyńcą. A co do grafiki Lato w Sochaczewie, myślę że grafiką i wszystkim co w tym siedzą należy się premia i inne takie. Przecież cały czas się rzuca, 500tyś, 2mln itd. Jak by to było 2 tyś.

(2014/07/09 23:58)

przyjezdzajcie do socho.. mamy nowy wzgorek zamkowy za 10mln z usytulowanym obok placem z wytryskiem i.... to wszystko :)

wystarczy zrobic ankiete z czego znany jest sochczew: a) zelazowa wola b) waskotorowka

nie wierze ze ludzie zajmujacy sie promocją czy historią tego nie wiedzili i wpieprzyli 10 milionow w ruine ktora wszyscy maja w dupie zamiast po pierwsze wydac 100 razy mnie a po drugie iwestowac w pierwszej kolejnosci w miejsca na prawde atrakcyjne dla turystow.

kolejny przyklad szerokowzrocznosci ludzi majacych wplyw na rozwoj tego miasta

(2014/07/10 09:52)

Marudzić każdy może (...)

nikt Was tu nie trzyma :)))  w tym Sochaczewie...  ale skoro już planujecie tu zostać, to wystarczy się rozejrzeć  i też można nieźle spędzić czas... bo tak na prawdę ważne jest fajne  spędzenie czasu, niektórzy wybulają kupę kasy na ciepłe kraje  i wracają niezadowoleni ... bo źle czas spędzili

A u nas ?  jest w okolicy dużo fajnych tras rowerowych (Puszcza K), są dwa miejsca spływów kajakowych (Boryszew, Plecewice) , są fajne kąpieliska nad Bzurą (ja się kąpałem) , zamiast psioczyć na ruiny zamku , proponuję wybrać się w ładny dzień do muzeum  ziemi soch. i spojrzeć trochę głębiej  w kontekście historycznym;

w inny ładny dzień można zabrać dzieciaka  na wędrówkę po okolicy i pokazać mu  mnóstwo "fajnych" bunkrów i pomników a przy okazji powspominać czasy II wojny światowej;

kolejny fajny dzień : można wybrać się z ekipą znajomych - im więcej tym lepiej - kolejką wąskotorową . bo narzekamy ale czy choć raz byliśmy na takiej wycieczce?

pojedźmy do Żelazowej Woli, Nieborowa, Arkadii... zwiedźmy w niedzielę zabytki i kościoły w Łowiczu... trzeba nadrabiać zaległości ..

i wiele innych pomysłów ,  żeby zabić nudę po pracowitym tygodniu w korporacji  :))

życzę miłych wakacji :))

Fraterr

(2014/07/10 11:07)

fratter ja nie wymagam cudow wiem co tu w okolicy jest.. mi chodzi jedynie o to ze jesli w cos mozna wlozyc 10 mln to zrobmy to z glowa. nawet tak szumnie reklamowane otwarcie ruin po remoncie bylo kompletna porazka...

kolejka jest tak kojarzona z sochaczewem jak piotrkowska czy manufaktura z lodzia.. i oni jakos nie wpierdzielaja w remont jakiegos syfu tylko skupiaja sie na tym co jest wazne turystycznie.

za 10 baniek mozna bylo odrabac ta kolejke na cacy, porobic jakies fajne rzeczy przy trasie plus na prawde jakas osade wybudowac w tulowicach czy w innym miejscu dokad dojezdza kolejka.. mozna bylo zrobic na prawde cos porzadnego z czyms z czym socho jest kojarzone a nie wpier** 10 baniek w szczalnie dla zuli...

(2014/07/10 11:22)
Pewnie ,że kasę można spożytkować na wiele  sposobów, wg mnie w Sochaczewie brakuje zagospodarowania linii brzegowej Bzury,  parę kładek , kąpielisk , i tyle ...  ale nie mogę oceniać  negatywnie inwestycji odbudowy ruin zamku , bo wg mnie jest ok, pieniądze były w większej części z dotacji na konkretny cel w konkretnym miejscu , jeśli nie trafiły by do naszej gminy z pewnością jakaś inna gmina w Polsce odbudowałaby swoje ruiny zamku ;)))  żeby żule mieli gdzie sikać

(2014/07/10 11:49)
to prawda :)

(2014/07/10 12:49)