I co będzie KFC? albo street Północ - Południe? a co z Mleczarnią?

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam was wszystkich !!!!
Pierwsze moje pytanko które mnie interesuje to kończą koło Carrefoura budowę , jak na początku pisano to miało być KFC , i ktoś coś wie na ten temat ???

Drugie moje pytanko to mieli robić ulicę Północ-Południe i co z tą inwestycją ?? Bo przez 600 lecia to coraz ciężej sie jezdzi , swiatła , korki w godz szczytu , tiry , po bokach stojące auta , katorga taka ulica PÓlnoc-Południe to mysle priorytet dla Sochaczewa .

Trzecie pytanko to co z tą mleczarnia ojjj jak dużo pokazywano , obiecano , a tu nic !!!!

Jesli ktoś coś z was wie na te tematy to proszę napisać !!!

Pozdrawiam
Pisano o tym i pewnie NASTĘPNY    KWAS !!!!!!!!!!!!!!!! z tego będzie jak zawsze nie ma co tu wierzyć w to co piszą i gadają w tym miescie , sprawa umarła kfc , mleczarnia , ulica , ojjj jak by tak pomyslał i sobie przypomniał to bardzo bardzo dużo by tego było !!!

(2014/09/24 10:35)
WitamSonata Park zostanie otwarta w Pażdzierniku/ Listopadzie. Kończą się prace brukarskie, wykończeniowe w pomieszczeniach, przebudowa istniejącego wejścia oraz całej infrastruktury istniejącego Carrefoura. Zakończyły się także inwentaryzacje geodezyjne. KFC zrezygnowało z wynajmu już dawno gdyż już w Lipcu byli znani wynajemcy owych pomieszczeń handlowych. Co do KFC słyszałem,że brak możliwości postawienia tzw. ,, drive-a'' spowodował,że się wycofali.Prace związane z Mleczarnią i z powstającą tam galerią handlową mają ruszyć w przyszłym roku.

(2014/09/24 13:27)
Kolego chyba nie jestes dobrze poinformowany , bo z tego co ja wiem i czytałem to KFC chciało wybudować swój budynek gdzieś koło Carrefoura tak jak Mc Donald .

(2014/09/25 14:27)
Na logike tak to powinno wygladać,gdyz jedyne pomieszczenie nadające się powierzchniowo na restauracje to powstały tam H&M, jednak w projektach, które oczywiście sie zmieniały z biegiem czasu nie było tam oddzielnego budynku ,w którym to niby KFC miałoby wybudować swoją placówke. Fakt jest faktem ,że restauracji nie będzie.

(2014/09/25 17:16)
Szkoda !!!!!!!!!!!

Pewnie znów będziemy czekać pare ładnych lat jak na Mc Donalda wszędzie już był nawet w mniejszych miasteczkach a u nas wielka du...a jak zwykle i pewnie z KFC znów tak będzie !!

(2014/10/06 13:54)