I co Pan na to Panie Pośle Małecki

/ 26 odpowiedzi / 4 zdjęć
Jak doniosła dzisiaj około godz. 13 - tej,Prokuratura warszawska , na jej polecenie został aresztowany ksiądz Polak pełniący "posługę Bożą" na Dominikanie a podejrzany o czyny pedofilskie.Panie Małecki czy zgodnie z Pana pojmowaną sprawiedliwością , którą dał Pan wyraz w swoim liście , a kończąc  " Aby uniknąć zarzutu ewentualnego wpływania na wynik prowadzonych postępowań wydaje się koniecznym natychmiastowe podjęcie przez Pana Starostę decyzji o zawieszeniu i odsunięciu Janusza Ciury od pełnionych obowiązków." również i teraz wystąpi Pan Panie Pośle do zwierzchnika kościoła polskiego , aby ten ustąpił ze stanowiska . A może pójdzie Pan dalej i wezwie Papieża do abdykacji , czekam jako obywatel na te wezwania . Tylko jest pytanie , który czyn określa Pan jako bardziej niegodziwy . Myślę , że nie stać Pana na odpowiedź , a może się mylę.?
Szanowny panie Kuc czy sądzi pan iż kompetencje pana Posła Małeckiego sięgają tak daleko aby mógł ingerować, interweniować w sprawy Curii. Proponuję trochę więcej cierpliwości, sprawa zapewne niebawem zostanie wyjaśniona. nie jestem pewien czy pan Małecki zagląda na forum  wiec podejrzewam że odpowiedzi tutaj  raczej pan nie uzyska.

I jeszcze taka mała uwaga, pisząc o takich rzeczach czy jakichkolwiek innych tanich sensacjach proszę podawać źródło pochodzenia informacji bo tak wydaje się tylko plotkarskim elementem nagonki politycznej i bardzo brzydkiej gry.

(2014/02/17 14:36)
A mnie raczej interesuje nasze podwórko i czekam na rezygnację wicka powiatowego tego wymaga honor za nie dopełnienie obowiązków i nieodpowiedni nadzór nad placówką dymisja.

Karol

(2014/02/17 15:08)
Z olafem to nawet nie chce mi się gadać, ale źródło to dzisiejsze wiadomości we wszystkich programach radiowych , a i podejrzewam ,że tv . Ta wiadomość do Karola , żeby nie było wątpliwości. Zgadzam się z Panem ważne jest nasze podwórko , ale również podwórko za płotem.

(2014/02/17 19:22)
"Jak doniosła dzisiaj około godz. 13 - tej,Prokuratura warszawska , na jej polecenie został aresztowany ksiądz Polak pełniący "posługę Bożą" na Dominikanie a podejrzany o czyny pedofilskie.Panie Małecki czy zgodnie z Pana pojmowaną sprawiedliwością , którą dał Pan wyraz w swoim liście , a kończąc  " Aby uniknąć zarzutu ewentualnego wpływania na wynik prowadzonych postępowań wydaje się koniecznym natychmiastowe podjęcie przez Pana Starostę decyzji o zawieszeniu i odsunięciu Janusza Ciury od pełnionych obowiązków." również i teraz wystąpi Pan Panie Pośle do zwierzchnika kościoła polskiego , aby ten ustąpił ze stanowiska . A może pójdzie Pan dalej i wezwie Papieża do abdykacji , czekam jako obywatel na te wezwania . Tylko jest pytanie , który czyn określa Pan jako bardziej niegodziwy . Myślę , że nie stać Pana na odpowiedź , a może się mylę.?"
Tak racja, czekamy na apel posła do szefa Episkopatu w związku z oskarżenie kolejnego już księdza o pedofilię. Czekamy panie pośle - głośle, bądź pan konsekwentny ?

(2014/02/17 19:28)
i pan śmie inaczej działać, a co dziwnego żądać podania się do dymisji kogoś ze starostwa .Niech Pan nawołuje do abdykacji tych pedofilii.

(2014/02/17 21:56)
Do wyżej

Trzeba mieć trochę odwagi by się podać do dymisji jak widać dziwne jest tylko to, że się nie podaje, a ja za niego tego nie zrobię...chyba rozumiesz?

Karol

(2014/02/17 22:47)
Jak zwykle zachowujecie się jak 4/5 letnie dzieci bo jest sprawą oczywistą że na forum ani nie rozwiążecie tego problemu ani nie uzyskacie odpowiedzi na takie pytania.  Chodzi jak zwykle o robienie dymu , bo kiedy np. jakiś katolik będzie się wkurzał i nawsadza wam to będzie okazja żeby jechać po całości i mu jeszcze lepiej nawsadzać, tylko czy o to chodzi, czy to forum będzie przez to ciekawsze?. Nie przyrównujcie tu dumisji pana Ciury bo to zupełnie inna sprawa. Ja uważam tak, iż skoro w tym kraju kary dla pedofilów niema to niema, lub  jako taki wymiar sprawiedliwości w tej materii jak do tej pory nie funkcjonuje skutecznie. W USA Ojczym który by dotykał podczas kąpieli 10 letnia córkę swojej konkubiny pójdzie bez kozery na 10 lat do  więzienia , bo przecież 10 letnia nastka nie potrzebuje niczyjej pomocy żeby się dobrze wykapać , a u nas  bandzior gwałci i morduje 4 dzieci i dostaje 25 lat, porównawczo jaki jest status i relacja w/ w wyroków?
 Resocjalizacja to totalna bzdura wymyślona przez jakichś idiotów dla kasy, nic takiego w praktyce nie funkcjonuje, nikt jeszcze nigdy z więzienia nie wyszedł lepszy, zawsze wychodzi o wiele gorszy.

Osobiście nie wiem jaki jest status prawny i czy jest możliwe zastosowanie prawa wobec  Księży za takie występki przez Sądy. Lepiej zapytajcie posła ale  pytanie tu na forum wydaje się być kuriozalne , równie dobrze jakbym tu na forum zapytał " Panie Premierze jak żyć?, w kraju w którym bandyci chodzą po ulicach!

Żebyście nie mówili   i znowu na mnie, ale poruszając takie wątki i w taki sposób  tu na forum  to pisząc z wami mam wrażenie że zadaję się z idiotami

(2014/02/17 23:58)
Za komentarz niech posłużą słowa wypowiedziane przez człowieka który uwierzył panom z PIS, a teraz mówi tak :

(2014/02/18 20:01)
Pan paprykarz chyba chciał się uczepić miękkiego g... kału a to się oderwało i teraz płacze bo popłynęło dalej bez niego :)))

I co mam go żałować , że źle zainwestował?

(2014/02/18 23:34)
Olaf-metro nie interesuje mnie wątek pedofilski księży to sprawa dla sądów i prokuratur.
Chyba nie muszę tłumaczyć, iż bardziej dla mnie liczą się lokale sprawy i lokalne problemy.
Nie bronię Posła Małeckiego ale z całym szacunkiem jak on ma odpowiadać za "dokonania" księży to niech lepiej zajmie się aferami, które bulwersują Mieszkańców. A teraz jeszcze wtrącasz paprykarza, który mając tak duży biznes nie ubezpieczył go to do kogo ta pretensja?
W powiecie cisza, wicek przestał się wypowiadać i widać, że liczy na wyciszenie sprawy. To o sprawował nadzór nad tymi placówkami to on je kontrolował jak i przewodniczący komisji pan jerzyk. Więc po co te czcze gadki o g...., kale. Piś czy nie pis to ludzie pełniący obowiązki i piastujący nadzór odpowiadają za wszystkie sprawy w danym zakresie. Narobiło nam się stowarzyszeń, ugrupowań, partii a jak się dorwą do stołków i narobią bałaganu nikt ie ponosi odpowiedzialności...bo takie mamy prawo czy bezprawie.

Karol

(2014/02/19 00:04)
Karol to akurat nie ja wtrąciłem wątek paprykarza tylko się do tego odniosłem co tu wkleił Botoks, i zgadzam się z tobą w zupełności. W sprawach afer postępowanie trwa i  też się niecierpliwię bo bliskie mi osoby stanowia status osoby poszkodowanej w jednej z nich a mianowicie w sprawie pana lekarza który miał zakaz wykonywania zawodu  i wystawiał zaświadczenia które nie maja żadnej wartości oprócz dowodu rzeczowego w sprawie.

(2014/02/19 11:00)
Z tymi partiami jest podobnie jak z tym wyborem pośród 100 kanałów telewizyjnych kontrolowanych przez jedną i tę samą korporację. Kogo byś nie wybrał to będzie ta sama czerwona...., dlatego jestem za KNP bo to jedyna i najbardziej wolnościowa opcja
 Powiedz mi dlaczego w USA, Nowej Zelandii czy Australii buduje się autostrady bez dotacji i buduje się szybciej, więcej i lepiej a ponadto taniej Można? Można!

P.S. Z USA to nie do końca  trafne porównanie bo ten idiota który rządzi Ameryką w czasach Luthera Kinga dostałby najwyżej 2% poparcia i byłby co najwyżej nadzorcą niewolników. Ma szansę przejść do historii jako najgorszy Prezydent Stanów Zjednoczonych.

(2014/02/19 11:13)

pkp

olafffff ku....!

KOCHAM CIĘ

PKP

Piękna Fest Panna

(2014/02/19 18:47)
Za komentarz niech posłużą słowa wypowiedziane przez człowieka który uwierzył panom z PIS, a teraz mówi tak :

(2014/02/19 20:29)
 No i ma rację, Naród powinien pogonić gdzie pieprz rośnie całą tę "Bandę Czworga", tj: PIS,PO,SLD,PSL

(2014/02/20 11:15)
olaf.. tchorzliwa ciotko bez honoru shut up your mouth

(2014/02/20 11:34)

It close better < Self-service store > person

(2014/02/20 11:44)
Pasterz przybywa, do swoich łowiec.

(2014/02/20 12:42)
 No ba w końcu nie byle kto przyjechał :)

(2014/02/20 14:05)

(2014/02/20 19:51)
pan małecki nie tylko kasuje niewygodne dla siebie komentarze na facebooku, ale także blokuje możliwość komentowania tym, którzy się z nim nie zgadzają. czy tak powinien postępować polityk? poza tym strona posła to religijny odlot. fundamentalistyczny ekstremizm. przerażające. https://www.facebook.com/pages/Maciej-Ma%C5%82ecki/533251443444200?sk=timeline

(2015/03/07 10:12)
 No akurat do pięt nie dorastasz niedouku panu Małeckiemu, poczynając od tego iż wiedza na poziomie szkoły podstawowej  o tym iż  Imiona, nazwiska i nazwy pisze się z dużej litery tobie nie jest dostępna.
 Po drugie każdy sam decyduje o i ma do tego pełne prawo jak wygląda jego strona wizerunkowa np. na facebooku.Nic tobie do tego!

Ja jestem dumny  że takiego posła z wartościami mamy z naszego miasta.

Przerażająca jest twoja nienawiść którą porównać można tylko do spirali nienawiści jaką rozpętał kiedyś Hitler lub Stalin!

(2015/03/07 10:40)
Metro/delux i kto tu pisze o nienawiści.Ty to jednak masz nie spożyte pokłady wstydu.Mnie nie odpisuj polemiki nie będzie.Zmień już nick

(2015/03/07 12:19)
olaf.... neutralny politycznie.. "ja za pisem nigdy nie bylem" 
blazen... :)

(2015/03/09 08:07)