I macie co chcieliście tzn NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan-Osiecki

/ 15 odpowiedzi

  • konto usunięte

Przez całą kadencję tylko narzekaliście i nic więcej , cały czas na pana burmistrza pisanie pisanie i pisanie że nic nie robi , że tamto i to ........ a wybraliście znów pana Osieckiego .
No to znów nic nie będzie !!!!!!!!! Ale mam nadzieje że się mylę !!!!
Mam nadzieje że w końcu zainteresuję się naszą rujną w centrum miasta ( nasz amfiteatr ) zwaną muszlą na podzamczu ... bo przez 5 lat stała i nic tylko tynk spadał i zagrożenie dla dzieci bo sam widziałem jak sobie latały po scenie i sie bawiły że są na koncercie !!!!  I co z tą mleczarnią ? Mam nadzieje że w końcu coś ruszy oj gadano gadano o tym i przez 5 lat nic tak jak i z ulicą Staszica !!!  Co z tym czymś na Żyrardowskiej co niektórzy mówią że to rondo ja to nazywam garb z dziurami , wystającymi kawałkami jakiś metalowych czesci !!!!  Co z ulicą która miała powstać północ-południe a naprawdę bardzo potrzebna jest taka ulica żeby odciążyć 600-lecia od tirów bo ruch co rok to na niej większy , co z ulicą od Trojanowa do Chodakowa straszna ta ulica krzywa , dziurawa , łata na łacie .
Mam nadzieje że coś przez te 5 lat bedzie w końcu zrealizowane jest tego mnóstwo wiem że nie da sie wszystkiego zrobić ale mam nadzieje ze teraz przez tą następną swoją kadencję pan pokaże na co go stać bo ludzie zaufali panu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostania sprawa  która mnie męczy cały czas i zadam pytanie że mimo pisania o tym na e-sochaczew w gazetach nikt się tym nie zajął do tej pory , a sprawa dotyczy sygnalizacji Kaufland-600lecia często jeżdżę w godz nocnych do pracy i nie ma w ogóle samochodów w godz 1-2 w nocy a ona cały czas chodzi sama , a czerwone pali sie na 600 lecia dłużej niż od str Kauflandu , tam jest awaria i nikt się tym przez tyle czasu nie zajął . Jadę dalej a na 600 lecia - Pokoju sygnalizacja wyłączona , jadę a następna na Warszawskiej także sygnalizacja wyłączona !!!!!!!!   Po kiego wała ta na Kauflandzie chodzi ?????? 

Nie na wszystkie pytania mogę ci odpowiedzieć ale słyszałem w radio Sochaczew, że ulice mają być wyremontowane tak wypowiadał się Osiecki. Następnie tak z mojej obserwacji to teraz nie mają wyjścia i muszą "wypić to piwo co sobie naważyli" nie ma na kogo zwalić powiat w tych samych rękach. Co do tych świateł to wielokrotnie było to zgłaszane i nikt z tym nic nie robi.
Sam się zastanawiam co będzie za cztery lata w Naszym Mieście, bo kadencja trwa cztery lata a nie pięć jak napisałeś. Pożyjemy-zobaczymy, liczę na dotrzymanie obietnic.
Karol

(2014/12/03 13:27)
Może nie nawarzyli sobie piwa (od war - wrzątek), tylko obiecali coś, co w sprzyjających warunkach jest bardzo realne. Owe sprzyjające warunki to środki u właścicieli dróg biegnących przez miasto. Sądzę, że chęć udziału miasta w inwestycjach jest bezsporna. Sporna zaś będzie (i powinna być) wysokość tego udziału.

(2014/12/03 21:25)
Gza
A ja Ci powiem ,że nic nie zrobią , bo kasa pusta , a tu jeszcze trzeba kilka etacików stworzyć w podzięce za wygraną . I z tego co wymieniłeś , to brakuje cegielni , bo jak powiedział Osiecki i jego sługa bidon to w 2015 ruszy budowa nowych miejsc pracy . A ja na to BZDURA< BZDURA - zobaczymy kto ma racje.

(2014/12/03 22:31)
P>S
A dodam jeszcze ,że będą bardzo ważne wybory parlamentarne , i ja jako nie pisowska obywatelka , chciałabym aby wygrał PiS i porządził rok , bo dłużej mu nie daję i pokazał co umie zrobić . A wtedy już nigdy nie dojdzie do władzy, bo to w sumie miernoty.Obserwujmy też w najbliższym czasie podatki i wszelkie opłaty w Sochaczewie, i porównujmy je z obietnicami . życzę aby na chleb do pierwszego starczało.

(2014/12/03 22:37)
isaura akurat efekty rządów PIS były znacznie lepsze od efektów  rządów obecnych, a ile by rządził pis to zależy od  wyniku wyborczego. Nie zapominaj o egzotycznej koalicji z takimi wynalazkami jak LPR czy Samoobrona, to raczej   nie dziwi iż koalicja przetrwała tylko 2 lata.
 Największy problem ma dzisiaj lewica próbując  jakoś przetrwać, i chyba słodki Grzesio ma jakieś pomysły na nową nowoczesną  opcję sld. Ale czy  taki twór o Socjalistycznych korzeniach ,  który nie odciął się definitywnie od haniebnej peerelowskiej przeszłości ze zgniłymi betonami partyjnymi na czele może powiać new deal? Lewica próbowała już różnych sztuczek typu popieranie liberalnych światopoglądów itp. utworzenie neo lewackiej opcji mutantów też nie przyniosło efektu, a i nie przyniesie  bo każdy wie że rozdmuchiwanie socjalu który niesie za sobą tylko podnoszenie podatków i  zabija gospodarkę  jak i szerzy  grupę niezadowolonych Polaków którzy nie oczekują na jałmużnę od Państwa lecz na pracę i godne życie.

(2014/12/04 09:46)
 łówny efekt działania PiSu to shofmanienie działalności publicznej. Po audycie dołączają kolejne tuzy tej partii. Sami obrońcy wartości ,o których Olafie tak często piszesz. Nie napawa Cię obrzydzeniem poseł Błaszczak mówiący o modelowym zachowaniu zwykłych złodziei i na dodatek podpiera się Nowakiem. Nowak oddał mandat poselski a ci co od lat hofmanili nie O jakich standardach jest więc mowa?

(2014/12/04 15:29)
O takich standardach: www.youtube.com/watch?v=f3fzy4H4VyY

Don't kiss me / Tadeusz Rydzyk (szybkie ręce) przyjmuje datki od swoich wiernych

(2014/12/04 16:51)
 No to żeś trafił kula w płot bo akurat poseł Błaszczak to jeden z najporządniejszych posłów pisu, hofmani znależlu lukę  w prawie i procedurach to korzystali, ale nie tylko oni bo inni posłowie też, ktoś chyba na to przyzwalał nijaki Marsiałek, zdaje sie

(2014/12/04 22:56)
 Dobrze mówisz Olafie - przyzwalał na to prezes Kaczyński. To jego pobłażliwość dla Hofmana shofmaniła politykę.

(2014/12/05 07:38)
 Ale co mnie to wszystko, hofmany, Prezes Kaczyński itd.? Strach pomyśleć co się będzie działo jeśli PIS w przyszłym roku wygra Wybory Parlamentarne, wasza choroba psychiczna  powoli staje się niebezpieczna dla Was samych, dla innych a takze jest  groźbą wybuchu tego co było  w Ukrainie na Majdanie. Leczcie się zanim będzie za późno!

(2014/12/05 10:16)
Wracając do sedna sprawy, na lokalne podwórko, już od kilku osób słyszałem, że burmistrz Osiecki jednak dostrzegł, iż jego zastępcy, a przynajmniej jeden, nie są dla niego dobrym wsparciem i postanowił ich zmienić w tej kadencji. Jeśli by tak się stało, jeśli nowi byli by merytorycznie lepsi od swoich poprzedników to szanse na realizację obietnic wyborczych wzrastają ...o jakieś 5-10%...
Dodatkowo, nowa władza w powiecie, kolejny wzrost o 5-10%...
Czy to wystarczy do lepszego niż w poprzedniej kadencji rządzenia ...zobaczymy.
Mnie tak naprawdę martwi jeszcze jedna rzecz, mianowicie to, że komunikacja z mieszkańcami jest ...właściwie jej nie ma. Od dwóch lat burmistrz nawet na stronie UM na pytania nie odpowiada.
Szkoda....

(2014/12/05 12:20)

@Reage77

Za komunikację odpowiada rzecznik. Tu spuśćmy zasłonę milczenia.

(2014/12/05 13:30)
Wbienko, chcesz powiedzieć, że to rzecznik burmistrza jest odpowiedzialny za taką niewłaściwą postawę dotyczącą komunikacji władzy z mieszkańcami w mieście?

(2014/12/05 15:12)

@Reage77

Może to faktycznie nie była decyzja rzecznika czy się komunikować, czy nie, ale ponieważ jest  on odpowiedzialny za formę komunikacji, która została sprowadzona do absurdu (czyt. obwieszczamy wszem i wobec, że to my zawsze mamy rację i głęboko mamy to, co sobie inni myślą), to jest on znacząca częścią tej komunikacyjnej obstrukcji.

(2014/12/05 15:41)
Jedno słowo a tak różnie pojmowane : WŁADZA.Jak widać u nas nakazowo-rozdawcza głucha na głosy tych,którzy ją nadali.Komunikacja między ludzka rozwija,warto aby nasi radni tą maksymę stosowali zapominając o swoich partyjnych animozjach.Nasz rzecznik po prostu oznajmia.

(2014/12/06 12:14)